Gwiazdy

Agata Rubik nie pamięta pierwszego tańca na weselu. Dodała, że chętnie powtórzy swój ślub

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
Jastrząb Post
Agata Rubik nie pamięta pierwszego tańca na ślubie

Agata i Piotr Rubikowie 21 czerwca obchodzili 14. rocznicę ślubu. Żona kompozytora chętnie wspomina ten dzień. Jak się okazuje, gwiazda nie pamięta swojego pierwszego tańca. Teraz żałuje, że kamery nie zarejestrowały przebiegu imprezy.

Agata i Piotr Rubikowie poznali się podczas finału konkursu Miss Polonia. Agata miała wówczas zaledwie 18 lat, a Piotr był od niej 18 lat starszy. Różnica wieku nie była dla nich żadną przeszkodą i od kilkunastu lat tworzą udany związek. Jak wyglądał ślub pary?

Agata i Piotr Rubikowie obchodzili 14. rocznicę ślubu

Agata i Piotr Rubikowie pobrali się w 2008 roku. Wszystkie media chciały mieć zdjęcia z tego wydarzenia. Prawa do publikacji sesji ślubnej Rubików nabył jednak magazyn "Viva".  Para nie dostała za wyłączność pieniędzy. Zrezygnowali z nich na rzecz ochrony wydarzenia.

Agata Rubik z okazji 14. rocznicy ślubu z Piotrem podzieliła się opowieścią o zmyleniu paparazzich. Kiedy dowiedzieli się, że fotoreporterzy zamierzają robić im zdjęcia w kościele, na kilka dni przed ślubem zmienili miejsce i zamiast pobrać się we wrocławskiej katedrze, pobrali się w osiedlowej parafii panny młodej we Wrocławiu. Jednej paparazzo udało się jednak dostać do środka. Udawała gościa weselnego.

See Bloggers. Agata i Piotr Rubikowie o dzieciach w Internecie
See Bloggers. Agata i Piotr Rubikowie o dzieciach w Internecie Źródło: TVN

Kulisy ślubu Rubików. Agata Rubik nie pamięta pierwszego tańca

W rozmowie z serwisem Jastrząb Post Agata Rubik przyznała, że kompletnie nie pamięta swojego pierwszego tańca.

"Nie ma możliwości, żebym pamiętała. Brat mi napisał, że to było coś zespołu Simply Red, ale kompletnie nie pamiętam, jaki utwór. Piotr tez nie pamięta" - wyjaśniła.

Agata Rubik żałuje też, że na swoim ślubie nie miała kamer

"To moja mama zorganizowała wesele, my tam niewiele ustalaliśmy. Chyba tylko rozmawialiśmy z nią na temat jedzenia i właśnie filmu. Nie zdecydowaliśmy się na wideo, bo stwierdziliśmy, że zdjęcia będą lepsze, że nam wystarczą. Ale jak się okazuje, przydałby się filmik, bo nie pamiętamy pierwszego tańca. A to nie były czasy nowoczesnych telefonów komórkowych, wiec nikt tego nie nagrał" - powiedziała żona kompozytora.

Agata Rubik stwierdziła również, że chętnie chciałaby odnowić przysięgę małżeńską.

"To jest bardzo dobry pomysł. Zupełnie nam się towarzystwo zmieniło, wiec goście to byli zupełnie inni oprócz rodziny. Na pewno byłby to pretekst, żeby się ładnie ubrać, umalować i trochę poświętować" - powiedziała w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości