Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa trudny czas. Podzieliła się druzgocącą wiadomością. "Serce mi pękło"

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się z fanami smutnymi wieściami dzień przed świętami. Jej trzynastoletni pies Iwan nie doczekał świątecznej radości. Zwierzak, który niedawno przeszedł operację, niestety odszedł.

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z nami nie ukrywała, że nie jest fanką Bożego Narodzenia. Mimo to gwiazda nie zdecydowała się na urlop w egzotycznym kraju, jak to robi wiele innych sławnych osób. Prezenterka postanowiła, że uczci rodzinną tradycję i wraz z najbliższymi pod koniec grudnia wybierze się na Mazury. Radosne świętowanie przerwała tragedia. Odszedł ukochany piesek prezenterki.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agnieszka Woźniak-Starak o Bożym Narodzeniu. Podsumowała 2023 rok. "Wywrócił wszystko do góry nogami"
Źródło: cozatydzien.tv.pl

Agnieszka Woźniak-Starak straciła psa

W ubiegłym roku Iwan musiał przejść pilną operację z powodu podejrzenia nowotworu. Agnieszka Woźniak-Starak troszczyła się o niego, a pies powoli dochodził do siebie. Niestety, na przestrzeni ostatnich dni zdrowie Iwana zaczęło się pogarszać, co doprowadziło do jego tragicznego odejścia w wieku 13 lat.

Agnieszka Woźniak-Starak, zawsze szczera w mediach społecznościowych, podzieliła się smutną nowiną na swoim koncie Instagramie.

"Iwan, mój dzielny Król Lew, najpiękniejszy z Rhodesianów. Nie doczekał do Świąt, odszedł dzisiaj. Serce mi pękło, będę za tobą tęsknić malutki" - napisała zrozpaczona prezenterka.

Agnieszka Woźniak-Starak o Bożym Narodzeniu

Agnieszka Woźniak-Starak nie jest fanką Bożego Narodzenia. Gwiazda często podkreśla, że zdecydowanie bardziej woli Wielkanoc. W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską przyznała, że wiosenne święta są dla niej bardziej pozytywne. Prezenterka została zapytana, czy po tragicznej śmierci męża Piotra Woźniaka-Staraka Boże Narodzenie jest dla niej trudniejsze.

"Wiesz, że tych ludzi ci brakuje po prostu, ich ubywa... To grono, z którym się spotykasz, się zmienia, jakoś wtedy to bardziej czuję, zdecydowanie. Miałam tak też po odejściu Piotrka, ale też moi dziadkowie... Prawdę mówiąc, to kochałam święta jako dzieciak, to były moje ulubione święta Bożego Narodzenia, była moja ukochana babcia... A przez te lata się to bardzo pozmieniało [...] Ja lubię święta, ale jako dziecko na nie bardzo czekałam, a teraz wolę sylwestra" - mówiła.

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno udzieliła nam wywiadu i zdradziła, że sylwestra będzie świętować w gronie przyjaciół w Zakopanem. Przy okazji gwiazda podsumowała mijający rok i zdradziła, że przyniósł wiele zmian w jej życiu. Co powiedziała? Zobacz wideo lub przeczytaj tekst:

Agnieszka Woźniak-Starak o planach na święta Bożego Narodzenia. Podsumowała mijający rok [TYLKO U NAS]

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości