Natalia Kukulska pokazała nieznane zdjęcie z Anną Jantar. "Codziennie ciebie brak"

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska
Źródło: MWMEDIA
Natalia Kukulska straciła mamę, gdy była dzieckiem. Miała zaledwie 4 lata, gdy Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej na Okęciu. Piosenkarka poszła w ślady rodzicielki i w swojej twórczości nawiązywała do straty ukochanej mamy. Natalia Kukulska pokazała jedno z nielicznych zdjęć z Anną Jantar.

Natalia Kukulska odziedziczyła talent muzyczny po rodzicach. Nie tylko jej mama była słynna w Polsce. Ojcem piosenkarki był Jarosław Kukulski. Niestety artystka straciła również jego. Kompozytor zmarł 13 września 2010 roku w Warszawie w wieku 66 lat.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z Anną Jantar

Natalia Kukulska wielokrotnie przypominała archiwalne zdjęcia Anny Jantar, ale ma niewiele wspólnych zdjęć z mamą. Jedno z nich udostępniła na Instagramie z okazji Dnia Matki. Piosenkarka pokazała czarno-białą fotografię, na której była brzdącem zapatrzonym w mamę. Anna Jantar przeglądała w tym czasie listy. Natalia Kukulska nawiązała do sytuacji z przeszłości, przypominając fragment piosenki pt. "Dłoń". Był to utwór z pierwszej "dorosłej" płyty artystki pt. "Światło" wydanej w 1996 roku. Muzykę skomponował Jarosław Kukulski, a słowa stworzył Marek Dutkiewicz.

Znów płynie list Gdy spotka ciebie Czy choć najmniejszy dasz mi znak Tyle gwiezdnych lat I taka wielka mgła I codziennie ciebie brak
- to fragment utworu "Dłoń".

Anna Jantar trzy miesiące przed śmiercią wyleciała w trasę koncertową do Stanów Zjednoczonych. W styczniu i lutym 1980 grała koncerty w klubach polonijnych w Chicago i New Jersey wraz z zespołem Perfect i Tragap. 12 marca wystąpiła w klubie "Zodiac" w New Jersey, gdzie zagrała swój ostatni koncert. Anna Jantar wracała do Polski 14 marca 1980 roku. Zginęła około godziny 11.15 w pobliżu lotniska Okęcie w katastrofie samolotu Ił-62 "Mikołaj Kopernik" przy podejściu do lądowania. Piosenkarka została pochowana na cmentarzu Wawrzyszewskim w Warszawie. W tym samym grobowcu został później pochowany Jarosław Kukulski.

Natalia Kukulska ma troje dzieci

Natalia Kukulska poślubiła perkusistę Michała Dąbrówkę, z którym najpierw powitała na świecie syna Jana, później córkę Annę, a jako ostatnia na świecie pojawiła się jeszcze jedna dziewczynka, której nadano imię Laura. Piosenkarka wypuściła już z gniazda dwoje starszych pociech. Syn gwiazdy gra na instrumentach perkusyjnych i często występuje na scenie z rodzicami oraz z własnym zespołem. Chłopak uczy się fachu w Akademii Muzycznej w Katowicach. Natomiast jego siostra, Anna Dąbrówka, zdała maturę i wyjechała na studia do Wielkiej Brytanii. Dziewczyna podjęła edukację w Londynie i zamierza kształcić się w dziedzinie musicalu.

Anna Dąbrówka z okazji Dnia Matki udostępniła na InstaStories zdjęcia Natalii Kukulskiej z lat 90. i początku lat 2000. Fani piosenkarki mogli przypomnieć sobie styl artystki, jaki wtedy prezentowała. To właśnie wtedy powstały takie przeboje jak: "Piosenka światłoczuła", "W biegu", "Im więcej ciebie tym mniej", "Czy ona jest".

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska
Źródło: Instagram @natalia.kukulska

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości