Filmy

5 filmów na HBO Max idealnych na Mikołajki. Wprawią cię w świąteczny nastrój

Filmy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Żurawinowe święta" w HBO Max

Mikołajki to idealny czas na maraton filmów świątecznych. W serwisie HBO Max znajdziesz kilka tytułów, które z powodzeniem wprawią cię w mikołajkowy nastrój. Zobacz nasze propozycje!

Przed nami święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji w serwisie HBO Max dostępnych jest coraz więcej filmów świątecznych. Śnieg, światełka, bombki, choinki i oczywiście rozczulająca historia z happy endem - to elementy, których nie może zabraknąć w świątecznym kinie. One na pewno wprawią cię w dobry nastrój. Zapraszamy na seans!

"Świąteczna tajemnica"

"Świąteczna tajemnica" to film o małym chłopcu, który sto lat temu w Pleasant Bay w stanie Oregon odkrył magiczne dzwonki Świętego Mikołaja, przynosząc dobrobyt i spokój małemu miasteczku. Teraz, zaledwie kilka dni przed Bożym Narodzeniem, dzwonków brakuje, a grupa nieustraszonych dzieciaków musi znaleźć dzwoneczki i przywrócić świąteczną magię Shelter Bay i jej mieszkańcom.

"Hollywoodzkie święta"

"Hollywoodzkie święta" opowiadają historię Jessiki, która jest reżyserką w Fabryce Snów, znaną ze swoich świątecznych filmów. Kiedy pewnego dnia szef stacji, Christopher, grozi wstrzymaniem produkcji, Jessica nie tylko próbuje uratować swój najnowszy świąteczny obraz, ale również właściwie żyje w nim!

"Hollywoodzkie święta"
"Hollywoodzkie święta" w HBO Max Źródło: HBO

"Kartografia pod jemiołą"

"Kartografia pod jemiołą" to film o Emili Martin, która chce spędzić w domu kameralne święta Bożego Narodzenia. Praca kartografki, która projektuje szkolne mapy, wymaga od niej, aby nieustannie śledziła zmiany na świecie. Dlatego przerwa świąteczna spędzona przy kominku wydaje się miłą chwilą wytchnienia. W ostatniej chwili jej szef wpada na pewien pomysł i chce, aby Emilia zaprojektowała oryginalną mapę Bieguna Północnego. Emilia prosi o radę Drew Campbella, odkrywcę, który zdobył biegun już dwukrotnie. Na początku Drew nie chce współpracować, ale w końcu oboje uzgadniają, że będą sobie nawzajem pomagać. Niedługo potem okazuje się, że dokładna kartografka i kochający wolność poszukiwacz przygód mogą stać się zgranym zespołem, który wspólnie będzie odkrywać świąteczną krainę i znajdzie tam swój własny skarb.

HBO Max

"The Last of Us" w HBO Max - relacja z polskiej premiery serialu oraz rozmowy z twórcami i aktorami
"The Last of Us" w HBO Max - relacja z polskiej premiery serialu oraz rozmowy z twórcami i aktorami"Co Za Tydzień"
wideo 2/6

"Świąteczne Harmony"

"Świąteczne Harmony" to film o piosenkarce i autorce tekstów Gail, która dostaje szansę od losu i wyrusza w podróż na drugi koniec kraju, aby spełnić swoje marzenia. Dociera tylko do Harmony Springs w Oklahomie, gdy jej fundusze i pomysły nagle się kończą. Mając jedynie dwa tygodnie do wymarzonego występu wigilijnego iHeartRadio, bohaterka korzysta z rady lokalnego majsterkowicza, Jeremy'ego oraz przyjmuje pod swoją opiekę grupę odmieńców, którzy mają nadzieję wystąpić na własnej gali w Boże Narodzenie. Gail i Jeremy zbliżają się do siebie. Jeśli jednak dziewczyna ma spełnić swoje życiowe marzenie, być może będzie musiała zostawić mężczyznę i miasto, które pokochała.

"Świąteczne Harmony"
"Świąteczne Harmony" w HBO Max Źródło: HBO

"Żurawinowe święta"

"Żurawinowe święta" to produkcja opowiadająca historię pary w separacji, która udaje małżeńskie szczęście w ogólnokrajowej telewizji, aby wspomóc bożonarodzeniowy festiwal w swoim mieście i własne interesy. Jednak ich odnowiona relacja szybko zostaje wystawiona na próbę.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: HBO

Pozostałe wiadomości