Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska komentuje doniesienia o ciąży. "Tak się jakoś złożyło"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Agnieszka Kaczorowska skomentowała plotki

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą po raz pierwszy skomentowała ostatnie doniesienia o jej ciąży. Przypomnijmy, że gwiazda niedawno opublikowała filmik, na którym jej mąż czule trzymał ją za brzuch, co wywołało lawinę plotek. Aktorka podkreśliła, że polskie społeczeństwo powinno się bardziej uwrażliwić na takie kwestie i nie drążyć na siłę tematu, gdy kobieta nie chce o tym mówić lub nie jest na to gotowa.

Agnieszka Kaczorowska jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci i wraz z nimi i mężem obecnie jest na wakacjach nad polskim morze. Aktorka korzysta z urlopu i chętnie chwali się rodzinnymi chwilami na swoim Instagramie. Ostatni filmik, który wrzuciła do sieci, wywołał jednak wiele emocji wśród jej fanów, którzy zaczęli się domyślać, że ich ulubienica znów jest w stanie błogosławionym. Gwiazda w rozmowie z nami postanowiła skomentować całą sytuację.

Agnieszka Kaczorowska opublikowała filmik i wywołała lawinę plotek

Agnieszka Kaczorowska opublikowała niedawno romantyczny filmik z mężem z jednej z nadmorskich plaży. Aktorka zatopiona w ramionach ukochanego, nie szczędziła mu miłych słów i szybko podzieliła się tym wspomnieniem na swoim Instagramie.

"Niestraszny nam wiatr, niestraszne chmury, a deszcz pojawia się rzadko i na krótko… Pozdrawiamy znad Bałtyku! W twoich ramionach Maciek Pela zawsze dobrze, ciepło, bezpiecznie" - napisała.

Fani gwiazdy zwrócili uwagę jednak na innych szczegół, a mianowicie na rękę męża Agnieszki Kaczorowskiej. Tancerz trzymał bowiem ukochaną za brzuch. Niektórzy odebrali to jako informacje o kolejnej ciąży aktorki.

"Czy Pani jest w trzeciej ciąży? Gratuluję!";

"Trzecie w drodze?"

"Czyżby kolejny mały Pelak był w brzuszku?" - czytamy w komentarzach.

Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu
Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu Jan Kliment to juror "Mam talent!", który ogłosił, że jego żona Lenka spodziewa się ich pierwszego dziecka. Tancerz z radością mówi o oczekiwaniu na potomka, zdradził, czy czeka bardziej na chłopca czy dziewczynkę. Jego odpowiedź zaskakuje. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Kaczorowska dementuje plotki o ciąży

Media szybko podchwyciły temat kolejnej, rzekomej ciąży Agnieszki Kaczorowskiej. My natomiast skontaktowaliśmy się osobiście z aktorką i zapytaliśmy ją, jak reaguje na takie rewelacje.

- Pamiętam, jak byłam na początku ciąży z Gabrysią. To był wtedy strzał znikąd ze strony ludzi i wtedy dużo pisałam i mówiłam o tym, że nie wypada pytać kobiet o takie rzeczy. Są różne sytuacje, a życie jest przewrotne i niektóre z historii potrafią być bardzo traumatyczne. Ja na szczęście takich historii za sobą nie mam, natomiast bardzo ważne jest uwrażliwienie na drugiego człowieka, w tym przypadku na kobietę, która być może długo się starała o tę ciążę, albo jest dopiero na jej początku i nie chce o tym nikomu mówić. Kobieta sama powie, kiedy będzie na to gotowa, albo kiedy będzie chciała i jeśli w ogóle będzie chciała. Uważam więc, że nie warto o to dopytywać. Sama mam takie przykre doświadczenie z czasów, gdy nie byłam w żadnym związku, oczywiście nie byłam w ciąży i publiczne komentowanie tego, że moja waga się zmieniła z zapytaniem, czy jestem w ciąży nie, było dla mnie miłe. Sytuacje są więc przeróżne i to jest przestrzeń, na którą powinniśmy się bardziej uwrażliwić jako ludzie - mówiła w rozmowie z nami.

Jednocześnie zaznaczyła też, że nie spodziewa się trzeciego dziecka.

- Odpowiadając w skrócie - nie jestem w ciąży, a przynajmniej nic o tym nie wiem. To, do czego ludzie się odnosili, że mój mąż mnie trzyma na filmiku za brzuch... po prostu lubi, tak się jakoś złożyło i nawet nie zwróciliśmy na to uwagi - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości