Aleksandra Żebrowska dodała zdjęcie w samej bieliźnie. Fani są zachwyceni

Aleksandra Żebrowska
Aleksandra Żebrowska dodała zdjęcie w samej bieliźnie
Źródło: MWMEDIA
Aleksandra Żebrowska zaskoczyła fanów na Instagramie, eksponując swoje naturalne piękno w serii odważnych zdjęć w bieliźnie. Fajni nie kryją zachwytu nad figurą żony Michała Żebrowskiego.

Aleksandra Żebrowska jest związana z Michałem Żebrowskim od 2003 r. Sześć lat później para zdecydowała się na ślub w Tatrach. Zakochani mają wspólnie czworo dzieci — Franka, Henia, Feliksa i Łucję. Warto dodać, że Aleksandra Żebrowska jest aktywna na Instagramie, gdzie otwarcie dzieli się doświadczeniami związanymi z byciem matką, co przyciąga do niej wielu obserwujących.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Krupa o związku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Fani są zachwyceni figurą Aleksandry Żebrowskiej

Aleksandra Żebrowska zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie. Gwiazda zdecydowała się bowiem na publikacje serii zdjęć, na których pozuje jedynie w bieliźnie.

Matka czwórki dzieci zaprezentowała się swoim fanom w zielonych, mocno wyciętych majtkach i miękkim biustonoszu w kwiatowy wzór. Reakcja fanów była natychmiastowa, a przy tym niezwykle pozytywna. Obserwatorzy żony Michała Żebrowskiego byli zachwyceni naturalnym pięknem gwiazdy, jak również jej odważnym podejściem do swojego ciała.

W komentarzach pod postem można przeczytać wiele pochwał i wyrazów uznania dla postawy gwiazdy. Niektórzy fani podkreślali, że Aleksandra Żebrowska jest dla nich inspiracją i wzorem do naśladowania.

"Oby więcej takich naturalnych ludzi",

"Piękna, naturalna kobieta",

"Dzięki Tobie w końcu zaczęłam ubierać się przed lustrem, a nie tyłem, jesteś piękną osobą, która daje siłę innym" - brzmią niektóre z pozostawionych przez internautów komentarzy.

Dramatyczne wyznanie Aleksandry Żebrowskiej

Aleksandra Żebrowska w jednym ze swoich najnowszych wpisów na Instagramie skrytykowała polskie oddziały położnicze za niewłaściwe traktowanie rodzących kobiet. Jej post wywołał wiele reakcji i komentarzy od innych kobiet, które podzieliły podobne doświadczenia. Żona Michała Żebrowskiego w swoim poście skoncentrowała się na krytyce nieodpowiedniego zachowania personelu medycznego podczas porodu. Wyraziła swoje niezadowolenie z sytuacji, gdzie brakuje empatii, szacunku i zrozumienia dla kobiet w tak ważnym i stresującym okresie.

"Znam towarzyszący porodowi stres, poczucie bezsilności, zmęczenia, rozczarowania, smutku, a nawet samotności. Jako kobiecie i mamie, bardzo ciężko jest mi zaakceptować fakt, że w 21. wieku, do tej mieszanki wybuchowej tak często dolewane jest naganne zachowanie personelu medycznego — w tym lekceważące teksty, poniżanie, przekraczanie granic, a nawet łamanie prawa" - napisała.

Aleksandra Żebrowska jednocześnie wyraziła swoje podziękowania dla tych położnych i lekarzy, którzy traktują swoje pacjentki z szacunkiem i troską.

"Dziękuję wszystkim położnym i lekarzom, którzy są inni. Nie dziękuję tym, którym w ważnych momentach brakowało empatii, szacunku i zrozumienia (w tym księdzu, który bez pukania wchodzi na salę poporodową i oferuje spowiedź i komunię wietrzącym się kroczom)" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości