Ewa Kasprzyk postanowiła odpowiedzieć hejterce. Jej komentarz stał się hitem

Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk
Źródło: MWMEDIA
Ewa Kasprzyk spędza właśnie czas z ukochanym na Lanzarote. Jak zwykle aktorka relacjonuje codzienność w mediach społecznościowych, jednak pod jednym ze zdjęć pojawił się krytyczny względem aktorki komentarz. Ta szybko odpowiedziała.

Ewa Kasprzyk przez 30 lat była w związku małżeńskim z inżynierem Jerzym Bernatowiczem, z którym w 1987 r. powitała na świecie córkę Małgorzatę. Poznali się przypadkiem na basenie, a ukochany aktorki myślał, że ta jest zawodową pływaczką.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt_15
Danuta Stenka wzięła udział w akcji Itaki i zaangażowała się w poszukiwania osób zaginionych
Danuta Stenka, która w serialu "Nieobecni" gra matkę zaginionej przed laty córki, zaangażowała się w akcję Fundacji Itaka. Aktorka włączyła się w serię spotów, kierowanych do rzeczywistych zaginionych.

Ewa Kasprzyk i Jerzy Bernatowicz rozwiedli się

Po dwóch latach znajomości zakochani pobrali się. Po roku małżeństwa powitali na świecie córkę. Mąż Ewy Kasprzyk był starszy od niej o 17 lat i miał już syna z poprzedniego małżeństwa. W jednym z wywiadów Ewa Kasprzyk wspominała początki małżeństwa:

"Dla niego byłam wtedy taką aktoreczką. On – poważny facet, inżynier budowy okrętów, nie przewidywał, że aktorstwo będzie moim źródłem utrzymania. Bycie żoną i matką pochłonęło mnie, ale to nie było dla mnie zajęciem dożywotnim. Przez jakiś czas odmawiałam reżyserom. Miałam grać w serialu, ale zrezygnowałam. Żyłam z przekonaniem, że jeszcze się nagram, że mam czas. W końcu przekonałam się, że nie zrealizuję się jako perfekcyjna pani domu" - mówiła.

Pod koniec lat 90. Ewa Kasprzyk wraz z córką przeniosły się do Warszawy, a jej mąż został w Gdyni. Przez wiele lat żyli na odległość, aż w końcu podjęli decyzję o rozstaniu. Małżeństwo próbowało ratować swój związek jeszcze w 2011 r. jednak na marne.

Ewa Kasprzyk zwróciła uwagę internautce

W 2019 r. para ostatecznie wzięła rozwód i już od tego czasu Ewa Kasprzyk zaczęła spotykać się z Michałem Kozerskim. Zakochani wzięli nawet udział w programie "Power Couple". Aktorka nie kryje swojego szczęścia, a w wywiadach często podkreśla, że w końcu żyje pełnią życia.

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski często podróżują. Aktorka sumiennie relacjonuje każdy wyjazd w mediach społecznościowych, często pokazując się sauté, co nie do końca podoba się wszystkim internautom. Kilka dni temu aktorka zamieściła na Instagramie właśnie takie zdjęcie, a jedna z jej obserwatorek nie przebierając w słowach, napisała:

"Stare babsko" - czytamy.

Ewa Kasprzyk postanowiła odpisać hejterce, jednak w swoim stylu.

"Kocham panią" - napisała.

Ewa Kasprzyk odpowiada internautce
Ewa Kasprzyk odpowiada internautce
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości