Paulina Krupińska-Karpiel wystąpiła w teledysku męża. Zobaczcie kulisy nagrań

"Co Za Tydzień" na planie teledysku "Szczęście" Zakopower
Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka zatańczyli razem w teledysku. Kamera "Co Za Tydzień" towarzyszyła im na planie zdjęciowym, pokazując prace od kulis. Okazuje się, że o atmosferę tytułowego szczęścia wcale nie było trudno. W nagraniach wzięli bowiem udział przyjaciele i ich najbliżsi.

"Spotkanie dwóch osobowości przypomina kontakt dwóch substancji chemicznych: jeżeli nastąpi jakakolwiek reakcja, obie ulegają zmianie" - ten cytat z Carla Gustava Junga pojawia się na ekranie przed teledyskiem "Szczęścia". Jest o tyle trafny, że rzeczywiście wystąpiły w nim zakochane pary, w tym Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka.

Nowy utwór Zakopower

Tym teledyskiem od kilku dni żyją fani nowocześnie góralskich melodii. Tym razem do znanego wokalu, dołączył jeszcze jeden, kobiecy. Duet promuje najnowszą płytę winylową zespołu.

"Zawsze czułem w Beli głosie coś takiego mi bliskiego. Ona ma taki ludyczny zaśpiew i myślę, że te nasze barwy głosu, nasza wrażliwość artystyczna pasują do siebie" - stwierdził Sebastian Karpiel-Bułecka.

Oprócz samego utworu furorę w sieci robi też teledysk. Oparty na bardzo prostym pomyśle, daje jednak wiele do myślenia, a do tego pokazuje prawdziwe emocje, bo zagrali w nim ludzie, którzy na co dzień całkiem dobrze się znają.

"Powiedziałam Sebastianowi, że ten kolor, który dzisiaj ma na dłoniach, to jest dla mnie kolor tej piosenki. Słońca, nadziei, tam jest troszkę słodkiego smutku, a jednocześnie coś tak bardzo podnoszącego na duchu. Więc piosenka jest bezwzględnie i bezapelacyjnie piękna" - dodała Bela Komoszyńska.

Tym bardziej że na planie pojawił się partner piosenkarki, Tomasz Dąbrowski z zespołu Sorry Boys, a także żona Sebastiana Karpiela Bułecki, Paulina Krupińska-Karpiel.

"Dostałam taką propozycję, żeby wystąpić w tym teledysku do tej mojej ulubionej piosenki. Mówię tak, no jasne, pewnie. I jeszcze zaprosiłam moje przyjaciółki, żebyśmy byli w takim fajnym, intymnym gronie ludzi, którzy się lubią, którzy gdzieś się dobrze znają i fajnie możemy dzisiaj tutaj spędzić czas" - stwierdziła Paulina Krupińska-Karpiel.

Teledysk do piosenki "Szczęście" Zakopower

W tym teledysku tytułowe szczęście jest namacalne. Symbolizują je kolorowe dłonie tych, którzy w nim występują.

"Mamy kolorowe ręce, ponieważ będziemy się wymieniać energią z osobami, które będziemy spotykać. Sebastian będzie spotykał różne sytuacje, nas w tych sytuacjach i będzie wymieniał się z nami kolorami. I myślę, że to finalnie będzie tworzyło to szczęście, którego będzie szukać" - powiedziała modelka, Izabela Połeć, która wystąpiła w teledysku.

A o dobrą atmosferę na planie wcale nie było trudno.

"Nie przypadkiem znaleźliśmy się tutaj w takim gronie, przyjaźnimy się od wielu lat. Razem spędzamy czas, różne święta, różne okoliczności. Więc my to szczęście znaleźliśmy i mam nadzieję, że zainspirujemy innych do tego" - podsumowała Kamila Szczawińska, druga z modelek.

Na winylowej płycie "Widzialne i Niewidzialne" usłyszymy też duety z Ralfem Kamińskim i Igorem Herbutem. Premiera albumu jest zaplanowana na 25 listopada.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas także znaleźć na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości