5 młodych gwiazd Hollywood, które zmarły niespodziewanie. Mieli przed sobą całe życie...

Gwiazdy Hollywood, które zmarły młodo
Gwiazdy Hollywood, które zmarły młodo
Źródło: Getty Images
#TEGONIEWIESZ. Pomimo krótkiego życia, osiągnęli sukcesy, które zapadły w pamięć milionów fanów na całym świecie. Oto 5 gwiazd Hollywood, które odeszły niespodziewanie, zostawiając za sobą niespełnione marzenia i pytania bez odpowiedzi.

Przyjrzymy się pięciu młodym gwiazdom, które opuściły ten świat samotnie, w tłumie ludzi lub w nieszczęśliwych okolicznościach. Kochani przez wszystkich, osiągnęli wielki sukces, ale często ich śmierć owiana jest tajemnicą i rodzi liczne teorie spiskowe. Czy tak chciał los? Czy to przeznaczenie? A może sami wybrali taką drogę?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Filmy i seriale

Źródło: "Co Za Tydzień"
"Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży". Główna aktorka ma polskie korzenie
"Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży". Główna aktorka ma polskie korzenie
"Sukcesja". Sarah Snook i Kieran Culkin o sukcesie serial
"Sukcesja". Sarah Snook i Kieran Culkin o sukcesie serial
"Wszystko o moim starym". Robert De Niro,  o graniu w komediach
"Wszystko o moim starym". Robert De Niro, o graniu w komediach
Drugi sezon serialu "Perry Mason" można już zobaczyć w HBO Max
Drugi sezon serialu "Perry Mason" można już zobaczyć w HBO Max
"Creed III" – rozmowa z Michaelem B. Jordanem i Jonathanem Majorsem
"Creed III" – rozmowa z Michaelem B. Jordanem i Jonathanem Majorsem
"Shazam! Gniew bogów". Zachary Levi ma pomysł na kontynuację serii
"Shazam! Gniew bogów". Zachary Levi ma pomysł na kontynuację serii
"The Last of Us" - relacja z polskiej premiery serialu i rozmowy z twórcami i aktorami
"The Last of Us" - relacja z polskiej premiery serialu i rozmowy z twórcami i aktorami
"Biały Lotos". Serial HBO Max okazał się hitem. O czym jest drugi sezon?
"Biały Lotos". Serial HBO Max okazał się hitem. O czym jest drugi sezon?
Gwiazdy "Rodu smoka" opowiedziały o pracy nad serialem
Gwiazdy "Rodu smoka" opowiedziały o pracy nad serialem
Serial "Westworld" na HBO. Twórcy o zagrożeniach w przyszłości
Serial "Westworld" na HBO. Twórcy o zagrożeniach w przyszłości
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX
Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO Max
Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO Max
Film "Air" - zwiastun
Film "Air" - zwiastun
"#BringBackAlice" – zwiastun
"#BringBackAlice" – zwiastun

1. River Phoenix – zmarł w ramionach brata w klubie Johnny'ego Deppa

31 października 1993 roku Hollywood straciło jednego z największych młodych talentów. River Phoenix, muzyk i aktor filmowy, urodzony 23 sierpnia 1970 roku, zmarł w wieku zaledwie 23 lat w wyniku przedawkowania narkotyków w klubie "The Viper Room", który należał do sławnego aktora Johnny'ego Deppa. Dla świata rozrywki był to szok.

River Phoenix
River Phoenix
Źródło: Getty Images

River Phoenix wychowywany był przez niekonwencjonalnych rodziców, którzy należeli do sekty Children of God. Już w wieku 12 lat zadebiutował w serialu "Siedem narzeczonych dla siedmiu braci", a jego gra przyciągnęła uwagę branży filmowej. Jego pierwszym wielkim sukcesem był występ w filmie "Stracone lata" Sidneya Lumeta, za który otrzymał nominacje do Oscara i Złotego Globu. To właśnie ten film zapewnił mu świetlaną przyszłość w Hollywood.

River Phoenix z rodziną
River Phoenix z rodziną
Źródło: Getty Images

Następnie River Phoenix zagrał u boku Harrisona Forda jako młody Indiana Jones w "Indiana Jones i ostatnia krucjata" oraz zyskał uznanie krytyków za rolę w "Moje własne Idaho" w reżyserii Gusa Van Santa. Jego talent aktorski był porównywany do legendarnego Jamesa Deana. Mimo sukcesów River Phoenix pozostał skromny i oddany charytatywnym działaniom. Przyjaźnił się z Keanu Reevesem, członkami zespołu Red Hot Chili Peppers, a także z właścicielem klubu "The Viper Room" Johnny Deppem.

Niestety jego życie niespodziewanie zostało przedwcześnie przerwane. Razem z dziewczyną Samanthą Mathis i młodszym bratem Joaquinem Phoenixem odwiedził klub "The Viper Room". Ich wizyta trwała krótko, bo zaledwie godzinę. Nagle River dostał drgawek, stracił przytomność i zmarł w ramionach brata Joaquina. Próba ratowania życia aktora była dramatyczna, a nagranie rozmowy telefonicznej Joaquina z numerem ratunkowym trafiło do mediów. Okazało się, że aktor nie był uzależniony od narkotyków, ale śmiertelna dawka heroiny i kokainy w połączeniu z alkoholem stały się jego zgubą.

River Phoenix z bratem Joaquinem
River Phoenix z bratem Joaquinem
Źródło: Getty Images

2. Natasha Richardson – jej życie przerwał tragiczny wypadek

Natasha Richardson pochodziła ze sławnej aktorskiej dynastii Redgrave'ów, ale to ona zyskała największe uznanie na scenach londyńskich teatrów iw Hollywood. Jednak to nie tylko jej talent aktorski był przyczyną rozgłosu. Jej związek z Liamem Neesonem także przyciągał uwagę mediów.

Natasha Richardson
Natasha Richardson
Źródło: Getty Images

Ich historia zaczęła się nietypowo, kiedy aktorka była jeszcze w związku małżeńskim. Co ciekawe, Liam Neeson, aktor znany ze swojej roli w "Liście Schindlera", zakochał się w Natashy, będąc w Polsce. Przebywając na planie filmu Stevena Spielberga, aktor wysłał ukochanej pocztówkę, nawiązując do postaci Oskara Schindlera, w którą wcielił się w filmie. Tego dnia Natasha obchodziła 30. urodziny. Przyjechała do Polski z pretensjami, że tekst na kratce jest bardzo oschły. Zapytała, czy łączy ich tylko koleżeńska relacja. Wtedy oboje zrozumieli, że to coś więcej.

Liam Neeson odrzucił nawet szansę zagrania Jamesa Bonda, aby być z ukochaną. "Jeśli zagrasz Jamesa Bonda, nie wyjdę za ciebie" - miała powiedzieć. Ich ślub odbył się 3 lipca 1994 roku, a na ceremonii Natasha zaśpiewała dla męża jego ulubioną piosenkę - "Crazy Love". Po ślubie przyszło na świat dwóch ich synów - Micheál i Daniel.

Natasha Richardson
Natasha Richardson
Źródło: Getty Images

Natasha Richardson odniosła wiele sukcesów w swojej karierze, grając w takich filmach jak "Nie wierzcie bliźniaczkom", "Pokojówka na Manhattanie", "Obłąkana miłość" i "Biała hrabina".

Natasha Richardson
Natasha Richardson
Źródło: Getty Images

Niestety idylliczne życie rodziny zostało przerwane tragicznym wypadkiem na stoku narciarskim. Natasha Richardson, podczas niegroźnie wydającego się upadku, doznała krwotoku wewnętrznego, który prowadził do śmiertelnej krwiaka nadtwardówkowego i krwotoku do mózgu.

Choć początkowo objawy urazu nie były widoczne, aktorka zmarła w szpitalu w Nowym Jorku. Liam Neeson musiał dokonać najtrudniejszego wyboru w swoim życiu: pozostawić żonę w stanie wegetatywnym, sztucznie utrzymując jej życie, czy też odłączyć ją od aparatury i pozwolić jej umrzeć. Natasha Richardson przekazała swoje organy i tym samym uratowała życie trzem osobom.

Pogrzeb Natashy Richardson
Pogrzeb Natashy Richardson
Źródło: Getty Images

3. Heath Ledger – podejrzenia padły na jedną z sióstr Olsen

Heath Ledger, australijski aktor urodzony 4 kwietnia 1979 roku, zapisał się na trwałe w historii Hollywood. Jego niezapomniane role i pośmiertne zdobycie Oscara uczyniły go ikoną kina. Niestety, zmarł 22 stycznia 2008 roku w swoim apartamencie w Nowym Jorku w wieku zaledwie 29 lat, a przyczyną jego śmierci było przyjęcie mieszanki leków na receptę.

Heath Ledger
Heath Ledger
Źródło: Getty Images

Fanów wciąż jednak nurtuje pytanie: czy oficjalna wersja wydarzeń jest prawdą? Wywołało to liczne teorie spiskowe i kontrowersje wokół śmierci młodej gwiazdy.

Jedna z najpopularniejszych teorii głosi, że Heath Ledger mógł zostać zamordowany. Według zwolenników tej teorii "wpływowe osoby w Hollywood" mogły poczuć się zagrożone sukcesem aktora oraz jego potencjalną skłonnością do ujawnienia rzekomych skandali pedofilskich w świecie filmu. Ta teoria wydaje się jednak mało prawdopodobna, ponieważ brakuje konkretnych dowodów potwierdzających takie oskarżenia.

Heath Ledger
Heath Ledger
Źródło: Getty Images

Inna teoria sugeruje, że rola Jokera w filmie "Mroczny rycerz" doprowadziła Heatha Ledgera do samobójstwa. Aktor wyznał, że ta postać wywarła ogromny wpływ na jego psychikę, a sam proces przygotowań do tej roli bardzo go stresował. Mówił, że dużo czytał o szalonych mordercach i że miał problemy ze snem. W związku z tym zaczął sięgać po leki na receptę, które mogły przyczynić się do jego tragicznego końca. Warto jednak podkreślić, że w mieszkaniu Ledgera znaleziono wiele silnych leków na receptę, co wzbudziło podejrzenia i skłoniło Amerykańską Agencję Obrotu Lekarstwami (DEA) do wszczęcia śledztwa.

Kontrowersyjnym wątkiem była tajemnicza rozmowa telefoniczna, którą miała wykonać masażystka, która znalazła ciało. Okazało się, że nie zadzwoniła od razu po pomoc medyczną, ale do... Mary Kate Olsen. To wywołało spekulacje, że to właśnie ta gwiazda dostarczyła Heathowi Ledgerowi śmiertelną dawkę leków. Ostatecznie nikomu nie postawiono zarzutów w związku z tą sprawą.

Nie brakuje również teorii sugerujących, że Heath Ledger po prostu przedawkował leki i narkotyki, a jego śmierć była tragicznym wypadkiem. Faktem jest, że aktor miał problemy z uzależnieniem od substancji odurzających, co przyczyniło się do rozstania z Michelle Williams. Jednak jego bliscy podkreślają, że tuż przed śmiercią starał się uporządkować życie, co nie wskazywało na powrót do nałogu.

Heath Ledger i Michele Wiliams
Heath Ledger i Michele Wiliams
Źródło: Getty Images

4. James Dean – śmierć przepowiedział mu przyjaciel

Legenda kina, symbol buntu, i aktor, którego krótka kariera i tragiczna śmierć przyczyniły się do stworzenia niezapomnianej legendy. James Dean urodził się 8 lutego 1931 roku w Marion, w stanie Indiana. Jego życie i twórczość stały się inspiracją dla wielu. 30 września 1955 roku, świat stracił tego wyjątkowego artystę, który zdążył zyskać międzynarodową sławę, grając w zaledwie trzech filmach. Tragiczna śmierć sprawiła, że stał się postacią kultową. Jednak co jeszcze bardziej porażające, to fakt, że została przewidziana przez jego przyjaciela.

James Dean
James Dean
Źródło: Getty Images

Kariera Jamesa Deana rozpoczęła się od występów w reklamach telewizyjnych, próbnych zdjęć do serialu "Beat the Clock" oraz udziału w warsztatach aktorskich prowadzonych przez Jamesa Whitmore'a. To właśnie za jego namową przeniósł się do Nowego Jorku, by tam rozpocząć karierę aktorską. Potencjał młodego aktora, uroda i charyzma szybko zostały dostrzeżone.

James Dean pozostawił po sobie trzy wielkie filmy, z których tylko jeden był już znany publiczności w chwili jego śmierci. Pozostałe dwa, które świat poznał po jego odejściu, stały się fundamentami dla jego legendy. Jego unikalny styl aktorski, pełen buntu i tęsknoty, zyskał uznanie i uwielbienie widzów. James Dean uosabiał to, co grało w duszach ówczesnych nastolatków, którzy buntowali się przeciwko powojennemu światu. Niezapomniane kreacje w filmach "Na wschód od Edenu", "Buntownik bez powodu" i "Olbrzym" wpisują Jamesa Deana na stałe w historię kina.

James Dean w dniu śmierci miał zaledwie 24 lata. Zginął w wypadku samochodowym, który był wynikiem zderzenia jego Porsche 550 Spyder z innym pojazdem na autostradzie nr 466. Aktor nie zdążył wyhamować i zginął na miejscu.

Warto wspomnieć, że tuż przed tragicznym wypadkiem, przyjaciel Jamesa Deana, Alec Guinness, miał wyrazić swoje obawy i błagać aktora, by nie wsiadał do swojego Porsche. Miał przeczucie, że jeśli to zrobi, to spotka go tragiczny los. Również Ursula Andress, przyjaciółka Deana, prosiła go o to samo. Aktor lekceważył jednak te ostrzeżenia.

"Żyj tak, jakbyś miał umrzeć dziś" - te słowa pozostały jako motto życia Jamesa Deana

James Dean zginął w wypadku samochodowym
James Dean zginął w wypadku samochodowym
Źródło: Getty Images

5. Bruce Lee – śmierć zabrała przedwcześnie też jego syna

Bruce Lee - legenda wschodnich sztuk walki i kultowy aktor, urodzony 27 listopada 1940 roku, odszedł z tego świata zbyt wcześnie, zaledwie w wieku 32 lat, 20 lipca 1973 roku. Oficjalnie przyczyną jego śmierci był obrzęk mózgu, którego przyczyną miało być zażycie nadmiarowej ilości środków przeciwbólowych. Jednak historia śmierci tej ikony kina wciąż budzi wiele pytań i teorii spiskowych.

Bruce Lee
Bruce Lee
Źródło: Getty Images

Hiszpańscy badacze podważają oficjalną wersję wydarzeń, sugerując, że Bruce Lee mógł umrzeć w wyniku spożycia substancji, którą każdy z nas sięga codziennie, aż kilka razy dziennie. Według nich przyczyną śmierci mogło być... nadmierne spożycie wody.

Badacze zwrócili uwagę na fakt, że Bruce Lee pił ogromne ilości wody każdego dnia, włącznie z dniem swojej śmierci. Jednak jednocześnie skarżył się na suchość w ustach i objawy odwodnienia. To paradoksalne zachowanie sugeruje, że mógł cierpieć na hiponatremię, stan związany z niedoborem sodu we krwi, który może prowadzić do obrzęku mózgu i śmierci.

Bruce Lee był także znany z problemów z nadmierną potliwością, które towarzyszyły mu od dziecka. Wiosną roku 1973, podczas kręcenia filmu "Wejście smoka", aktor schudł aż 10 kg, choć nie stosował żadnej diety. W trakcie pracy w studiu doznał ataku padaczki, migreny i wymiotów. To były pierwsze oznaki problemów zdrowotnych.

Specjaliści zauważyli, że te objawy, wraz z niezdiagnozowanym zaburzeniem, mogły być obecne przez całe życie Bruce'a Lee, wpływając na jego zdrowie. Nie można jednak jednoznacznie stwierdzić, czy to rzeczywiście była przyczyna jego przedwczesnej śmierci.

Niestety tajemnicza śmierć nie ominęła także syna Bruce'a Lee, Brandona Lee, urodzonego 1 lutego 1965 roku, a zmarłego tragicznie 31 marca 1993 roku w wieku zaledwie 28 lat. Śledztwo wykazało, że jego śmierć była wynikiem nieszczęśliwego wypadku. Został postrzelony podczas kręcenia jednej ze scen filmu "Kruk". Broń na planie została załadowana ostrą amunicją w wyniku fatalnej pomyłki. Tragiczna śmierć Brandona Lee miała miejsce kilka dni przed jego ślubem z pisarką Elizą Hutton, a aktor zdążył stać się wschodzącą gwiazdą kina.

Brandon Lee
Brandon Lee
Źródło: Getty Images

#TegoNieWiesz to cykl artykułów w serwisie cozatydzien.tvn.pl, który przedstawia intrygujące fakty i mało znane ciekawostki ze świata kultury i show-biznesu. Czy wiesz, jak wiele niesamowitych historii i fascynujących anegdot wiąże się z twoimi ulubionymi artystami, filmami, serialami czy muzyką? Nie wiesz? Spokojnie, pomożemy ci je odkryć!

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Wojciech Błach odwiedził Energylandię zimą. Aktor przyznał, że to świetna rozrywka również dla dorosłych
Materiał promocyjny

Wojciech Błach odwiedził Energylandię zimą. Aktor przyznał, że to świetna rozrywka również dla dorosłych

Sonia Bohosiewicz o popularności. Jak sławę córki odbierają rodzice?

Sonia Bohosiewicz o popularności. Jak sławę córki odbierają rodzice?

Śniadanie z amazon.pl – z uśmiechem, ale na serio. Raport o nawykach i emocjach Polaków w czasie świąt
Materiał promocyjny

Śniadanie z amazon.pl – z uśmiechem, ale na serio. Raport o nawykach i emocjach Polaków w czasie świąt

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta  dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]