Aktor z "Beverly Hills 90210" ma syna geja. Radzi innym, jak zareagować

Brian Austin Green
Brian Austin Green
Źródło: FilmMagic
Brian Austin Green z "Beverly Hills 90210" przyznał, że jego syn jest gejem i ma pełne poparcie ojca. Aktor publicznie opowiedział historię coming outu swojego dziecka w podcaście Lance'a Bassa. "Teraz staram się uświadamiać ludzi, że orientacja seksualna dziecka nie ma wpływu na rodzica" - zadeklarował.

Brian Austin Green zdobył ogromną popularność jako David Silver w kultowym amerykańskim serialu "Beverly Hills, 90210". W życiu prywatnym jest natomiast pięciokrotnym tatą. Jego najstarszy syn, 21-letni dziś Kassius Lijah, postanowił dokonać publicznego coming outu dokładnie w dniu swoich 18. urodzin.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

CZT_01_10_23_CALZEDONIA
Gwiazdy o nowościach marki Calzedonia. Tegoroczne trendy
Podczas tegorocznego Fashion Week w Mediolanie odbyło się wyjątkowe show marki Calzedonia. W wydarzeniu wzięły udział ambasadorki marki, modelki, celebryci i gwiazdy mody. Wywiad z Maffashion, Klaudią El Dursi, Olą Nowak.
Źródło: Co Za Tydzień

Brian Austin Green o orientacji seksualnej swojego dziecka

Gdy jeszcze niedawno pytano Briana Austina Greena o orientację seksualną jego syna, często unikał tego tematu lub zwyczajnie kończył rozmowę. Teraz w końcu zdecydował się otwarcie porozmawiać o wychowywaniu syna geja.

Aktor podzielił się publicznie ojcowskimi przemyśleniami w czasie udziału w podcaście "Frosted Tips with Lance Bass". Beian Austin Green wyznał, że wiele osób boi się tego, co jest nieznane. Jednak dla niego bycie ojcem syna geja stanowi "intrygujące" i "fascynujące" doświadczenie, które skłoniło go do poszukiwania większej wiedzy na ten temat.

"Wdawałem się w rozmowy z Kashem, chciałem zrozumieć rzeczy, które na początku wydawały mi się tak różne. A potem zdajesz sobie sprawę: 'Och, to wcale nie jest inne'. To tylko wybór partnera. Nie ma na mnie żadnego wpływu. Teraz staram się uświadamiać ludzi, że orientacja seksualna dziecka nie ma wpływu na rodzica. Pytam: dlaczego znęcasz się nad swoimi uczuciami i martwisz opinią innych na temat czegoś, co nie ma na ciebie żadnego wpływu?" - mówił Brian Austin Green w podcaście.

Brian Austin Green wspomina coming out najstarszego syna

Lance Bass, prowadzący podcast, otwarcie docenił wypowiedź aktora, dotyczącą wsparcia dla syna. Podkreślił, że Kassius ma szczęście, że jego ojciec nie boi się nowości. Przypomniał, że wielu młodych ludzi doświadcza braku pełnej akceptacji ze strony rodziców, pomimo deklaracji akceptacji ich orientacji seksualnej.

"Twój syn miał szczęście, bo jego ojciec nie boi się nieznanego. Wiele dzieci wie, że nawet jeśli rodzice twierdzą, że akceptują ich orientację seksualną, to nadal się z nią nie zgadzają" - powiedział prowadzący.

Otwartość na nowe jest w przypadku gwiazdora "Beverly Hills 90210" niezwykle ważna. Oprócz 21-letniego Kassiusa Lijaha (ze związku z Vanessą Marcil), jest też bowiem ojcem 11-letniego Noaha Shannona, dziewięcioletniego Bodhiego Ransoma, siedmioletniego Journeya Rivera (z małżeństwa z Megan Fox) i rocznego Zane'a Walkera (ze związku z Sharną Burgess).

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic

podziel się:

Pozostałe wiadomości