10 młodych aktorów, którzy podbijają Hollywood. To dzieci znanych gwiazd

Jack Quaid, Maya Hawke, Jack Kilmer
Znane dzieci amerykańskich gwiazd
Źródło: Getty Images
#TEGONIEWIESZ. Choć ich nazwiska brzmią znajomo, to często nie zdajemy sobie sprawy, że są dziećmi najpopularniejszych aktorskich sław Hollywood. Te młode gwiazdy odziedziczyły talent po rodzicach i już błyszczą na filmowym firmamencie. Rozpoznasz je wszystkie?

W branży filmowej mamy wiele aktorskich klanów. Talent i sława przechodzą z pokolenia na pokolenie. Jednak młode sławy często chcą kroczyć własnymi ścieżkami. Na pewno znasz ich twarze z popularnych filmów czy seriali. Ale czy wiesz, że są dziećmi znanych hollywoodzkich sław?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Filmy i seriale

Źródło: "Co Za Tydzień"
"Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży". Główna aktorka ma polskie korzenie
"Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży". Główna aktorka ma polskie korzenie
"Sukcesja". Sarah Snook i Kieran Culkin o sukcesie serial
"Sukcesja". Sarah Snook i Kieran Culkin o sukcesie serial
"Wszystko o moim starym". Robert De Niro,  o graniu w komediach
"Wszystko o moim starym". Robert De Niro, o graniu w komediach
Drugi sezon serialu "Perry Mason" można już zobaczyć w HBO Max
Drugi sezon serialu "Perry Mason" można już zobaczyć w HBO Max
"Creed III" – rozmowa z Michaelem B. Jordanem i Jonathanem Majorsem
"Creed III" – rozmowa z Michaelem B. Jordanem i Jonathanem Majorsem
"Shazam! Gniew bogów". Zachary Levi ma pomysł na kontynuację serii
"Shazam! Gniew bogów". Zachary Levi ma pomysł na kontynuację serii
"The Last of Us" - relacja z polskiej premiery serialu i rozmowy z twórcami i aktorami
"The Last of Us" - relacja z polskiej premiery serialu i rozmowy z twórcami i aktorami
"Biały Lotos". Serial HBO Max okazał się hitem. O czym jest drugi sezon?
"Biały Lotos". Serial HBO Max okazał się hitem. O czym jest drugi sezon?
Gwiazdy "Rodu smoka" opowiedziały o pracy nad serialem
Gwiazdy "Rodu smoka" opowiedziały o pracy nad serialem
Serial "Westworld" na HBO. Twórcy o zagrożeniach w przyszłości
Serial "Westworld" na HBO. Twórcy o zagrożeniach w przyszłości
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX
Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO Max
Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO Max
Film "Air" - zwiastun
Film "Air" - zwiastun
"#BringBackAlice" – zwiastun
"#BringBackAlice" – zwiastun

Maya Hawke

Maya Hawke
Maya Hawke z ojcem
Maya Hawke
Źródło: Getty Images

Maya Hawke urodziła się 8 lipca 1998 roku. Jest córką dwójki znanych aktorów, Ethana Hawke'a i Umy Thurman, co zapewniło jej miejsce w show-biznesie od samego początku.

Zdobyła popularność dzięki swojej roli Robin Buckley w popularnym serialu science fiction "Stranger Things". W serialu tym zadebiutowała w trzecim sezonie, który został wydany w 2019 roku.

Poza rolą w "Stranger Things", Maya Hawke pojawiła się także w innych projektach filmowych i telewizyjnych. Jej kariera aktorska rozwija się dynamicznie, a jej wszechstronność i talent przyciągają uwagę widzów i krytyków.

Poza aktorstwem Maya Hawke jest również związana z branżą muzyczną. Wydała swoją debiutancką EP-kę pt. "Blush" w 2019 roku, gdzie prezentuje swoje umiejętności wokalne i muzyczne.

Jack Kilmer

Jack Kilmer
Jack Kilmer
Jack Kilmer
Źródło: Getty Images

Jack Kilmer urodził się 6 czerwca 1995 roku w Los Angeles. Jest synem znanego aktora Vala Kilmera i aktorki Joanne Whalley. Jack Kilmer postanowił pójść w ślady rodziców i zyskał uznanie jako obiecujący aktor młodego pokolenia.

Jego debiut filmowy miał miejsce w 2013 roku w dramacie "Palo Alto" w reżyserii Gii Coppoli, gdzie zagrał główną rolę. Film ten oparty jest na zbiorze opowiadań Jamesa Franco i skupia się na życiu młodzieży w Kalifornii. Pierwotnie myślał, że jego praca aktorska w filmie "Palo Alto" będzie krótkotrwałym projektem, ale po zakończeniu produkcji filmu zdecydował się całkowicie poświęcić aktorstwu.

W filmie "The Nice Guys" z 2016 roku, który jest neo-noir komedią kryminalną, zagrał Cheta, młodego projekcjonistę filmowego, który okazuje się niezbędny w śledztwie. Film ten został napisany i wyreżyserowany przez Shane'a Blacka, który wcześniej współpracował z ojcem Kilmera, Valem, przy filmie kryminalnej komedii "Kiss Kiss Bang Bang" z 2005 roku. Jest również narratorem w filmie dokumentalnym "Val" poświęconym jego ojcu Valowi Kilmerowi.

Jack Kilmer jest ceniony za swój naturalny talent aktorski i zdolność do wcielania się w różnorodne role. Jego kariera rozwija się stopniowo, a on sam jest uważany za jednego z obiecujących aktorów młodego pokolenia w Hollywood.

Jack Quaid

Jack Quaid
Jack Quaid
Jack Quaid
Źródło: Getty Images

Jack Quaid urodził się 24 kwietnia 1992 roku w Los Angeles. Jest synem bardzo znanej aktorskiej pary Dennisa Quaida i Meg Ryan, co wpłynęło na jego związek z przemysłem filmowym od najmłodszych lat.

Jednak Jack Quaid zdobył samodzielnie uznanie w branży aktorskiej dzięki swoim talentom i pracy. Jego pierwszą znaczącą rolą był udział w serii filmów "The Hunger Games", gdzie zagrał postać Marvela w filmie "Igrzyska Śmierci" z 2012 roku. To był jego debiutancki występ na dużym ekranie.

Następnie Jack Quaid zyskał rozpoznawalność jako jedna z głównych postaci w serialu "The Boys", opartym na komiksie Gartha Ennisa i Darwina Cooke'a. W serialu tym wciela się w postać Hughaiego Campbella, znanego jako Wee Hughie, który dołącza do grupy, która stawia czoła superbohaterom, którzy wykorzystują swoje moce w celach niezgodnych z prawem.

Jack Quaid kontynuuje karierę aktorską i jest uważany za jednego z obiecujących młodych aktorów w Hollywood. Jego talent, charyzma i wszechstronność pozwalają przewidywać, że będzie dalej rozwijał karierę w filmie i telewizji.

Lily-Rose Depp

Lily-Rose Depp z mamą
Lily-Rose Depp z mamą
Źródło: Corbis Entertainment

Lily-Rose Depp urodziła się 27 maja 1999 roku w Paryżu we Francji. Jest córką znanej pary gwiazdorskiej Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis, co już od najmłodszych lat postawiło ją w centrum uwagi show-biznesu.

Lily-Rose Depp zaczęła karierę jako modelka, a jej pierwsze kroki na wybiegach mody miały miejsce w wieku zaledwie 16 lat. Szybko zdobyła uznanie w świecie mody i stała się ważną postacią w branży, współpracując z renomowanymi domami mody i pojawiając się na okładkach prestiżowych magazynów.

Jednak to kariera aktorska przyniosła jej jeszcze większą rozpoznawalność. Lily-Rose Depp zadebiutowała na ekranie w filmie "Kieł" w 2014 roku, gdzie zagrała małą rolę. Jednak jej prawdziwym przełomem aktorskim stała się rola w filmie "Planetarium" (2016), gdzie zagrała u boku Natalie Portman. Następnie pojawiła się w filmach takich jak "Król" (2019) oraz " Voyagers" (2021). Niedawno zagrała też główną rolę w serialu HBO Max "Idol".

Patrick Schwarzenegger

Patrick Schwarzenegger
Patrick Schwarzenegger
Patrick Schwarzenegger
Źródło: Getty Images

Patrick Schwarzenegger urodził się 18 września 1993 roku jako syn słynnego aktora Arnolda Schwarzeneggera i dziennikarki Marii Shriver.

Patrick Schwarzenegger zdobył rozpoznawalność zarówno jako model, jak i aktor. Jego kariera jako modela rozpoczęła się w młodym wieku, a już w wieku 15 lat pojawił się na okładce magazynu "GQ". Pracował dla różnych marek i został doceniony za swój urok i atrakcyjny wygląd.

Jako aktor Patrick Schwarzenegger pojawił się w filmie "Bez miłości ani słowa" ("Stuck in Love") z 2012 roku, gdzie zagrał epizodyczną rolę. Następnie pojawił się w różnych produkcjach filmowych, w tym w dramacie "Dear Eleanor" oraz komedii romantycznej "W blasku nocy" (ang. "Midnight Sun") z 2018 roku.

Poza pracą aktorską Patrick Schwarzenegger jest także przedsiębiorcą. Jest zaangażowany w różne projekty biznesowe. Mimo że Patrick Schwarzenegger jest synem słynnych rodziców, stara się budować własną karierę zarówno w świecie mody, jak i aktorstwa oraz biznesu.

Maude Apatow

Maude Apatow
Maude Apatow z mamą
Maude Apatow
Źródło: Getty Images

Maude Apatow urodziła się 15 grudnia 1997 roku w Los Angeles, Kalifornia. Jest córką znanych komików i aktorów, Judda Apatowa i Leslie Mann, co wpłynęło na jej związek z przemysłem filmowym i rozrywkowym od najmłodszych lat.

Maude Apatow zyskała rozpoznawalność dzięki występom w komediach produkowanych przez swojego ojca, takich jak "40 lat minęło" (ang. "This Is 40") z 2012 roku i "Wpadka" (ang. "Knocked Up") z 2007 roku. Jej naturalny talent komediowy i zdolność do kreowania zabawnych postaci przyczyniły się do jej sukcesu w branży.

Poza rolami aktorskimi Maude Apatow jest również aktywna jako artystka komediowa i pisarka. Uczestniczy w różnych projektach, a także prowadzi własny podcast. Jej poczucie humoru i zdolności komediowe przyciągają uwagę widzów. Maude Apatow to młody talent Hollywood, który nadal rozwija swoją karierę.

Billie Lourd

Billie Lourd
Billie Lourd
Billie Lourd
Źródło: Getty Images

Billie Lourd urodziła się 17 lipca 1992 roku Jest córką słynnej aktorki Carrie Fisher, która zyskała międzynarodową sławę jako księżniczka Leia Organa w serii filmów "Gwiezdne wojny", oraz wnuczką piosenkarza Eddiego Fishera i aktorki Debbie Reynolds.

Billie Lourd zdobyła uznanie dzięki swoim talentom i wszechstronności. Zadebiutowała na dużym ekranie w 2015 roku, a rok później zagrała w serialu telewizyjnym "Królowe krzyku". Rola w serii filmów "Gwiezdne wojny" jako postać Kaydel Ko Connix, którą odegrała w filmach "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" (ang. "Star Wars: The Force Awakens") i "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" (ang. "Star Wars: The Last Jedi"), przyniosła jej znaczącą rozpoznawalność.

Billie Lourd jest również znana z roli w antologii telewizyjnej "American Horror Story", gdzie pojawiła się w różnych sezonach, zdobywając pochwały krytyków za swoje występy. Jest także zaangażowana w działalność charytatywną i społeczną. Po śmierci swojej matki Carrie Fisher, stała się rzecznikiem przeciwdziałania chorobie afektywnej dwubiegunowej i innym problemom psychicznym.

Billie Lourd jest ceniona zarówno za swoje umiejętności aktorskie, jak i za to, że kontynuuje rodzinne dziedzictwo w przemyśle rozrywkowym. Jej kariera aktorska i jej aktywność społeczna pozwalają przewidywać, że będzie nadal rozwijać swoją karierę i wpływać na społeczeństwo.

Alexander Skarsgård

Alexander Skarsgård
Alexander Skarsgård z tatą
Alexander Skarsgård
Źródło: Getty Images

Alexander Skarsgård to szwedzki aktor, urodzony 25 sierpnia 1976 roku w Sztokholmie. Jest członkiem znanego aktorskiego rodu Skarsgårdów, który ma długą tradycję w szwedzkim przemyśle filmowym.

Alexander Skarsgård zyskał międzynarodową sławę dzięki swoim rolom w filmach i serialach telewizyjnych. Jedną z jego najbardziej rozpoznawalnych ról jest postać Erica Northmana w popularnym serialu telewizyjnym "Czysta krew" ("True Blood"), który emitowany był w latach 2008-2014. Za tę rolę zdobył uznanie krytyków i fanów.

Ponadto Alexander Skarsgård zagrał w wielu innych filmach i serialach, w tym w "Sukcesji", "Królestwo: Exodus", "Godzilla vs. Kong", "Wielkie kłamstewka". Zdobył Złote Globy i nagrodę Emmy.

Alexander Skarsgård jest ceniony za umiejętności aktorskie i zdolność do wcielania się w różnorodne role. Jego urok, talent aktorski i obecność na ekranie przyczyniły się do jego pozycji jako jednego z wybitnych aktorów swojego pokolenia.

Sosie Bacon

Sosie Bacon
Sosie Bacon z tatą
Sosie Bacon
Źródło: Getty Images

Sosie Bacon, właśc. Sosie Ruth Bacon, to amerykańska aktorka, urodzona 15 marca 1992 roku. Jest córką znanych aktorów Kevina Bacona i Kyry Sedgwick, co uczyniło ją częścią rodziny z długą historią w przemyśle rozrywkowym.

Sosie Bacon zadebiutowała jako aktorka w filmie "Loverboy" z 2005 roku, gdzie zagrała u boku swojej matki, Kyry Sedgwick i ojca Kevina Bacona. Następnie pojawiła się w innych filmach, takich jak "Charlie mówi"(2018) czy "Uśmiechnij się" (2022) oraz serialach "Trzynaście powodów" (2018) czy "Mare z Easttown" (2021).

Kariera Sosie Bacon nadal się rozwija, a jej obecność na ekranie przyciąga uwagę fanów i krytyków. Jest to aktorka, która stara się tworzyć swoją własną tożsamość artystyczną, niezależnie od sukcesu rodziców w branży filmowej.

Scott Eastwood

Scott Eastwood
Scott Eastwood z tatą
Scott Eastwood
Źródło: Getty Images

Scott Eastwood, właściwie Scott Clinton Reeves urodził się 21 marca 1986 roku w Monterey. Jest synem znanego aktora i reżysera Clinta Eastwooda, co uczyniło go częścią rodziny z długą historią w przemyśle filmowym.

Scott Eastwood zyskał uznanie jako aktor, grając w różnych filmach. Zadebiutował na dużym ekranie w filmie "Sztandar chwały" (ang. "Flags of Our Fathers") z 2006 r. w reżyserii swojego ojca, Clinta Eastwooda, gdzie zagrał jedną z głównych ról. Następnie pojawił się w takich produkcjach jak "Gran Torino", "Invictus - Niepokonany", "Dopóki piłka w grze", "Furia", "Najdłuższa podróż". Największą popularność przyniosły mu role w filmach takich jak "Legion samobójców", "Snowden" oraz "Szybcy i wściekli 8".

Scott Eastwood jest również modelem i często pojawia się w kampaniach reklamowych dla znanych marek mody. Jego kariera aktorska rozwija się, a jego obecność na ekranie przyciąga uwagę widzów.

#TegoNieWiesz to cykl artykułów w serwisie cozatydzien.tvn.pl, który przedstawia intrygujące fakty i mało znane ciekawostki ze świata kultury i show-biznesu. Czy wiesz, jak wiele niesamowitych historii i fascynujących anegdot wiąże się z twoimi ulubionymi artystami, filmami, serialami czy muzyką? Nie wiesz? Spokojnie, pomożemy ci je odkryć!

Czytaj też:

VOD.pl - oglądaj bez opłat
VOD.pl - oglądaj bez opłat

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Wojciech Błach odwiedził Energylandię zimą. Aktor przyznał, że to świetna rozrywka również dla dorosłych
Materiał promocyjny

Wojciech Błach odwiedził Energylandię zimą. Aktor przyznał, że to świetna rozrywka również dla dorosłych

Sonia Bohosiewicz o popularności. Jak sławę córki odbierają rodzice?

Sonia Bohosiewicz o popularności. Jak sławę córki odbierają rodzice?

Śniadanie z amazon.pl – z uśmiechem, ale na serio. Raport o nawykach i emocjach Polaków w czasie świąt
Materiał promocyjny

Śniadanie z amazon.pl – z uśmiechem, ale na serio. Raport o nawykach i emocjach Polaków w czasie świąt

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta  dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]