Gwiazdy

Gwiazdy

Gracja Kalibabka to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 9. sezonu "Top Model". Choć nie zaszła daleko, szybko zapadła w pamięć szerszej publiczności. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała teraz swoją naturalną sylwetkę. Internauci zarzucili jej, że z taką wagą nie nadaje się już na modelkę.

Qczaj w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o życiu po rozstaniu z partnerem. Popularny trener przyznał, że myślał przez chwilę, by zainstalować aplikację randkową i za jej pośrednictwem poznać kogoś spoza show-biznesu. Celebryta nie ukrywa, że to, jak do miłości podchodzą polskie gwiazdy, mocno go razi. - Szczęście potrzebuje ciszy - podkreślił. Otworzył się na nowe uczucie?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek niedawno poinformowali, że ich związek się wypalił. Podjęli decyzję o rozstaniu, ale mimo to równo dzielą się opieką nad dwójką dzieci. Teraz tancerz opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z synem Adamem i młodszą z rodzeństwa córeczką Heleną. Chłopiec do złudzenia przypomina sławną mamę.

Julia Wieniawa kiedyś nie lubiła swojego nosa, jednak nigdy nie zdecydowała się na jego operację. Młoda celebrytka przyznała, że patrzyła w lustro i nienawidziła tej części swojego ciała. Wówczas z pomocą przyszedł jej tata, który opowiedział jej historię Jennifer Grey.

Agresja rosyjskich wojsk w Ukrainie z każdym dniem przybiera na sile. Sankcje, obostrzenia i zakazy nakładane na Rosję mają osłabić wroga i zmusić go do zakończenia działań wojennych. Organizatorzy Wimbledonu podjęli decyzję o zakazie udziału w turnieju dla reprezentantów Rosji i Białorusi. Według medialnych doniesień dużą rolę w postanowieniu odegrała księżna Kate.

Cristiano Ronaldo kilka dni temu ponownie został ojcem, lecz poród jego partnerki nie przebiegł tak, jak powinien. Georgina Rodriguez była w ciąży bliźniaczej, jednak przyjście na świat przeżyło tylko jedno z dzieci. Dziś mama i nowo narodzona dziewczynka są już w domu, czym Cristiano Ronaldo pochwalił się na Instagramie.

Ewa Kasprzyk opowiedziała o sekretach swojej figury. Aktorka przyznała również, że w ostatnim czasie schudła kilka kilogramów i zapisała się na zajęcia z trenerem personalnym oraz bardzo rygorystycznie pilnowała diety i czasu posiłków. "Moi koledzy mówią do mnie: 'Ewka, ty ciągle jesz'" - śmiała się gwiazda.