Agnieszka Włodarczyk zablokowała komentarze. Jest zmęczona pytaniami o Roberta Karasia

Autor:
Norbert
Żyła
Agnieszka Włodarczyk

Robert Karaś obecnie bierze udział w zawodach pobicia rekordu świata w Ironmanie. W związku z tym wielu internautów jest ciekawych losu sportowca. Agnieszka Włodarczyk otrzymywała taką ilość związanych ze swoim partnerem komentarzy, że zdecydowała o wyłączeniu możliwości dodawania ich na InstaStories.

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka filmowa i telewizyjna, która rozpoczęła swoją karierę niezwykle wcześnie, bo w wieku zaledwie 14 lat. Zyskała ogólnokrajową sławę dzięki tytułowej roli Sary w filmie w reżyserii Macieja Ślesickiego. Prywatnie jest w związku ze sportowcem Robertem Karasiem, a w 2021 roku na świecie pojawił się ich syn, Milan.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Adam Zdrójkowski o miłości. Jego serce zabiło do kogoś mocniej?
Adam Zdrójkowski o miłości. Jego serce zabiło do kogoś mocniej? Adam Zdrójkowski wystąpi w nowym sezonie "Azja Express". W rozmowie z nami opowiedział o miłości, romantyzmie i randkach z koszmaru.

Agnieszka Włodarczyk zablokowała możliwość dodawania komentarzy

Agnieszka Włodarczyk obecnie wspiera partnera, Roberta Karasia, w dążeniu do pobicia rekordu świata w Ironmanie (zawody triatlonowe organizowane przez World Triathlon Corporation). Aktorka stara się informować fanów sportowca o jego postępach. Gwiazda zaskoczyła ostatnio wyznaniem, że ma dość niekończących się pytań od internautów o ukochanego. W związku z powyższym zdecydowała się wyłączyć opcję komentowania relacji na Instagramie.

Dla wszystkich fanów chcących zadawać pytania Agnieszce Włodarczyk o postępy Roberta Karasia mamy jednak dobrą wiadomość. Aktorka daje możliwość dodawania komentarzy w dedykowanym poście.

"Pierwszy raz musiałam wyłączyć komentowanie przy relacjach. Rozumiem ten szał, emocje i zachwyt. Sama jestem pod wrażeniem, tego, co robi Robert, ale ja też mam tu normalne życie i obowiązki. Wrzucam ten post, żebyście mogli spytać, o co chcecie, powymieniać się informacjami, emocjami czy spostrzeżeniami. Odpiszę zgodnie ze swoją wiedzą i w wolnym czasie. Dziękuję" - napisała w sieci aktorka.

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk zablokowała możliwość komentowania relacji Agnieszka Włodarczyk Źródło: Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś — wezmą ślub?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś to para, która znana jest ze swojej miłości do podróżowania. Wspólne wyprawy często dokumentują za pomocą mediów społecznościowych, gdzie na zdjęciach czasem towarzyszy im synek Milan.

Słynna para często dzieli się rodzinnym szczęściem w mediach społecznościowych, a co jakiś czas odpowiada też na pytania ciekawskich fanów. Niedawno internauci chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o planach dotyczących zalegalizowania związku. Zakochani szybko rozwiali wszelkie wątpliwości, informując, że planują wziąć ślub jeszcze w tym roku.

"Ustaliliśmy z Agnieszką, że na koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie zdradzę" - napisał na InstaStories sportowiec.

Niedługo potem Agnieszka Włodarczyk również podzieliła się tą informacją na Instagramie. Czy para zdecyduje się na publikowanie w sieci przygotowaniami do uroczystości? Odpowiedź na to pytanie poznamy prawdopodobnie w najbliższym czasie.

Robert Karaś o ślubie z Agnieszką Włodarczyk
Robert Karaś o ślubie z Agnieszką Włodarczyk Robert Karaś o ślubie z Agnieszką Włodarczyk Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości