Agnieszka Włodarczyk o różnicy wieku w związku. "To wzbudza kontrowersje"

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od kilku tygodni są oficjalnie małżeństwem. Aktorka i triathlonista są ze sobą już od ponad trzech lat i wspólnie wychowują synka Milana. Teraz gwiazda zabrała głos w sprawie różnicy wieku w ich związku, jest bowiem starsza od wybranka o 8 lat.

Agnieszka Włodarczyk karierę w mediach zaczęła jeszcze jako nastolatka. Film "Sara" Macieja Ślesickiego powstał w 1997 r. Po premierze wywołał spore poruszenie, bowiem przedstawiona w nim historia miłości nastolatki z dorosłym mężczyzną bulwersowała wiele osób.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

PRESSJUNKETDDTVN_CZT_SKORZYNSKI_RODZINA
Krzysztof Skórzyński nie chce, by dzieci szły jego śladami? "Nie będę namawiał, żeby szli tą drogą"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Włodarczyk kilka miesięcy temu wyszła za mąż za Roberta Karasia

Rola Sary otworzyła jednak drzwi do kariery Agnieszce Włodarczyk. Niedługo później aktorka zaczęła grać w sitcomie "13 posterunek" wcielając się w siostrę bohatera, którego grał Cezary Pazura. Następnie pojawiła się m.in. w "Poranku kojota", "E=mc2", "Nigdy w życiu" czy w "Pierwszym milionie".

Na początku kariery Agnieszka Włodarczyk przez cztery lata była w związku z prezenterem Rafałem Kosińskim. Po rozstaniu związała się z przedsiębiorcą Jakubem Sićkiem, który był jej menedżerem. Po rozstaniu aktorka zaczęła spotykać się z aktorem Mikołajem Krawczykiem, a ich związek był szeroko komentowany w mediach.

Kilka lat po głośnym rozstaniu na drodze aktorki pojawił się Robert Karaś, sportowiec i triathlonista, który skradł jej serce. Para szybko zdecydowała się na założenie rodziny i już w lipcu 2021 r. na świecie pojawił się ich syn Milan.

Agnieszka Włodarczyk o różnicy wieku w związku

Pod koniec listopada 2023 r. Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś opublikowali w mediach społecznościowych ślubne zdjęcia. Jak się jednak okazało, para pobrała się miesiąc wcześniej, jednak w listopadzie wybrali się do Dubaju, aby wziąć drugi, symboliczny ślub.

Wiele osób jednak zwraca uwagę na różnicę wieku w ich związku, bowiem aktorka jest starsza od swojego wybranka o ponad osiem lat. Kiedy ich związek wyszedł na jaw, hejterzy nie dawali Agnieszce Włodarczyk spokoju, podkreślając, że jej relacja nie przetrwa próby czasu przez tę różnicę.

Jak się okazuje, Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś tworzą szczęśliwą rodzinę od kilku lat wbrew przewidywaniom niektórych. Teraz jednak aktorka odniosła się do hejterskich komentarzy i odniosła się na Instagramie do różnicy wieku w ich związku.

"W Polsce jak facet ma młodszą żonę to normalne, ale jak żona ma młodszego męża, to wzbudza kontrowersje. Robert jest ode mnie młodszy równo 8 lat i 3 miesiące. Jak na polskie standardy to dość dużo. Dlatego prawie każdy portal podkreśla naszą różnicę wieku. Ale jak sobie pomyślę, że mój mąż robi mi takie zdjęcia i podziwia każdego dnia, to mam w nosie opinie innych. Każda z nas czuje, czy podąża dobrą drogą" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości