97-letnia influencerka podbija Internet. Polka zgromadziła już 100 tys. obserwujących

Anna Kusiak
Anna Kusiak
Źródło: IG/ Getty
Anna Kusiak obchodzi w tym roku 97. urodziny, a influencerką postanowiła zostać zaledwie pięć lat temu. Dziś wokół jej instagramowego konta zgromadziło się niemal 100 tys. ludzi. Czym zachwyciła swoich obserwatorów?

Mądrość, doświadczenie, niesłabnący entuzjazm i radość życia - to, co ma do zaoferowania Anna Kusiak dla wielu jest bezcenne. Stąd jej codzienne treści obserwuje już prawie 100 tys. osób. "Życie zaczyna się po 90" - przekonuje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_14
Aktorzy i reżyserka o sztuce "Proszę Państwa, Wyspiański umiera"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Silver influencing hitem sieci

Polska internautka, 97-letnia Anna Kusiak, zdobyła ogromną popularność w świecie mediów społecznościowych. Zaledwie kilka lat temu postanowiła założyć swój pierwszy profil na Instagramie, a obecnie może pochwalić się blisko setką tysięcy fanów, którzy podziwiają jej wyjątkowy dystans i poczucie humoru. Choć społeczne platformy zazwyczaj kojarzą się z młodymi ludźmi, Anna Kusiak z sukcesem udowadnia, że wiek to tylko liczba, a w sieci znajdzie się miejsce dla każdego.

Jej konto nosi nazwę "zycie_zaczyna_sie_po_90", co idealnie oddaje filozofię życia tej niezwykłej kobiety. Anna Kusiak zaczęła swoją przygodę z Internetem po ukończeniu 92 lat. Opowiada o swoim codziennym życiu, często relacjonując z Wielkiej Brytanii, gdzie od pewnego czasu mieszka razem z córką.

97-letnia influencerka zachwyca poczuciem humoru

Influencerka skrzętnie wykorzystuje zasięgi, angażując się w promocję spraw społecznych oraz zachęcając do regularnych badań. Często podkreśla, że korzyści z tych działań płyną w obie strony. Autorka dostarcza angażujących treści fanom, a ona sama docenia codzienny kontakt z ludźmi za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Anna Kusiak często dzieli się zabawnymi filmikami, archiwalnymi zdjęciami i życiowymi historiami. Jednym z tematów, które najbardziej poruszyły internautów była opowieść o maturze influencerki, o której opowiedziała w maju.

Wielką popularność profilu seniorki potwierdza też liczba komentarzy, w których internauci wyrażają podziw dla jej radości życia, poczucia humoru oraz dystansu do siebie. Nie brakuje również opinii, że 97-letnia influencerka stała się inspiracją dla osób w każdym wieku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: IG/ Getty

podziel się:

Pozostałe wiadomości