Adriana Kalska od ponad roku ma stalkera. Pokazała wiadomości, jakie od niego dostaje

Adriana Kalska
Adriana Kalska jest ofiarą stalkingu
Źródło: MWMEDIA
Adriana Kalska padła ofiarą stalkingu. Aktorka w szczerym wyznaniu powiedziała, że przez półtora roku prześladuje ją mężczyzna, który nie chce jej dać spokoju. Stalker wysyła jej obrzydliwe wiadomości i nie tylko. Gwiazda zgłosiła sprawę na policję, jednak nic to nie dało. Teraz powiedziała "dość" i postanowiła działać na własną rękę.

Adriana Kalska na własnej skórze przekonała się o ciemnych stronach sławy. Aktorka nie tylko musiała znieść medialne rozstanie z Mikołajem Roznerskim, ale teraz też wyznała, że od pewnego czasu w wiadomościach internetowych prześladuje ją stalker. Ostatnio coraz więcej gwiazd otwiera się na ten temat. Najgłośniej było o sytuacji, której przez lata doświadczał Robert Janowski i jego rodzina. Kobieta bowiem nachodziła dom i bliskich artysty. W przypadku Adriany Kalskiej również prześladowanie nie ogranicza się tylko do wiadomości sieciowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BRINGBACKALICE_ZUKOWSKA_MEDIA
Marieta Żukowska o mediach społecznościowych i hejcie. Co usłyszała na swój temat?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adriana Kalska pokazała wiadomości od stalkera

Adriana Kalska zgłosiła sprawę prześladowania na policję, jednak ta nie potrafiła jej pomóc. Jej stalker zakładał bowiem co rusz nowe, fikcyjne konta tylko po to, by nękać aktorkę. Gwiazda zwierzyła się fanom z całej sytuacji.

"Mam tego dosyć! Blokowanie nie pomaga, zgłaszanie na policję również... Więc może publiczne obnażenie tego osobnika pomoże. Proszę do mnie nie pisać i nie zakładać kolejnego, trzydziestego któregoś już konta!" - zaczęła.

Aktorka postanowiła działać sama i w tym celu upubliczniła profil prześladowcy na swoim InstaStories i pokazała fragment wiadomości, jakie regularnie od niego dostaje. Mogliśmy przeczytać, że mężczyzna fantazjuje o zbliżeniu cielesnym z gwiazdą, wypisując swoje liczne fetysze.

To już trwa ponad 1,5 roku i nie ogranicza się tylko do wysyłania wiadomości... Nie wdając się w szczegóły, mam nadzieję, że w końcu zrozumiesz Damianie, że nie życzę sobie kontaktu. Zajmij się swoim zdrowiem psychicznym, a mnie proszę, zostaw w spokoju
- napisała.
Adriana Kalska pokazała wiadomości od stalkera
Adriana Kalska pokazała wiadomości od stalkera
Adriana Kalska pokazała wiadomości od stalkera
Źródło: screen ig

Adriana Kalska była hejtowana za postać, którą grała w serialu

Adriana Kalska jest uważana za jedną z najsympatyczniejszych polskich aktorek. Gwiazda stroni od skandali i nigdy nie żali się w mediach na swoje życiowe niepowodzenia. Również po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim większość internautów stanęła po jej stronie. Mimo to aktorka doświadczyła w swoim życiu hejtu. Wszystko przez to, że ludzie zaczęli mylić ją... z odgrywanymi przez nią postaciami.

Adriana Kalska nie może narzekać na brak propozycji filmowych i serialowych. W jednej z produkcji od lat wciela się w czarny charakter. W rozmowie z Party gwiazda przyznała, że wiele osób nie odróżnia jej życia prywatnego od zagranej roli.

"Spotkałam się z hejtem odnośnie mojej postaci. To znaczy, ja to oddzielam, nie wiem, jak ludzie. To jest rola do zagrania. Dla mnie jest to bardzo ciekawe. Jest to zupełnie obce Adzie, mi, ale ja nie mam na to wpływu, że ludzie nie odróżniają życia prywatnego od roli" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości