Adele wraca na europejską scenę. Oto 8 faktów, których nie znasz na jej temat

Adele
Adele
Źródło: Getty Images
#TEGONIEWIESZ Adele to niekwestionowana królowa ballad. Twórczość artystki i jej dokonania zostały wielokrotnie nagrodzone. Wokalistka jest ulubienicą fanów, którzy wyczekują jej koncertów w Europie. Muzyczny powrót zapowiada się spektakularnie, dlatego warto bliżej przyjrzeć się artystce i poznać kilka fascynujących faktów związanych z jej życiem i karierą. Oto garść ciekawostek na temat Adele, które zapewne zaskoczą nawet najbardziej oddanych fanów.

Adele to jedna z największych gwiazd muzyki. Piosenkarka szykuje widowiskowy powrót na scenę. Muzyczna ikona ogłosiła serię koncertów na nowej, wyjątkowej arenie, zbudowanej od podstaw na 80 tysięcy widzów. Artystka wystąpi w nowoczesnej przestrzeni w Monachium. To nie tylko powrót Adele do Europy kontynentalnej po pięciu latach, ale także unikalna okazja dla fanów, by doświadczyć muzycznego spektaklu na niepowtarzalnej scenie stworzonej specjalnie dla niej. Przeczytaj kilka ciekawostek na temat tej utalentowanej artystki. Tego możesz o niej nie wiedzieć.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Muzyka

Źródło: "Co Za Tydzień"
czt_14
czt_14
Wywiad z Jaredem Leto
Wywiad z Jaredem Leto
Agnieszka Chylińska o nowej płycie, macierzyństwie i swojej przemianie
Kuba Badach o powrocie Poluzjantów
Kuba Badach o powrocie Poluzjantów
Joanna Liszowska wystąpi na festiwalu w Sopocie
Joanna Liszowska wystąpi na festiwalu w Sopocie
Urszula Dudziak o koncertach z okazji 80 urodzin
Urszula Dudziak o koncertach z okazji 80 urodzin
Światowej sławy polscy DJ-e. Kim jest duet Catz 'n Dogz?
Światowej sławy polscy DJ-e. Kim jest duet Catz 'n Dogz?
Sanah o śpiewaniu wierszy. "To było na wariata robione wszystko"
Sanah o śpiewaniu wierszy. "To było na wariata robione wszystko"
Dawid Podsiadło o koncercie w Chorzowie
Dawid Podsiadło o koncercie w Chorzowie
Mery Spolsky zagrała koncert w Gdańsku
Mery Spolsky zagrała koncert w Gdańsku
Anita Lipnicka świętuje 25-lecie na scenie
Anita Lipnicka świętuje 25-lecie na scenie
Ralph Kamiński zaprosił fanów na koncert w bajkowej scenerii
Ralph Kamiński zaprosił fanów na koncert w bajkowej scenerii
Wyjątkowy koncert Riedel 4 Riedel
Wyjątkowy koncert Riedel 4 Riedel
Tomasz Organek o nowej płycie: Jest troszkę inna
Tomasz Organek o nowej płycie: Jest troszkę inna
"Lady Pank" świętuje 40-lecie aktywności muzycznej
"Lady Pank" świętuje 40-lecie aktywności muzycznej
Koncert grupy LemON odbył się po 435 dniach. Igor Herbut o emocjach na scenie
Koncert grupy LemON odbył się po 435 dniach. Igor Herbut o emocjach na scenie
Robert Gawliński wystąpił na koncercie z synem. "Fajna zabawa"
Robert Gawliński wystąpił na koncercie z synem. "Fajna zabawa"
Życie Zdzisława Beksińskiego. Niezwykły koncert na jego cześć odbył się w Katowicach
Życie Zdzisława Beksińskiego. Niezwykły koncert na jego cześć odbył się w Katowicach
Cleo ruszyła w trasę koncertową. Najpierw stara kopalnia węgla, a teraz Sopot
Cleo ruszyła w trasę koncertową. Najpierw stara kopalnia węgla, a teraz Sopot
Koncert Wojtek Mazolewski Quintet
Koncert Wojtek Mazolewski Quintet
Fisz Emade Tworzywo ruszają z nową trasą koncertową
Fisz Emade Tworzywo ruszają z nową trasą koncertową
Andrzej Piaseczny o kameralnych koncertach: „Jestem strasznym gadułą”
Andrzej Piaseczny o kameralnych koncertach: „Jestem strasznym gadułą”

1. Jako dziecko Adele była superfanką Spice Girls

Adele Laurie Blue Adkins urodziła się 5 maja 1988 w North Middlesex w dzielnicy Tottenham w Londynie jako córka osiemnastoipółletniej, niezamężnej Penny Adkins oraz walijskiego hydraulika Marka Evansa, który niestety opuścił rodzinę dwa lata później. Popadł w alkoholizm po śmierci swojego ojca z powodu raka jelita.

Wczesne lata Adele spędziła w Londynie, ale gdy miała dziewięć lat, razem z matką przeniosły się do Brighton. Po dwóch latach wróciły do Londynu, mieszkały w Brixton, a później w West Norwood, co stało się inspiracją do napisania jej pierwszej piosenki "Hometown Glory". Adele zaczęła śpiewać już w wieku czterech lat. Matka zabierała ją na różne koncerty, a pierwszym z nich był występ The Cure w Funsbury Park. To wtedy zrodziła się fascynacja muzyką, która w późniejszych latach zaowocowała jej własnymi utworami.

Pamiętnym wydarzeniem było dla niej także uczestnictwo w koncercie Pink w Brixton Academy. Słuchając piosenki "Missundaztood", Adele została uderzona głosem piosenkarki, co wywarło znaczący wpływ na jej pasję do śpiewania. W wieku pięciu lat zaczęła występować na przyjęciach organizowanych przez matkę, co stanowiło pierwsze kroki w jej muzycznej karierze.

Adele była w dzieciństwie wielką fanką Spice Girls. Jej miłość do muzyki skłoniła ją do podjęcia nauki w Brytyjskiej Szkole Sztuki Widowiskowej i Technologii, gdzie planowała rozwijać się artystycznie. Po ukończeniu szkoły miała zamiar pracować jako szef działu artystycznego w wytwórni muzycznej.

2. Adele zyskała popularność dzięki serwisowi MySpace

Początki kariery Adele sięgają lutego 2006 roku, kiedy to nagrała partie wokalne do utworu "Be Divine" rapera o pseudonimie Ricsta. Ten utwór stał się pierwszym oficjalnie opublikowanym nagraniem z udziałem piosenkarki. Kilka miesięcy po ukończeniu nauki w BRIT School, Adele opublikowała dwie autorskie piosenki, "Daydreamer" i "My Same", na łamach internetowego wydania PlatformsMagazine.com. Niedługo potem stworzyła swoją pierwszą demówkę, zawierającą trzy utwory: "Daydreamer", "My Same" i "Hometown Glory" – jej pierwszy autorski utwór.

Jedną z płyt z demo podarowała swojemu koledze Lyndonowi, który opublikował piosenki na portalu Myspace. Szybko zdobyły one popularność i trafiły do uszu przedstawicieli wytwórni muzycznej Island Records oraz Richarda Russella, ówczesnego prezesa wytwórni XL Recordings. To XL Recordings zaproponowała Adele kontrakt płytowy. Na początku była sceptyczna co do autentyczności propozycji, ale ostatecznie zdecydowała się na spotkanie z Richardem Russellem, który zaprosił ją na rozmowę z jej kolegą Benem Thomasem.

W efekcie tego spotkania, Nick Huggett, założyciel XL Recordings, polecił Adele jej przyszłemu menedżerowi, Jonathanowi Dickinsowi z agencji September Management. W czerwcu 2006 roku podpisała z nim umowę o współpracy, a we wrześniu tego samego roku podpisała kontrakt płytowy z XL Recordings.

W 2007 roku Adele zaczęła śpiewać w londyńskich pubach, a następnie wyruszyła w krajową trasę koncertową jako support dla Jacka Peñate, którego poznała na serwisie Myspace. W trakcie tej współpracy nagrała także partie wokalne do piosenki "My Yvonne" dla Peñate, która znalazła się na jego debiutanckim albumie "Matinée" z października 2007 roku. Podczas sesji nagraniowej poznała producenta Jima Abbissa, który później odegrał kluczową rolę w produkcji większości piosenek na jej dwóch pierwszych płytach, "19" i "21".

Adele dziś i kiedyś
Adele dziś i kiedyś
Źródło: Getty Images

3. Nazwy albumów Adele odnoszą się do jej wieku

Adele nazywa albumy, odnosząc się do swojego wieku w chwili tworzenia danej płyty. Stało się to charakterystycznym elementem jej dyskografii. Taka konsekwencja w nazwach albumów pozwala Adele na tworzenie swoistej autobiograficznej opowieści, ukazującej ewolucję artystki wraz z jej życiowymi doświadczeniami. To również umożliwia słuchaczom bardziej osobiste doświadczenie muzyki Adele, ponieważ teksty utworów są często mocno zakorzenione w jej własnych historiach i emocjach. Do tej pory artystka wydała 4 płyty:

