Agnieszka Kaczorowska zmieniła fryzurę. Fani porównują ją do księżniczki

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska nie boi się zmian. Aktorka pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą, czym zachwyciła fanów. Internauci przyznali, że gwiazda bardzo dobrze wygląda w grzywce i zapewniali, że jest ich inspiracją w kwestii urody. "To twoje zdjęcia i filmiki pokazywałam, jak poszłam do fryzjera, ścinać włosy na krótsze" - pisały obserwatorki.

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że lubi dbać o siebie i swoją urodę. Aktorka często inspiruje fanów w tej kwestii i dzieli się swoimi przemyśleniami na Instagramie. Niedawno gwiazda zachęcała obserwatorów do poświęcania większej uwagi swojemu ciału, ponieważ odpłaci nam ono za to nie tylko wyglądem, ale też zdrowiem. Tym razem Agnieszka Kaczorowska pokazała własną metamorfozę i tym samym wkroczyła w nowy rok ze zmianami.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę"
Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Kaczorowska zmieniła fryzurę i postawiła na grzywkę

Agnieszka Kaczorowska była jedną z gwiazd, które pojawiły się na premierze filmu "Ślub doskonały". Aktorka przyciągnęła uwagę fotoreporterów ze względu na nową fryzurę, którą wcześniej pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Gwiazda pokazała krótki filmik, który na Instagramie zamieściła jej fryzjerka. Widać na nim, jak Agnieszka Kaczorowska przygotowuje się do premiery i... stawia na metamorfozę.

"Raz się żyje. Grzywka? No dobra, czemu nie!" - napisała.

Pod postem wypowiedział się od razu Maciej Pela, czyli mąż Agnieszki Kaczorowskiej. Tancerz był oczarowany nową fryzurą ukochanej.

"O maj gad. Wracaj mi tu szybko do domu!!!!!" - skomentował Maciej Pela.

Fani również byli zachwyceni tą zmianą.

"To twoje zdjęcia i filmiki pokazywałam, jak poszłam do fryzjera, ścinać włosy na krótsze. A teraz kusi mnie ta grzywka. Ślicznie!";

"Bardzo ci pasuje, wyglądasz pięknie. Miałam podobną grzywkę przez dwa lata, aż się za nią stęskniłam";

"Agnieszko, piękna jesteś jak księżniczka" - czytamy w komentarzach.

Agnieszka Kaczorowska przeszła ogromną metamorfozę

Agnieszka Kaczorowska zaczynała swoją przygodę z show-biznesem, gdy była jeszcze dzieckiem i dorastała na oczach całej Polski. Młoda aktorka przez ten czas bardzo się zmieniła: postawiła na bardziej klasyczny styl, zaczęła bardziej dbać o swoją urodę, sporo schudła i przede wszystkim - zmieniła nastawienie do samej siebie. Gwiazda nie ukrywa, że nie była kiedyś w pełni szczęśliwa. Jakiś czas temu opowiedziała o tym na Instagramie.

"Opowiem Wam o mojej wyboistej drodze i relacji z własną fizycznością. [...] Był to czas wielkiego psychicznego dołka…" - pisała w poście.

Agnieszka Kaczorowska w 2022 roku
Agnieszka Kaczorowska w 2022 roku Agnieszka Kaczorowska w 2022 roku Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Dodała, że bardzo pomogła jej nie tylko utrata kilogramów, ale przede wszystkim zmiana podejścia do własnej fizyczności.

"To, co na zdjęciach, potrafi być bardzo mylne, więc proszę nie oceniać. Oczywiście, że kilogramy nie mają znaczenia. Tylko ja wiem, że to była bardzo nieszczęśliwa, pogubiona i samotna kobieta. O właśnie nie o ocenę innych a swoją własną się rozchodzi. […] Chodzi nie o atrakcyjność, a o relację z samym sobą" - zaznaczała.

Agnieszka Kaczorowska w 2012 roku
Agnieszka Kaczorowska w 2012 roku Agnieszka Kaczorowska w 2012 roku Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości