"Sztos 2", "Magnezja". "Disco Polo".  Polskie filmy co środę jesienią w TVN7

Polskie filmy w TVN7 jesienią 2023
Polskie filmy w TVN7 jesienią 2023
Źródło: TVN7
Jesienią 2023 telewizja TVN7 zabierze widzów w emocjonującą podróż przez świat polskiego kina. W ramach cyklu filmowego "Świetne, bo polskie" stacja wyemituje co środę kilka rodzimych produkcji, które przedstawią różnorodne historie. Od dramatów, poprzez komedie, aż po intrygujące historie kryminalne - w TVN7 przekonasz się, że polska kinematografia ma wiele do zaoferowania!

"Czarna owca, "Disco Polo", "Sztos 2", "Magnezja". "Odnajdę cię", "Podejrzani zakochani" – oto niektóre z propozycji stacji TVN7 w ramach środowego cyklu "Dobre, bo polskie". O czym opowiadają te produkcje? Jakie jeszcze filmy zostaną wyemitowane? Sprawdź koniecznie!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Polskie filmy w TVN7 jesienią 2023

"Czarna Owca" w TVN7

"Czarna Owca" w TVN7
"Czarna Owca" w TVN7
"Czarna Owca" w TVN7
Źródło: TVN

Film "Czarna owca" opowiada historię na pozór zgranej rodziny: Magdy, Arka i syna Tomka, opiekujących się chorym dziadkiem. Tymczasem Magda, nauczycielka w katolickim liceum, skrywa swoją orientację seksualną przed bliskimi, Arek nie może znaleźć pracy, a Tomek, popularny youtuber, skupia się głównie na sobie, co prowadzi do zerwania z dziewczyną Asią. Magda w końcu postanawia być sobą i uruchamia lawinę zmian w rodzinie, prowadząc do konfliktów i kryzysów. Dziadek znika, a Arek nie potrafi poradzić sobie ze zmieniającą się rzeczywistością. Nagromadzone przez lata problemy i pragnienia wychodzą na światło dzienne, a każdy członek rodziny dąży do własnego szczęścia. Pytanie, czy wszyscy odnajdą swoje miejsce i spełnią marzenia, pozostaje otwarte. Film ukazuje konfrontację ze swoją tożsamością i zmaganie się z wyzwaniami życiowymi, które prowadzą do indywidualnego odkrywania drogi do szczęścia.

"Sztos 2" w TVN7

"Sztos 2" w TVN7
Kard z filmu "Sztos"
"Sztos 2" w TVN7
Źródło: TVN

"Sztos 2" to kontynuacja komedii Olafa Lubaszenki, w której główne role grają Borys Szyc i Cezary Pazura. Film przedstawia przygody pewnych siebie facetów i ich miłosne katastrofy. Synek i Janek ryzykują wpadkę na robocie, próbując przekombinować. Czy ich "nawijka" ocali sytuację? Obsada filmu obejmuje również Bogusława Lindę, Jana Nowickiego, Edwarda Linde-Lubaszenkę, Bartłomieja Topę i Janusza Józefowicza. Film zapewnia dobre poczucie humoru i zabawę, pozostawiając ducha kultowej komedii poprzedniej części.

"Disco Polo" w TVN7

"Disco Polo" w TVN7
"Disco Polo" w TVN7
"Disco Polo" w TVN7
Źródło: Mat. prasowe

Film opowiada o szalonych latach dziewięćdziesiątych, kiedy to nad Wisłą nadeszła wolność, a Polska marzyła o amerykańskim śnie. Tomek i Rudy, chłopcy z prowincji, z pasją i marzeniami o sławie, zakładają discopolowy zespół LASER. Podczas transformacji społecznej i gospodarczej, muzyka disco polo staje się popularna i zaczyna zdobywać rzesze fanów. Daniel Polak, szef wytwórni płytowej, zauważa ich talent i pomaga im w karierze muzycznej. Tomek zakochuje się w pięknej wokalistce Gensoninie, a razem z Rudym ruszają na podbój discopolowych list przebojów. Ich pasja i talent prowadzą ich z remiz wiejskich dyskotek do wytwórni Alfa, gdzie zdobywają pieniądze i sławę. Jednak sukces ma swoją cenę, a marzenia o amerykańskim śnie mogą się okazać złudzeniem.

"Magnezja" w TVN7

"Magnezja" w TVN7
"Magnezja" w TVN7
"Magnezja" w TVN7
Źródło: TVN

Film rozgrywa się na polsko-sowieckim pograniczu w latach 20. i 30. XX wieku, gdzie po śmierci przywódcy gangu, władzę nad przestępczym klanem przejmuje jego córka Róża. Wraz z siostrami prowadzi nielegalne interesy i stawia opór rosnącej potędze sowieckich bandytów, na czele z Lwem. Bracia Albin i Albert Hudini planują skok na bank, gdzie przechowywane są bogactwa rodziny Lewenfiszów, jednak seria złych decyzji i pecha sprawia, że sytuacja się komplikuje. Do miasteczka przybywa inspektor Stanisława Kochaj obdarzona genialnym zmysłem śledczym, co wprowadza jeszcze więcej zamieszania. Historia skupia się na walkach o władzę, zemście, skoku na bank i nieprzewidywalnych konsekwencjach, które wstrząsną pograniczem. Film analizuje psychologiczne aspekty postaci i odzwierciedla specyficzny klimat tamtego czasu, pełnego przemocy i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

"Sztuka kochania - historia Michaliny Wisłockiej" w TVN7

Kard z filmu "Sztuka kochania - historia Michaliny Wisłockiej"
Kard z filmu "Sztuka kochania - historia Michaliny Wisłockiej"
Kard z filmu "Sztuka kochania - historia Michaliny Wisłockiej"
Źródło: TVN

Film opowiada historię Michaliny Wisłockiej, słynnej ginekolog, która w latach 70. napisała kontrowersyjną książkę "Sztuka kochania". Bohaterka prowadziła praktykę w Poradni Świadomego Macierzyństwa, gdzie rozmawiała z pacjentkami o ich potrzebach seksualnych. Dzięki zaangażowaniu i determinacji napisała poradnik o seksualności, który wykraczał poza kanony kulturowe PRL-u. Jej książka miała rewolucyjny wpływ na sposób myślenia o seksualności w tamtych czasach. Michalina musiała stawić czoła bezdusznemu cenzorowi, oporowi ze strony Kościoła oraz męskiemu środowisku lekarzy ginekologów. Film ukazuje walkę Michaliny z konserwatywnym obyczajem i trudnościami w wydaniu książki, która zmieniła spojrzenie na seksualność. Opowieść ukazuje kontrowersyjne tematy w szarej rzeczywistości tamtych czasów oraz drogę Michaliny Wisłockiej do zrealizowania swojej misji.

"Mayday" w TVN7

"Mayday"
"Mayday"
"Mayday"
Źródło: TVN

Film opowiada historię Janka, który prowadzi podwójne życie jako mąż Basi i Marysi. Umiejętnie balansuje między dwiema żonami, trzymając układ w tajemnicy, ale kiedy zaczynają pojawiać się kłopoty, sytuacja staje się bardziej skomplikowana. Jego układy zostają naruszone, a ryzyko, że któraś z kobiet dowie się o drugiej, wzrasta dramatycznie. Jankowi brakuje wymówek, aby ukryć prawdę, jednak przyjaciel Staszek staje mu w obronie i próbuje pomóc. W miarę jak zdarzenia się komplikują, lawina pomyłek i zwrotów akcji spada na Janka. Film ukazuje humorystyczne sytuacje wynikające z kłamstw oraz zdemaskowania, które jest nieuchronne.

"Boże Ciało" w TVN7

Kadr z filmu "Boże Ciało"
Kadr z filmu "Boże Ciało"
Kadr z filmu "Boże Ciało"
Źródło: x-news

Film "Boże Ciało" opowiada o życiu Daniela, 20-letniego mężczyzny, który przejdzie duchową przemianę w poprawczaku i marzy o zostaniu księdzem. Po wyjściu na wolność udaje się do niewielkiego miasteczka, gdzie podszywa się pod duchownego. Jego niekonwencjonalne metody kapłaństwa poruszają mieszkańców skłóconych po tragicznych wydarzeniach. Daniel staje się dla nich źródłem nadziei i pocieszenia. Film eksploruje uniwersalne tematy duchowości, poszukiwania sensu religii oraz potrzebę dokonywania przewartościowań w życiu. Główny bohater przyciąga ludzi swoją charyzmą i pasją, mimo że często musi improwizować w liturgii.

"Odnajdę Cię" w TVN7

"Odnajdę Cię" w TVN7
"Odnajdę Cię" w TVN7
"Odnajdę Cię" w TVN7
Źródło: Mat. prasowe

Film "Odnajdę cię" opowiada historię doświadczonej policjantki Justy, która bierze udział w policyjnej obławie na mordercę znanego jako "Bacia". Akcja kończy się błędem Justy, który pozwala przestępcy uciec. Za karę zostaje odesłana na przymusowy urlop. Niepokonana ambicja naprowadza ją jednak do miasteczka, w którym dorastał przestępca. Tymczasem zostaje porwana córka Justy, Lena. Przestępca żąda od Justy popełnienia przestępstwa w zamian za życie dziecka.

"Podejrzani zakochani" w TVN7

"Podejrzani zakochani" w TVN7
"Podejrzani zakochani" w TVN7
"Podejrzani zakochani" w TVN7
Źródło: TVN7

Albert, nieśmiały mężczyzna, próbuje znaleźć miłość w internecie i trafia na Barbarę, również poszukującą bliskości. Oboje udają się za kogoś innego - Barbara podszywa się pod Simonę, a Albert twierdzi, że jest przystojnym Francuzem. Gdy umawiają się na spotkanie, wysyłają atrakcyjnych zastępców na spotkanie do hotelu. Nie widzą jednak, że w tym samym czasie w hotelu działa grupa przestępców poszukujących kolekcji diamentów. W zamieszaniu nikt nie jest pewny, kto jest podejrzany, kto jest zakochany, a kto jest przestępcą.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo
Materiał promocyjny

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach.  "Jestem dumna z siebie"

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach. "Jestem dumna z siebie"

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i  muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?