 • "19" (2008): Debiutancki album Adele powstawał, gdy miała dziewiętnaście lat, co sprawiło, że wiele utworów zawartych na tej płycie dotyczyło doświadczeń, rozterek i emocji związanych z okresem dorastania.
  • "21" (2011): Kolejny album, "21", kontynuuje tę tematyczno-wiekową konwencję. To był okres, w którym artystka przeżywała burzliwe związki i doświadczała trudnych momentów, co znalazło odzwierciedlenie w treści utworów.
   • "25" (2015): Trzeci album, "25", kontynuuje tę tradycję, odnosząc się do wieku 25 lat Adele w chwili jego wydania. To wydawnictwo przyniosło międzynarodowy sukces i zawierało utwory, które opowiadały o dojrzewaniu, refleksji i życiowych przemyśleniach artystki.
    • "30" (2021): Czwarty album Adele zatytułowany "30", wydany w listopadzie 2021 roku, stanowi intymne i przejmujące spojrzenie artystki na rozterki związane z jej rozwodem. To muzyczne opowiadanie stworzone dla jej syna, Angelo, mające na celu wyjaśnienie mu skomplikowanej sytuacji rozstania rodziców.

     4. Adele ma słynną sąsiadkę

     W maju 2020 roku Katy Perry ujawniła w wywiadzie, że ​​mieszka obok Adele. Katy powiedziała nam: "Mieszkamy bardzo blisko siebie. Jesteśmy przyjaciółkami. Znamy się od długiego czasu".

     Katy Perry wspomniała także zabawną sytuację: "Pamiętam, że pewnego razu w zeszłym roku po prostu puka do moich drzwi i wchodzi. Jestem w szlafroku. Ona jest świetna. Jest bardzo... Jest bardzo autentyczna".

     5. Jak zrobić makijaż Adele?

     Makijaż oczu Adele to jej znak charakterystyczny. Szczególnie jej wyraźna kreska na oku stała się jej znakiem rozpoznawalnym. Powstało mnóstwo filmików z tutorialami, jak odtworzyć taki look. Oto jak zrobić make-up Adele.

     • Podkład i przygotowanie skóry:
      • Zacznij od nałożenia podkładu, dostosowanego do twojego odcienia skóry. Wykorzystaj korektor, aby ukryć ewentualne niedoskonałości i rozjaśnić obszary pod oczami.
       • Cień do powiek:
        • Nałóż jasny cień na całe powieki jako bazę.
         • Następnie użyj ciemniejszego cienia w zewnętrznym kąciku oka, aby uzyskać delikatny efekt cieniowania.
          • Eyeliner:
           • To kluczowy element makijażu Adele. Stosuj eyeliner wzdłuż linii rzęs górnych, zaczynając od wewnętrznego kącika oka i stopniowo zwiększając grubość linii w kierunku zewnętrznego kącika.
            • Warto skorzystać z eyelinerów żelowych lub w płynie, aby uzyskać intensywny kolor i trwałość.
             • W końcowej części oka stwórz delikatne skośne skierowane w górę "skrzydełko", charakterystyczne dla makijażu Adele.
              • Rzęsy:
               • Użyj kręconej zalotki do rzęs, a następnie nałóż warstwę ulubionej mascary, aby podkreślić długość i objętość rzęs.
                • Rzęsy są kluczowym elementem, więc możesz także rozważyć użycie sztucznych rzęs, aby uzyskać dodatkowy efekt.
                 • Brwi:
                  • Podkreśl naturalny kształt brwi, stosując cień do brwi lub kredkę.
                   • Brwi Adele są zazwyczaj dobrze zdefiniowane, co dodaje wyrazistości spojrzeniu.
                    • Konturówka do ust i pomadka:
                     • Konturuj usta delikatną konturówką, zwracając uwagę na kształt ust Adele.
                      • Następnie nałóż pomadkę w odcieniu pasującym do twojego makijażu.
                       • Róż i highlighter:
                        • Dodaj subtelne rumieńce na kościach policzkowych, aby dodać świeżości.
                         • Nałóż delikatny highlighter na łuk kupidyna, grzbiet nosa i kości policzkowe, aby podkreślić pewne obszary twarzy.

                          6. Adele ma tatuaże

                          Adele ma kilka tatuaży, z których wiele ma osobiste znaczenie, zwłaszcza te związane z jej synem. Ma na przykład tatuaż przedstawiający literę "A" za prawym uchem. Ten tatuaż jest prawdopodobnie związany z imieniem jej syna Angelo.

                          Na krawędzi prawej dłoni Adele ma tatuaż z pełnym imieniem swojego syna Angelo. To wyraźne nawiązanie do głębokiej więzi matki z dzieckiem.

                          Na krawędzi lewej ręki Adele nosi tatuaż z napisem "Paradise" ("Raj"). W jednym z wywiadów artystka określiła swojego syna Angelo jako swój "raj", co sugeruje, że tatuaż ten jest wyrazem matczynej miłości i szczęścia, jakie przynosi jej macierzyństwo.

                          Tatuaże Adele
                          Tatuaże Adele
                          Źródło: Getty Images

                          7. Adele kocha zwierzęta

                          Adele jest miłośniczką zwierząt i posiada kilka pupili, które są ważną częścią jej życia. Zwierzęta te są nie tylko towarzyszami Adele, ale także pełnią rolę ważnych członków jej rodziny. Jej zaangażowanie w adopcję zwierząt ze schronisk podkreśla jej współczucie i troskę o dobrostan zwierząt.

                          Jest opiekunką psa o imieniu Louie. Imię psa zostało zainspirowane imieniem Louisa Armstronga, legendarnego trębacza jazzowego.

                          W 2021 roku Adele ujawniła, że dołączyły do rodziny jeszcze dwa psy, a jeden z nich nosi imię "Bobbity Bob". Na Instagramie artystka wspomniała, że zarówno ona, jak i jej syn, mają dokładnie taki sam kolor włosów jak nowi czworonożni przyjaciele.

                          W 2018 roku Adele uratowała czarnego kota, co ujawniła w związku z #NationalAdoptAShelterPetDay. W swoim poście podkreśliła, że kot jest nie tylko uroczym jokerem, ale także najpiękniejszym zwierzakiem, który trafił do ich domu.

                          8. Związki i dzieci Adele

                          Adele była związana z Simonem Koneckim, z którym ma syna Angelo Jamesa, urodzonego 19 października 2012 roku. Para wzięła ślub w marcu 2017 roku. Jednak w kwietniu 2019 roku media doniosły o ich separacji, a we wrześniu tego samego roku Adele złożyła wniosek rozwodowy. W marcu 2021 roku rozwód został sfinalizowany.

                          W międzyczasie pojawiły się plotki na temat nowego związku Adele. Plotki te się potwierdziły. Jej partnerem został Rich Paul, agent sportowy. Adele miała potwierdzić, że jest mężatką podczas występu swojego najlepszego przyjaciela — komika Alana Carra w Los Angeles. "Byłem tam, ona również, gdy gwiazdor zapytał, czy ktoś niedawno wziął ślub. Adele krzyknęła wtedy: ja!" - donosiły media.

                          Adele i Rich Paul
                          Adele i Rich Paul
                          Źródło: Getty Images

                          #TegoNieWiesz to cykl artykułów w serwisie cozatydzien.tvn.pl, który przedstawia intrygujące fakty i mało znane ciekawostki ze świata kultury i show-biznesu. Czy wiesz, jak wiele niesamowitych historii i fascynujących anegdot wiąże się z twoimi ulubionymi artystami, filmami, serialami czy muzyką? Nie wiesz? Spokojnie, pomożemy ci je odkryć!

                          Czytaj też:

                          Autor: Kamila Jamrożek

                          Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

                          podziel się:

                          Pozostałe wiadomości

                          Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

                          Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

                          Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

                          Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

                          Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

                          Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

                          Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

                          Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

                          Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

                          Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

                          Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

                          Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

                          Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

                          Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

                          Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

                          Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

                          Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

                          Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

                          Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

                          Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

                          Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

                          Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

                          Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

                          Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

                          Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

                          Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

                          "Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

                          "Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

                          Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

                          Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

                          Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

                          Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

                          Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

                          Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

                          Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

                          Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

                          Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

                          Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

                          Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

                          Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

                          Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

                          Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

                          Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

                          Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

                          Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo
                          Materiał promocyjny

                          Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo

                          Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

                          Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

                          Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

                          Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

                          Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

                          Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

                          Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

                          Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

                          Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

                          Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

                          Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

                          Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

                          Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

                          Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

                          Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

                          Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

                          Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

                          Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

                          Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

                          Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

                          Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

                          Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

                          Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

                          Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

                          Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

                          Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

                          Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

                          Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

                          Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

                          Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

                          Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

                          Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

                          Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

                          Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

                          Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

                          Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

                          Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

                          Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

                          Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

                          Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

                          Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

                          Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

                          Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

                          Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

                          Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

                          Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

                          Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

                          Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

                          Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

                          Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

                          Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

                          Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

                          Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

                          Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

                          Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

                          Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

                          Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

                          Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

                          Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

                          Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

                          Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

                          Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

                          Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

                          Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

                          Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

                          Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

                          Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

                          Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

                          Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

                          Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

                          Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach. "Jestem dumna z siebie"

                          Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach. "Jestem dumna z siebie"

                          Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

                          Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

                          Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

                          Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

                          Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

                          Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

                          Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

                          Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

                          "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

                          "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

                          Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

                          Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

                          Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

                          Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

                          Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

                          Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

                          Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

                          Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

                          Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

                          Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

                          Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

                          Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

                          Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

                          Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

                          Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

                          Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

                          Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

                          Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

                          Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

                          Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

                          Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

                          Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

                          Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

                          Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

                          Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

                          Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

                          Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

                          Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

                          Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

                          Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

                          "Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

                          "Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?