Aleksandra Żebrowska karmi piersią i nawiązuje do Lewandowskiego. Zabawne zdjęcie

Aleksandra Żebrowska po raz pierwszy pokazała dziecko
Aleksandra Żebrowska po raz pierwszy pokazała dziecko
Źródło: MWMEDIA
Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski niedawno przywitali na świecie kolejnego potomka. Para nie stroni od mediów społecznościowych i chętnie pokazuje prozę codziennego życia z noworodkiem u boku. Świeżo upieczona mama postanowiła za pośrednictwem Instagrama poruszyć temat karmienia piersią i nawiązała do… urodzin Roberta Lewandowskiego. Internauci zachwycili się przekazem i szczerością, która bije ze zdjęcia.

Aleksandra Żebrowska od dawna jest uznawana za jedną z najbardziej szczerych i bezpośrednich znanych użytkowniczek mediów społecznościowych. Z łatwością wypowiada się na tematy macierzyństwa i wychowania dzieci i nie idealizuje swojego życia przed kamerą. Utrzymując dotychczasowy styl, złożyła życzenia polskiej gwieździe sportu.  

Aleksandra Żebrowska o karmieniu piersią i życzeniach dla Roberta Lewandowskiego 

W niedzielę 21 sierpnia Aleksandra Żebrowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wykonała podczas karmienia piersią. Hasztag "Lewy górą" nawiązywał do lewej piersi, z której aktualnie jadła jej córka. Internauci szybko powiązali jednak post z urodzinami Roberta Lewandowskiego i potraktowali go z nieskrywanym rozbawieniem. 

"No raczej, a później lewy dołem" - zażartowała Zofia Zborowska. 

"Lewy, bo to bliżej serca. Robert Lewandowski pewnie takich życzeń się nie spodziewał" - napisała jedna z obserwatorek Aleksandry Żebrowskiej. 

"Wszystkiego najlepszego Panie Robercie. Sam chciałbym otrzymać takie życzenia" - czytamy pod postem na Instagramie. 

Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu
Jan Kliment to juror "Mam talent!", który ogłosił, że jego żona Lenka spodziewa się ich pierwszego dziecka. Tancerz z radością mówi o oczekiwaniu na potomka, zdradził, czy czeka bardziej na chłopca czy dziewczynkę. Jego odpowiedź zaskakuje.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Żebrowska pokazała ciało po ciąży 

Posty Aleksandry Żebrowskiej w mediach społecznościowych kolejny raz spotkały się z ogromnym uznaniem. Niedawno na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zobrazowało ciało kobiety parę dni po porodzie. W kilka chwil w mediach społecznościowych zawrzało. Internauci zauważyli, że brakuje im tak prawdziwych i realnych, nieprzerysowanych treści. 

"Gdyby każda kobieta odważyła się pokazać w takim stanie, świat byłby piękniejszy. Ktoś by napisał 'odważna jest…'. Odważny jest strażak, który wchodzi w ogień, a tu jest pokazana prawda sama w sobie do której odwagi nie potrzeba... Piękna" - napisała obserwatorka Aleksandry Żebrowskiej. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości