Andrzej Seweryn na zdjęciu z teściową. "Każdemu życzę takiej, jak moja"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Andrzej Seweryn pokazał teściową

Andrzej Seweryn z okazji Dnia Teściowej opublikował wzruszające zdjęcie z matką swojej żony. Aktor nie ukrywał, że ma z kobietą wspaniałą relację i publicznie złożył jej życzenia z okazji jej święta. "Rodzina to jest siła" - napisał.

Dzień Teściowej w Polsce jest obchodzony zdecydowanie mniej hucznie niż np. Dzień Babci i Dziadka albo Dzień Matki. Mimo to święto wciąż zyskuje na popularności, co widać też w zachowaniu gwiazd w sieci. Coraz więcej sław publikuje tego dnia zdjęcia ze swoimi teściowymi i tym właśnie tropem poszedł Andrzej Seweryn, który rzadko kiedy wypowiada się na tematy dotyczące jego życia prywatnego.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Andrzej Wrona o relacji z teściami
Andrzej Wrona o relacji z teściami Andrzej Wrona o relacji z teściami

Andrzej Seweryn pokazał teściową. Nie szczędził jej miłych słów

Andrzej Seweryn należy do grona polskich artystów, którzy w wywiadach głównie skupiają się na opowiadaniu o swojej pracy. Aktor również na swoich mediach społecznościowych pokazuje głównie kulisy jego życia zawodowego, jednak od czasu do czasu uchyli rąbka tajemnicy i powie kilka słów o swojej rodzinie.

Tak stało się z okazji 5 lutego, czyli Dnia Teściowej. Okazuje się, że Andrzej Seweryn ma wprost wzorowe relacje z mamą swojej ukochanej żony i w związku z tym postanowił złożyć jej życzenia publicznie. Opublikował także ich wspólne zdjęcie.

"Dzień Teściowej. Każdemu życzę takiej teściowej jak moja" - napisał.

Aktor dołączył do postu serię czułych hasztagów:

"Razem najlepiej"; "Rodzina to jest siła" - dodał.

Fani byli zachwyceni jego postem. Internauci zachwycili, że teściowa Andrzeja Seweryna jest w niego wpatrzona niczym w obrazek.

"Z jakim uwielbieniem patrzy na zięcia";

"Wspaniała teściowa, genialny zięć";

"Piękne słowa!" - czytamy w komentarzach.

Andrzej Seweryn miał pięć żon. Dopiero przy ostatniej odnalazł spokój

Andrzej Seweryn ponad 12 lat temu wziął ślub z Katarzyną Kubacką-Seweryn. Para rzadko pokazuje się razem publicznie, mimo to nie ukrywa swojej relacji. Aktor raczej nie opowiada o swojej miłości publicznie, natomiast znacznie częściej ich prywatne zdjęcia pełne czułości publikuje w sieci jego żona.

Dyrektor Teatru Polskiego w Warszawie miał bowiem dosyć zawiłe życie uczuciowe. Andrzej Seweryn stawał bowiem na ślubnym kobiercu... aż pięć razy. Swoją obecną żonę poznał na festiwalu filmów polskich w Maroku, gdzie został zaproszony. Katarzyna Kubacka-Seweryn była organizatorką wydarzenia, a między artystami od razu rozwinęło się uczucie.

"Dopiero ta piąta żona okazała się właściwa, mam nadzieję. [...] Ale czy ta późniejsza miłość jest inna? Pewnie tak. W każdym razie w moim przypadku była inna, jak widać. Zawsze mówiłem moim synom, żeby wiązali się z kobietami, które mają poczucie humoru. No i tak się stało z ich ojcem, czyli mną" - mówił o ukochanej w rozmowie z magazynem "VIVA!".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości