Agnieszka Chylińska o szkole i nauce. "Nie mogę się doczekać, aż napiszą, że byłam wybitnym absolwentem"

Agnieszka Chylińska o nauce i docenianiu w szkole
Agnieszka Chylińska o nowym artystycznym marzeniu
Agnieszka Chylińska przechodzi swoją wielką muzyczną transformację. Według artystki jej najnowsza płyta nosi na sobie znamiona ekshibicjonizmu, który był w jej życiu potrzebny. Podczas rozmowy z Olivierem Janiakiem wyznała także o realizacji nowych projektów filmowych i marzeniu, które może spełnić wyłącznie dyrekcja szkoły podstawowej, do której uczęszczała.

Agnieszka Chylińska była jedną z głównych gwiazd na Top of the Top Sopot Festival. Opera Leśna w nadmorskiej miejscowości jest dla niej szczególnie ważna ze względu na sentyment do Sopotu, w którym się wychowała. W rozmowie z "Co za Tydzień" piosenkarka przyznała, że chciałaby zostać doceniona w jednej ze swoich szkół. 

Agnieszka Chylińska o marzeniach i szkole

Agnieszka Chylińska zaledwie kilka godzin przed swoim występem w sopockiej Operze Leśnej opowiedziała Olivierowi Janiakowi o planach artystycznych. Jednym z jej największych marzeń okazało się bowiem kręcenie własnych filmów, które zaskoczyłyby widza wartością merytoryczną i jakością. Wokalistka wyznała także, że chciałaby zostać doceniona jako absolwentka szkoły podstawowej. 

"Tu jest inaczej, to jest Sopot. Miasto, w którym się wychowałam. Nieopodal jest gdzieś moja podstawówka. Nie mogę się doczekać, aż w końcu napiszą, że byłam wybitnym absolwentem tej szkoły. Ale ciągle mnie tam nie ma. (...) Ale patrzę na ten Sopot, na to, jak się zmienia i próbuję znaleźć w sobie tę dziewczynę sprzed lat gdzieś tam przebywającą na wagarach. Wystąpienia tutaj to zawsze wyjątkowy czas a w tym roku szczególnie. Jestem gdzieś tam w przededniu wydania nowej płyty. To jest taki powrót do starego, dobrego grania. Te teksty, które powstały są na granicy sporego ekshibicjonizmu, ale myślę, że go potrzebowałam. (...) Trasa promująca nową płytę 'Never ending sorry' jest dla mnie inna. Bardzo chcę być blisko ludzi" - powiedziała Agnieszka Chylińska. 

Agnieszka Chylińska nakręci własny film? 

Wokalistka w rozmowie z "Co za Tydzień" opowiedziała o tym, jak w muzykę wplata swoją kolejną, nową miłość - film. Wyjaśniła, że pierwszym krokiem do spełnienia reżyserskiego marzenia będzie nowe spojrzenie na teledyski do jej utworów. 

"Nie ukrywam, że moim marzeniem od lat jest film. Pomyślałam sobie, żeby w miarę płynnie przejść z muzyką w ten świat filmowy. Chciałabym jednak, żeby tym finałem był po prostu film, żeby to było dobre, mądre i w pełni świadome" - powiedziała Agnieszka Chylińska.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Reporter: Olivier Janiak

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości