Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Katarzyna Warnke o córce i byciu mamą. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o łączeniu macierzyństwa z życiem prywatnym i zawodowym. Zdradziła, jaki ma na to przepis i przy okazji nawiązała do swojej córki. Okazuje się, że 4-latka na razie nie odczuwa tego, że jej rodzice są sławni, jednak bardzo chciałaby w przyszłości pracować z mamą. "Myślę, że nie do końca rozumie, na czym to polega" - śmiała się Katarzyna Warnke.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się prawie rok temu. Małżeństwo przez wiele lat było uznawane za jedno z najbardziej wzorowych w show-biznesie, dlatego decyzja o rozwodzie była dla fanów aktorów niemałym zaskoczeniem. Artyści rozeszli się jednak w przyjaznych stosunkach i podzielili się opieką nad ich 4-letnią córką.

Katarzyna Warnke o łączeniu macierzyństwa z życiem zawodowym i prywatnym

Piotr Stramowski ułożył już sobie życie u boku innej kobiety. Katarzyna Warnke natomiast jest singielką. Aktorka nie narzeka jednak na nudę. Jest bowiem mamą na pełen etat, a także bardzo zapracowaną aktorką, która co chwilę dostaje nowe propozycje filmowe i serialowe.

Mimo wszystko Katarzyna Warnke w natłoku codziennych obowiązków potrafi znaleźć czas na odpoczynek i chwilę dla siebie. Zapytaliśmy ją, jak przy tak napiętym harmonogramie udaje się jej pogodzić życie zawodowe z tym prywatnym.

- To nie ma na to recepty chyba. Myślę, że każdy musi sobie wedle swoich możliwości to organizować. Myślę, że podstawą jest to, żeby siebie nie zaniedbywać i nie stawiać na końcu. Bo to jeżeli ma to wyjść wszystko i praca, i dziecko, i relacje czy to w związku, czy z przyjaciółmi, bo wszyscy potrzebujemy przecież ludzi dookoła siebie, to po prostu w centrum jesteśmy my - tłumaczyła i po chwili dodała:

O siebie trzeba umieć zadbać. Czyli czasem po prostu trzeba zauważyć, że się jest zmęczonym, albo potrzebuje się przerwy i sobie to zorganizować. Jak się o siebie zadba dobrze, to reszta już jakoś pójdzie. 

Katarzyna Warnke zauważyła także, że kobiety często zapominają w tym wszystkim o sobie i stawiają innych na pierwszym miejscu, zamiast siebie. Takie postępowanie skwitowała krótko.

- Nie warto tak robić, bo to się źle kończy po prostu - podkreśliła.

Córka Katarzyny Warnke chce... pracować z mamą

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski doczekali się jednego dziecka. Córki, która ma już 4 latka. Okazuje się jednak, że dziewczynka nie odczuwa tego, że jej rodzice są sławni. Mimo to chciałaby kiedyś pracować ze swoją mamą.

- Była u taty, kiedy realizował jeden z programów. U mnie w pracy jeszcze nie była, ale wie i sobie już wyobraża, że będziemy razem pracować, ale myślę, że nie do końca rozumie, na czym to polega. Chociaż ogląda bajeczki "Barbie" i tam są właśnie tak jak dzisiaj, sesja zdjęciowa, czy jakiś plan. Myślę, że w tych bajkach już się to odbija. Ale nie sądzę, żeby się orientowała, że my się jakoś różnimy od innych rodziców i super, niech tak zostanie jak najdłużej - mówiła nam Katarzyna Warnke.

Aktorka dodała, że zawsze będzie wspierała córkę w jej wyborach, również tych zawodowych. Zaznaczyła jednak, że nie narzuca jej presji, by poszła w ślady rodziców.

Nie mam żadnych oczekiwań co do tego, co moje dziecko ma wybrać i czym się zajmować. Myślę, że niech prowadzi ją jej własna pasja i jej pomysł na życie. Ja będę wsparciem

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości