"Na Wspólnej", odcinek 3710. Kamil nie radzi sobie z opieką nad córką. Musi podjąć trudną decyzję

Kamil z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej", odcinek 3701. Kamil bierze pod opiekę córkę. Czy Ula zaakceptuje siostrę?
Źródło: x-news
W 3710. odcinku "Na Wspólnej" Kamil stanie przed kolejną trudną sytuacją w życiu. Po śmierci Anny podjął się samotnej opieki nad córeczką. Wspomniana będzie dla mężczyzny nie lada wyzwaniem. Na szczęście Kamil może liczyć na pomoc najbliższych. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk doświadczyła ageizmu?
Ewa Gawryluk doskonale znana widzom "Na Wspólnej" przyznała, że już jako 29-letnia kobieta doświadczyła ageizmu. Zobaczcie, co powiedziała o pracy aktorki

W odcinku 3710. "Na Wspólnej" Kamil samotnie opiekuje się małą Anią

W 3710. odcinku "Na Wspólnej" Kamil zaczyna borykać się z problemami samotnego tacierzyństwa. Przypomnijmy, że matka jego córki zmarła podczas porodu. Aby uczcić pamięć po ukochanej, pociecha dostała imię po rodzicielce. Mała Ania ostatnimi czasy jest niespokojna i płaczliwa, a mężczyzna przemęczony i niewyspany.

Kamil na szczęście może liczyć na pomoc swoich najbliższych. Niedawno córka Ula otoczyła opieką przyrodnią siostrę, a teraz Maria udziela mu kilku cennych rad, które z pewnością pomogą mu lepiej zająć się córką. Maria sugeruje również, aby Kamil zaczął szukać niani, która mogłaby pomóc mu w opiece nad małą Anią. Kamil ostatecznie podejmuje decyzję o znalezieniu opiekunki. Czy znajdzie odpowiednią osobę do opieki nad córeczką?

ZOBACZ, CO JESZCZE WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W nowym 3708. odcinku "Na wspólnej" dojdzie do nieporozumienia. Damian Cieślik zobaczy swoją ukochaną, Monikę, w towarzystwie Brunona Krawczyka. Zdziwiony i zaniepokojony, natychmiast próbuje się z nią skontaktować, jednak kobieta zajęta rozmową na temat planowanego eventu urodzinowego dla Damiana, ignoruje telefon.

Co ciekawe atmosfera pomiędzy Moniką a Brunonem staje się coraz cieplejsza. Wciągająca rozmowa staje się dla nich na tyle interesująca, że na chwilę zapominają o całym świecie.

Czy Damian ma się czego obawiać?

Czy Monika poczuje do Brunona coś więcej?

Odcinek 3708. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 23.10.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości