Co Za Tydzień

Uczestniczki "Top Model" o trudnej drodze do finału. Która z nich czekała na to 7 lat?

Co Za Tydzień

Autor:
Kamila
Jamrożek
Finalistki "Top Model"

Wielki finał 11. edycji "Top Model" coraz bliżej. O wygraną rywalizują: Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś. Zwyciężczynię programu wyłonią widzowie. Olivier Janiak towarzyszył uczestniczkom podczas finałowej sesji na Dominikanie. Zobaczcie jego relację!

Przed nami wielki finał programu "Top Model". Finalistki oraz uczestniczki i uczestnicy programu wezmą udział w pokazach znanych projektantów. Na scenie wystąpią także goście muzyczni: Bryska, Grzegorz Hyży, Michał FOX Król, Karaś/Rogucki. Nagrodą w programie jest m.in. pojawienie się na okładce magazynu "Glamour". Sesja okładkowa odbyła się na Dominikanie. Zjawił się tam także Olivier Janiak z ekipą programu "Co Za Tydzień".

Natalia Woś o drodze do finału "Top Model"

Natalia Woś dostała się do finału 11. sezonu programu "Top Model", choć w zeszłym roku odpadała już na bootcampie. Co się wydarzyło w jej życiu, że teraz dostała się do wielkiego finału?

- Myślę, że dużo, dużo pracy, dużo łez, potu wylanego na treningach, odmawiania sobie przyjemności. Po prostu trzeba było się też wzmocnić psychicznie. Mogłabym tutaj godzinami wymieniać, czego się nie robiło, żeby tutaj w tym miejscu teraz być, ale myślę, że było warto - stwierdziła uczestniczka. Czy myśli, że wygra program?

- Miejmy nadzieję, że tak, ale szczerze mówiąc, nie nastawiam się, bo tutaj widzowie głosują. Mam nadzieję, że zmotywuję niektórych ludzi, którzy stwierdzą, że ta dziewczyna się nie poddała. Czy wygram, czy nie wygram, to szczerze mówiąc, już się czuję wygrana, bo wiem, że to jest moja pierwsza okładka i mam nadzieję, że nie ostatnia - podsumowała.

O zwycięstwie w programie "Top Model" zdecydują punkty od jurorów i głosy widzów. Głosowanie odbywa się drogą SMS-ową. Aby zagłosować na Natalię, należy wysłać wiadomość o treści 3 pod numer 7322.

Sesja finałowa "Top Model" cz. 1
Sesja finałowa "Top Model" cz. 1

Michalina Wojciechowska o drodze do finału "Top Model"

Michalina Wojciechowska do finału "Top Model" dostała się dzięki przywróceniu przez Joannę Krupę. Dzięki temu może brać udział w niezwykłej sesji zdjęciowej na Dominikanie.

- Praca jest intensywna, ale mimo wszystko jednak przeważa ekscytacja i chęć zrobienia jak najlepszej okładki. Trochę ciężko jest spełnić swoje marzenia modelingowe, a w programie w tak krótkim czasie udało mi się spełnić już większość, więc to jest niesamowite i faktycznie to był to bardzo intensywny czas. Byliśmy wystawieni na naprawdę wiele ekstremalnych sytuacji, więc dużo się nauczyłam i myślę, że się rozwinęłam jako modelka - powiedziała finalistka.

Czy Michalina Wojciechowska liczy na wygraną?

- Ja już tak naprawdę czuję się wygrana, bo mam to poczucie, ile przeszliśmy od samego poczatku. To już jest dla mnie naprawdę zwycięstwo - powiedziała.

Aby zagłosować na Michalinę, należy wysłać wiadomość o treści 2 pod numer 7322.

Sesja finałowa "Top Model" cz. 2
Sesja finałowa "Top Model" cz. 2 Źródło: "Co Za Tydzień"

Klaudia Nieścior o drodze do finału "Top Model"

Klaudia Nieścior w rozmowie z Olivierem Janiakiem przyznała, że siedem lat zbierała się do udziału w programie "Top Model", ale nie żałuje swojej decyzji.

- Dla mnie jak chyba dla wszystkich uczestników to największa przygoda w życiu. Ja się zbierałam do tego programu 7 lat, więc trochę mi to zajęło. Dziś moja sytuacja życiowa w miarę się unormowała i stwierdziłam, że przyjdę i bardzo się cieszę, że dokonałam tej decyzji. Kluczem do sukcesu w moim przypadku jest bycie sobą. Widzę, że ludzie to polubili. Nie trzeba się też bać zadań, bo te zadania naprawdę są mocne i niekiedy bardzo ciężkie i należy naprawdę do wszystkiego podchodzić ze spokojem - zdradziła.

- Fajnie by było wygrać, ale wygrana nie jest totalnie wyznacznikiem tego, co się będzie działo po programie. Wiem, że każdej z nas kariera w różnym kierunku, ale wyjdzie - stwierdziała.

Aby zagłosować na Klaudię, należy wysłać wiadomość o treści 1 pod numer 7322.

Finał "Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

Premiera finałowego odcinka 11. sezonu "Top Model" na żywo w środę, 7 grudnia o godz. 21.35 w TVN i player.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości