Małgorzata Socha pokazała córkę. Barbara skończyła właśnie siedem lat

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Socha świętuje urodziny córki. Z tej okazji na jej instagramowym profilu pojawiło się rzadkie ujęcie, na którym aktorka pozuje przytulając do siebie siedmiolatkę. Internauci od razu dołączyli do życzeń, a wśród nich nie zabrakło znanych znajomych mamy.

Małgorzata Socha pilnie strzeże prywatności swojej rodziny. Zdarza się jednak, że od czasu do czasu uchyli rąbka tajemnicy i pochwali się fanom dorastającymi pociechami. Tak było i tym razem, bo na instagramowym profilu aktorki możemy właśnie podziwiać zdjęcie z urodzin 7-letniej Barbary, na którym pojawiła się sama solenizantka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Marka Guess świętuje 10. rocznicę na polskim rynku
Źródło: "Co Za Tydzień"

Córka Małgorzaty Sochy skończyła siedem lat

Torcik, świeczka, zaaferowana buzia solenizantki i dumna, rozczulona mama - tak prezentuje się ostatnie zdjęcie udostępnione na Instagramie przez Małgorzatę Sochę.

"Moja Basia, Basieńka, Bunia, Bubeczka kończy dziś 7 lat… Co to za niezwykła dziewczynka tylko ten wie, kto ją zna. Za nami cudowny urodzinowy dzień. Cały dla NIEJ! Świętujemy od samego rana. Sto lat skarbie!" - napisała w poście Małgorzata Socha.

Do życzeń dołączyli również internauci, wśród których nie zabrakło znanych przyjaciół rodziny.

"Och kiedy to minęło! Ucałowania dla ślicznej solenizantki!" - napisała Joanna Liszowska.

"Happy birthday" - dodała Joanna Przetakiewicz.

"Sto lat!" - dołączył Rafał Cieszyński.

"Basia! Słodkiego pięknego słonecznego życia" - życzyła Katarzyna Zielińska.

"Bunia - niech żyje nam!! A słonko zawsze przy niej - życzymy z całego serca!!!" - zapewniła Natalia Kukulska.

"Wszystkiego Najlepszego Basieńko" - skomentowała Anna Cieślak.

Małgorzata Socha - życie zawodowe i prywatne

Małgorzata Socha to artystka, której twarz z pewnością wielu kojarzy się z licznych produkcji filmowych i serialowych. Zobaczyć ją można było w takich produkcjach jak "Och, Karol 2", "Weekend", czy "Magda M.". Ponadto, swojego głosu użyczyła postaciom w animowanych produkcjach, takich jak "Smerfy", "Alvin i wiewiórki" oraz "W głowie się nie mieści".

Jednak życie Małgorzaty Sochy to nie tylko świat kina. Poza ekranem Małgorzata odnajduje spełnienie jako żona i matka, tworząc pełną miłości rodzinę, co często możemy podglądać na Instagramie. W 2008 roku zawarła związek małżeński z Krzysztofem Wiśniewskim. Para doczekała się trójki uroczych dzieci: Zofii (ur. 2013), Barbary (ur. 2017) oraz Stanisława (ur. 2018).

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości