Katarzyna i Marcin Bosaccy zabrali głos w sprawie rozstania. Pojawiło się oświadczenie

Mąż Katarzyny Bosackiej wydał oświadczenie
Mąż Katarzyny Bosackiej wydał oświadczenie
Źródło: Mw Media
W mediach pojawiły się doniesienia o rozstaniu Katarzyny i Marcina Bosackich po 26 latach związku. Dziennikarka początkowo nie chciała zabierać głosu, jednak teraz odniosła się do rozstania. Oświadczenie wydał również jej mąż. Co powiedzieli?

Katarzyna Bosacka jest z wykształcenia polonistką. Pod koniec lat 90. rozpoczęła karierę dziennikarską. Pracowała w "Gazecie Wyborczej" i "Wysokich Obcasach". Dziś prowadzi kanał EkoBosacka w serwisie YouTube i uczy Polaków ekologicznego życia. Dziennikarka jest współautorką wielu programów, np. "Wiem, co jem", "Wiem, co kupuję", "O, matko!", "Co nas truje?", czy "Gwiazdy od kuchni".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Piotr "Ślub od pierwszego wejrzenia"
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr i Dorota są nadal razem?
Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznał, co łączy go z Dorotą. Czy ich związek przetrwał po programie? Zobacz wideo.

Katarzyna Bosacka — historia miłości

W latach 90. Katarzyna Bosacka związała się z dziennikarzem i publicystą Marcinem Bosackim, za którego w kwietniu 1997 r. wyszła za mąż. Marcin Bosacki pełnił również funkcję rzecznika prasowego w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Później został powołany na ambasadora RP w Kanadzie. Obecnie zajmuje się polityką.

Małżeństwo doczekało się czwórki dzieci: 25-letniego Jana, 21-letniej Marii, 19-letniej Zofii i 10-letniej Franciszki.

Jeszcze w kwietniu tego roku para dumnie świętowała 26. rocznicę ślubu, a z tej okazji Katarzyna Bosacka udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie z dnia ślubu.

"26 i dalej liczymy! Wszystkiego najlepszego kochanie!" - napisała wówczas.

Katarzyna i Marcin Bosaccy zabrali głos w sprawie rozstania

Niestety, ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby małżeństwo Katarzyny i Marcina Bosackich miało się rozpaść.

Katarzyna Bosacka nie chciała zabierać głosu w tej sprawie, jednak zrobił to Marcin Bosacki, który w oświadczeniu przesłanym Pudelkowi napisał:

"Kierując się szacunkiem wobec mojej żony, a także ochroną najbliższych, przede wszystkim naszych dzieci, nie chcę w jakikolwiek sposób komentować informacji mającej na celu wywołanie niepotrzebnej sensacji. Proszę o uszanowanie mojej decyzji" - napisał Marcin Bosak.

Katarzyna Bosacka w rozmowie z "Super Expressem" powiedziała:

"Nie chcę tego komentować... Nie chcę tego w mediach wałkować" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Mw Media

podziel się:

Pozostałe wiadomości