Od grzecznej uczennicy do bogini kobiecości. Jak wyglądała metamorfoza Adriany Kalskiej?

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Adriana Kalska przeszła metamorfozę

#METAMORFOZY GWIAZD Adriana Kalska dziś jest bardzo świadoma swojej kobiecości i seksapilu, jaki w niej drzemie. Nie zawsze jednak tak było. Gwiazda zaczynała karierę wiele lat temu i nieśmiało patrzyła na wielki świat zza równo ściętej grzywki i grubych okularów.

Adriana Kalska jest uważana za jedną z najsympatyczniejszych polskich gwiazd i nic dziwnego, ponieważ gdy wkraczała w świat show-biznesu, miała bardzo dziewczęcy i niewinny styl. Potem przyszła zmiana. Aktorka na przestrzeni lat odkryła swoją kobiecość, którą dziś chętnie podkreśla. Pamiętacie ją jeszcze w wersji z grzywką i okularami? Przypominamy, jak wyglądała kiedyś.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły"
Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adriana Kalska miała styl grzecznej uczennicy, potem pokazała pazury

Adriana Kalska dziś nie przypomina siebie z przeszłości. Patrząc na stare zdjęcia aktorki, trudno odnaleźć na nich kobiecość i seksapil, które dziś są jej wizytówką. Adriana Kalska zaczynała karierę w show-biznesie dość nieśmiało i tak też prezentowała się na ściankach. Urocza grzywka dodawała całości dziewczęcego charakteru, ale figlarne spojrzenie sprawiało, że nie dało się przejść obok niej obojętnie.

Adriana Kalska w 2014 roku
Adriana Kalska w 2014 roku Adriana Kalska w 2014 roku Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Adriana Kalska miała w swoim życiu moment, w którym wyglądała niczym stereotypowa uczennica wyciągnięta prosto z amerykańskiego filmu o przygodach nastolatków. Gwiazda lubiła nosić koszule, które zapinała pod samą szyją. Większość polskich widzów dziś może już nie pamiętać, że do równo ściętej i gęstej grzywki aktorka dodawała także "okulary kujonki". Jesteśmy przekonani, że Adriana Kalska wówczas otrzymywała same "piątki" na planach filmowych.

Adriana Kalska w 2014 roku
Adriana Kalska w 2014 roku Adriana Kalska w 2014 roku Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Z grzecznej i nienagannej "kujonki", Adriana Kalska w pewnym momencie niespodziewanie przeobraziła się w kobietę z pazurem. W 2016 roku gwiazda zaczęła odkrywać swoją kobiecość i z każdym kolejnym wyjściem na czerwony dywan wychodziło jej to coraz lepiej. Aktorka zapuściła grzywkę i postawiła na przedziałek na środku włosów, które przyciemniła. Zamiast koszul z kołnierzami zaczęła wybierać obcisłe i wydekoltowane sukienki, które eksponowały jej kształty. Uśmiech nie schodził z jej twarzy, a Adriana Kalska zaczęła się czuć coraz śmielej we własnym ciele.

Adriana Kalska w 2016 roku
Adriana Kalska w 2016 roku Adriana Kalska w 2016 roku Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Adriana Kalska odkryła w sobie kobiecość. Dziś jest salonową lwicą

Kilka lat później Adriana Kalska była już otwarcie uznawana za jedną z najbardziej kobiecych aktorek w polskim show-biznesie. Gwiazda zaczęła podkreślać swoją nietuzinkową urodę odpowiednimi dodatkami i kreacjami. Na salonach często prezentowała się w objęciach swojego ówczesnego partnera, Mikołaja Roznerskiego. Para szybko została uznana za "gorącą", a media z zapartym tchem śledziły każdy ich krok.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w 2020 roku
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w 2020 roku Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w 2020 roku Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Związek Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego nie przetrwał próby czasu, mimo to aktorka nie straciła nic ze swojego dawnego wdzięku, a wręcz przeciwnie - udowodniła, że klasa to jej drugie imię. Gwiazda zaczęła bardziej bawić się modą i stawiała na jeszcze bardziej kobiece i wręcz posągowe kreacje. Nigdy nie wróciła też do grzywki, coraz częściej nosiła natomiast upięte włosy.

Adriana Kalska w 2021 roku
Adriana Kalska w 2021 roku Adriana Kalska w 2021 roku Źródło: MWMEDIA

Adriana Kalska dziś jest kobietą o wielu obliczach: potrafi być "Rozważna i romantyczna", modowa, a także niebywale seksowna. Gwiazda dobrze wie, jak na czerwonym dywanie podgrzać atmosferę i wciąż chętnie podkreśla swoje ciało. Robi to jednak w bardziej umiarkowany sposób niż jeszcze kilka lat wcześniej. Aktorka zamieniła duże dekolty na zmysłowe wycięcia na plecach oraz nodze. Pewna rzecz pozostała jednak od początku niezmienna - hipnotyzujące spojrzenie.

Adriana Kalska w 2022 roku
Adriana Kalska w 2022 roku Adriana Kalska w 2022 roku Źródło: MWMEDIA

#METAMORFOZYGWIAZD to cykl tekstów, w których przyglądamy się przemianom największych polskich sław. Jak wyglądały na początku kariery, a jak prezentują się teraz? Często gwiazdy jeszcze kilkanaście lat temu sięgały po inne stylizacje, nosiły inne fryzury, czy nawet inaczej się malowały. Wszystko to sprawia, że dziś oglądając ich stare zdjęcia, często mamy wrażenie, że patrzymy na kogoś zupełnie innego. Jak zmieniali się celebryci na przestrzeni lat? Tego dowiecie się, czytając nasz serwis.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości