Wiosenny spot TVN. "Co za Tydzień" pokazuje kulisy produkcji

Autor:
Dagmara
Olszewska
Nowy wiosenny spot TVN. Jak wyglądała praca na planie?

W minionym odcinku "Co za Tydzień" widzowie mogli zajrzeć za kulisy tworzenia nowego spotu wizerunkowego TVN. W tym roku motywem przewodnim są światła, lasery i hologramy. "Wszystkie wymiary rozrywki" zadebiutowały już na antenie stacji. Jak wyglądały przygotowania do premiery? Zobaczcie sami.

Olivier Janiak gościł na planie spotu wizerunkowego zatytułowanego "Wszystkie wymiary rozrywki". To właśnie tam spotkał się z gwiazdami, które pojawią się w produkcjach TVN tej wiosny. Wśród nich znalazła się Anna Starmach, Reni Jusis, Paulina Krupińska-Karpiel, czy Tomasz Jakubiak. 

Wiosenna ramówka TVN - jak wyglądały przygotowania do pracy nad spotem? 

Wiosną 2023 roku w ramówce TVN nie zabraknie gwiazd, kultowych programów i nowości. Widzowie z niecierpliwością wyczekują kolejnych sezonów takich produkcji jak "Kuchenne rewolucje", "MasteChef Junior" czy talk-show Kuby Wojewódzkiego. Na miłośników podróży, po długiej przerwie czeka nowa edycja "Azji Express". Jak gwiazdy TVN odnalazły się na planie pełnym świateł, laserów i animacji?

- Ta koncepcja podoba mi się dużo bardziej, niż bycie winogronkiem, dlatego, że jestem wielkim fanem Daft Punk, a dzisiejszy plan wygląda jak stary, oldschoolowy wideoklip tej grupy. Moje spostrzeżenie na temat dzisiejszego spotu to jest 'TVN jako multiwersum' - powiedział Tomasz Jakubiak, juror programu "MasterChef Junior".

Jak na nowe zawodowe wyzwania i przyjaźnie na planie reaguje Anna Starmach?

- Uwielbiam Tomka. Wcześniej tak naprawdę gdzieś się w tej stacji mijaliśmy. On trochę gotował w 'Dzień Dobry TVN', ja też. Później on skoczył w taką głęboką wodę i pojawił się na planie 'MasterChefa Juniora'. Wskoczył i od razu kliknęło. Tutaj bardzo dużo się dzieje, ale jest też bardzo ciekawie wizualnie.  Po raz kolejny twórcy mnie zaskoczyli  - wyznała. 

"Wszystkie wymiary rozrywki" - nowa ramówka TVN

Nad powodzeniem realizacji nowego spotu wizerunkowego TVN czuwają setki osób. Prace trwają kilka dni i wymagają wielkiej koncentracji nie tylko od osób odpowiedzialnych za przedsięwzięcie, ale także gwiazd.

- Hasło przewodnie tego roku to 'Wszystkie wymiary rozrywki'. Motywem przewodnim tego spotu jest światło. Więc gwiazdy wprowadzają nas w ten nowy świat, nowy wymiar. A to, czym budujemy scenografię, czym się bawimy, czym realizujemy to hasło, to są właśnie światła, lasery, projekcje, animacje. To, co zauważyłam, to że w momencie, gdy pojawia się gwiazda na planie, pojawia się tez ogromny żywioł - powiedziała reżyserka spotu, Irmina Śliwińska. 

Wiosenny spot TVN. Kto pojawi się w nowej ramówce?
Wiosenny spot TVN. Kto pojawi się w nowej ramówce? Olivier Janiak wraz z kamerami "Co za Tydzień" zabrali widzów TVN na plan spotu wizerunkowego zatytułowanego "Wszystkie wymiary rozrywki".

Widzowie telewizji TVN wraz z wiosenną ramówką będą mogli obejrzeć długo wyczekiwany, ostatni sezon serialu "Chyłka". Na plan spotu w rytmicznym tempie wkroczył więc niezawodny duet serialowych adwokatów. 

- Ten anturaż robi na mnie wrażenie, bo tak naprawdę rzadko robię tego typu rzeczy, nie działam reklamowo. Staram się działać w tej swojej sferze filmowo-serialowej, więc tego typu rzeczy są dla mnie nowością, ale myślę, że bardzo sprawnie nam to wszystko dzisiaj poszło i super się współpracowało z reżyserką i całą ekipą - powiedział Filip Pławiak, który wciela się w rolę "Zordona" w serialu "Chyłka". 

Na spotkanie po długiej przerwie mogli liczyć też uczestnicy "Azji Express", którzy kilka miesięcy temu wyruszyli wspólnie w daleką podróż. 

- Nie mogę się doczekać tej emisji. Praktycznie codziennie wykonywaliśmy ileś zadań, wykonywaliśmy nawet kilkaset kilometrów dziennie autostopem. Gdy wróciłam, musiałam odpocząć, żeby te wszystkie emocje i adrenalina ze mnie zeszły. Teraz czuję głód. Czuję się trochę jak taki marynarz, który wrócił z rejsu i tęskni - powiedziała Reni Jusis. 

Nowy spot TVN możecie zobaczyć tutaj:

Wiosenny spot ramówkowy TVN 2023
Wiosenny spot ramówkowy TVN 2023 Wiosenny spot ramówkowy TVN 2023

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: "Co za Tydzień"

Pozostałe wiadomości