Gwiazdy

Anna Lewandowska świętuje urodziny! Mąż zrobił jej romantyczną niespodziankę

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Robert Lewandowski to prawdziwy romantyk! Z okazji urodzin swojej żony przygotował wyjątkową niespodziankę. Na Annę Lewandowską czekał ogromny bukiet róż. Zdjęciem dumny mąż pochwalił się w mediach społecznościowych. Zamieścił też wzruszający podpis.

Anna Lewandowska 7 września świętuje swoje 34. urodziny. Jeszcze przed południem sportsmenka doczekała się wyjątkowej niespodzianki od męża. Jeśli ktokolwiek nie dowierzał w romantyczną duszę Roberta Lewandowskiego - wszystkie wątpliwości zostały rozwiane jednym urodzinowym gestem.

Zobaczcie, jaka niespodzianka czekała Annę Lewandowską tuż po przebudzeniu.

Robert Lewandowski sprawił żonie romantyczną niespodziankę

Anna i Robert Lewandowscy osiągają nie tylko spektakularne sukcesy w życiu zawodowym, ale również szalenie dbają o to, by ich małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe. Wspólnie wychowują dwie córki i choć są rodzicami zaangażowanymi na 100 proc. w swoją rolę, udaje im się znaleźć czas, by wyskoczyć na romantyczną randkę we dwoje, zjeść kolację bez dzieci, czy zwyczajnie pójść do kina. Oboje podkreślają, jak ważne jest to dla kondycji ich związku.

Trudno więc się dziwić, że Robert Lewandowski przygotował dla swojej ukochanej małżonki niezwykłą urodzinową niespodziankę. Piłkarz wręczył żonie ogromny bukiet czerwonych róż symbolizujących miłość. Gestem pochwalił się na Instagramie, a post opatrzył wzruszającymi życzeniami urodzinowymi.

"Wszystkiego najlepszego dla mojej najlepszej przyjaciółki i miłości mojego życia. Ania jesteś moim największym wsparciem i najlepszą motywacją. Niech się spełnią wszystkie twoje marzenia" - czytamy.

Anna Lewandowska podsumowuje rok

Anna Lewandowska spełnia się na wielu płaszczyznach: jako żona, matka i bizneswoman. Sportsmence z powodzeniem udaje się nie tylko łączyć wszystkie te aktywności, ale i osiągać w nich sukcesy.

Z okazji 34. urodzin Anna Lewandowska opublikowała wpis, w którym podsumowała miniony rok życia.

"Za mną kolejny rok - rok pełen pięknych chwil, olbrzymich zmian, nowych wyzwań, a także trudniejszych momentów i ciężkich decyzji. Jestem wdzięczna za każdy dzień. Wszystkiego najlepszego dla mnie!" - czytamy.

Do urodzinowej fotografii Anna Lewandowska pozuje w białych, lnianych spodenkach, białym topie, okularach przeciwsłonecznych o szkłach w kształcie serca i... z drinkiem w dłoni. Za nią rozciąga się piękny morski krajobraz. Zresztą - sami zobaczcie!

Pod postem pojawiło się mnóstwo urodzinowych życzeń od popularnych przyjaciół. Kilka słów od siebie napisali m.in. Paulina Krupińska, Qczaj, Barbara Kurdej-Szatan, Sebastian Karpiel-Bułecka czy Paulina Sykut-Jeżyna.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl przyłącza się do życzeń!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

Pozostałe wiadomości