Aktor z "Na Wspólnej" przeszedł spektakularną metamorfozę. Kazimierz Mazur zaskoczył fanów

Kazimierz Mazur
Kazimierz Mazur
Źródło: MWMEDIA
Kazimierz Mazur znany m.in. z roli Kamila Hoffera w serialu "Na Wspólnej" zaskoczył fanów decyzją o przeszczepie włosów. Aktor jest już po zabiegu, którego efekt jest imponujący. Zobaczcie, jak aktualnie prezentuje się gwiazdor kultowej produkcji TVN.

Kazimierz Mazur to polski aktor filmowy i teatralny. Gwiazdor od 2003 r. wciela się w postać Kamila Hoffera w popularnym serialu "Na Wspólnej". W 2007 r. ukończył Akademię Filmu i Telewizji na kierunku Sztuka operatorska oraz Organizacja produkcji.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kazimierz Mazur zaskakuje metamorfozą

Kazimierz Mazur od początku trwania serialu "Na Wspólnej" wciela się w rolę uwielbianego przesz wszystkich Kamila Hoffera. Gwiazdor z powodzeniem prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych, na których gromadzi m.in. fanów tego kultowego serialu.

Tylko na Instagramie konto aktora śledzi blisko 13 tys. wielbicieli. Kazimierz Mazur dzieli się na nim chwilami z planu produkcji oraz prywatnymi momentami. Gwiazdor swoim najnowszym postem wszystkich zaskoczył. Aktor pokazał imponujące efekty metamorfozy, której poddał się jakiś czas temu. Na nowym zdjęciu serialowego Kamila Hoffera widzimy go z wyraźnie bujniejszą czupryną.

Kazimierz Mazur zdecydował się poddać procedurze przeszczepu włosów w Turcji. Realizacja zabiegu nastąpiła we współpracy z firmą specjalizującą się w medycynie turystycznej.

"Kochani, ja już idę na zabieg. Widzimy się za 12 miesięcy. Co prawda zabieg nie będzie trwał 12 miesięcy, tylko porost włosów, ale widzimy się i zobaczymy, jakie będą efekty" - wyznał na jednym z nagrań aktor.

Tak Kazimierz Mazur prezentował się przed swoją spektakularną metamorfozą.

Kazimierz Mazur w poruszających słowach pożegnał tatę 

Kazimierz Mazur w emocjonalnym wpisie, który zamieścił w sieci kilka miesięcy temu, pożegnał swojego ojca, który był kultowym aktorem. Kazimierz Mazur senior był postacią z ogromną charyzmą. Wiele osób kojarzy go z roli Tomasza Niechcica w głośnej produkcji "Noce i Dnie". Właśnie po ojcu aktor znany z serialu "Na Wspólnej" odziedziczył talent do aktorstwa.

"Dziś odszedł mój największy przyjaciel, tata wybitny aktor, kochany człowiek. Kazimierz Mazur. Przemierzaliśmy razem noce i dnie. Dobranoc Mój Kochany, tym pięknym wierszem pożegnał się z nami. Posłuchajcie... Dobranoc Mój Książę" - napisał w poruszającym poście na Instagramie Kazimierz Mazur.

W ciągu chwili pod emocjonalnym wpisem Kazimierza Mazura pojawiło się wiele reakcji od zrozpaczonych internautów., sympatyków i kolegów z przemysłu filmowego.

"Wyrazy współczucia oraz niech Mu będzie lekko, ściskam" - napisała Maja Hirsch.

"Wyrazy współczucia dla Ciebie i bliskich" - dodała Anna Guzik.

"Ogromnie współczuję. Moje kondolencje" - napisała Aleksandra Popławska. 

"O matko kochana…jaki żal!" - dodała w komentarzu Grażyna Wolszczak. 

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości