Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie z plaży. Fani: "Nie da się oderwać wzroku"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk od 2020 roku jest związana z triathlonistą Robertem Karasiem. Od tego momentu ich życie przepełniają wspólne wyjazdy i podróże. Obecnie para przebywa w Dubaju, gdzie korzysta z kąpieli słonecznych. Podczas jednej z nich Robert Karaś uwiecznił ukochaną. Zdjęcie pojawiło się w mediach społecznościowych, a internauci nie kryją zachwytu. "Masz idealne kształty".

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś to jedna z ulubionych par w polskim show-biznesie. Zakochani, choć pojawiają się w mediach społecznościowych, z dużą ostrożnością podchodzą do zdjęć, komentarzy i oświadczeń, które publikują. Tym bardziej fanów aktorki i sportowca ucieszyły zdjęcia dokumentujące ich wypoczynek w Dubaju. 

"Nie można oderwać od Ciebie wzroku. Robert to prawdziwy szczęściarz" - czytamy w komentarzach. 

Agnieszka Włodarczyk pokazała prywatne zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zaczęli spotykać się w 2020 roku. Ich harmonogram obfituje w liczne podróże związane z zawodem mężczyzny. Podczas wypoczynku w Dubaju sportowiec zrobił ukochanej fotografię, która wywołała prawdziwą medialną burzę. Internauci w kilka chwil zasypali post komentarzami. Nikt nie był w stanie ukryć zachwytu nad tym, jak aktorka prezentuje się w bikini. 

"Bosko! W każdej wersji zresztą" - napisała Kaja Paschalska

"Od razu się 'Sara' przypomina" - czytamy pod postem. 

"Nie można oderwać od Ciebie wzroku. Robert to prawdziwy szczęściarz" - skomentowała jedna z obserwatorek aktorki. 

Swój podziw wyraziła też Ewa Minge, Olga Frycz i oczywiście - Robert Karaś. 

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś - historia miłości 

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś poznali się przez przypadek. Sportowiec obejrzał jedną z jej relacji na Instagramie. Aktorka opowiadała wtedy jak podczas pandemii obciąć sobie włosy w domu. Nawiązała się między nimi rozmowa, która przeobraziła się w płomienne uczucie i wielką miłość. 7 lipca 2021 roku na świat przyszedł ich syn - Milan. Agnieszka Włodarczyk nie kryła, że bardzo podziwia swojego ukochanego za pasję do sportu i wysiłek, który wkłada w to, by być najlepszym. W jednym z postów w mediach społecznościowych opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszą jej, gdy widzi ukochanego podczas zawodów. 

"Czy się denerwuję? No jasne, jak cholera! Ciężko patrzeć na cierpienie ukochanego, ale tłumaczę sobie, że przecież on sam tego chciał. To jest jego życie i pasja. Ma do tego ogromny talent, więc jedyne co mogę teraz zrobić to wspierać go z całych sił i nie przeszkadzać w realizacji celu. Niestety przeszkadzam całemu teamowi. Mają ze mną przerąbane. Zadaje mnóstwo pytań, chcę wszystko wiedzieć, kontrolować i pewnie uprzykrzam im życie. Ale serio widząc jak on wygląda, chciałabym go zatrzymać, zdjąć z tej trasy, przytulić i zabrać do domu…" - napisała aktorka w jednym z postów na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości