Gwiazdy

Gwiazdy

Amanda Bynes miała u swych stóp cały świat. Jej aktorska kariera pędziła z zawrotną prędkością. Niestety, liczne złe decyzje, blichtr i blask fleszy spowodowały, że uciekła w alkohol i narkotyki. Z gwiazdy będącej wzorem dla milionów stała się upadłą artystką, przykładem źle wykorzystanej sławy. Teraz Amanda Bynes walczy o odzyskanie władzy nad własnym życiem.

Od czwartku trwa rosyjska inwazja na Ukrainę. Ukraińcy dzielnie bronią swoich terytoriów i walczą z okupantem. Państwa zachodnie nałożyły na Rosję sankcje, jednak mimo to Putin nie chce wycofać swoich wojsk z terenu Ukrainy. Wiele znanych osób zaczęło zabierać głos w mediach społecznościowych, w tym Andrzej Piaseczny, który zwrócił się do Rosjan w ich języku.

W tym roku mijają dwa lata od śmierci Pawła Królikowskiego. Wybitny aktor zmarł po długiej chorobie. Na cmentarzu dopiero niedawno stanął jego nagrobek. Małgorzata Ostrowska-Królikowska, żona artysty, wytłumaczyła skąd to opóźnienie.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski to jedna z najgłośniejszych par polskiego show-biznesu. Po kilku miesiącach związku para rozstała się, a niedługo później zaliczyła głośny powrót, a niedługo później ślub. Dwa dni temu aktorska para powitała na świecie swojego pierwszego synka Vincenta, a teraz pojawiły się głosy o ich rozstaniu.

Rinke Rooyens, życiowy partner Joanny Przetakiewicz udzielił szczerego wywiadu. Opowiedział, że długo walczył z obwinianiem się po samobójstwie matki. "Tamtego dnia dzwoniła do mnie parę razy, a ja nie odebrałem, bo pracowałem".

Michael Madsen to amerykański aktor znany z filmu Quentina Tarantino "Kill Bill", w którym zagrał zabójcę Budda. Hollywoodzki gwiazdor miesiąc temu stracił dziecko. Do mediów dotarła informacja, że jego 26-letni syn, Hudson Madsen popełnił samobójstwo. Teraz aktor został zatrzymany przez policję za wtargnięcie na czyjąś posesję.

Wojna w Ukrainie przeraża coraz więcej osób, nie tylko w tej części Europy. Światowe media informują o rosyjskiej inwazji na naszego sąsiada. Decyzje polityczne Władimira Putina komentują artyści. Angelina Jolie modli się o Ukraińców i broni podstawowych praw człowieka.