Aleksandra Żuraw

Aleksandra Żuraw zdobyła się na szczere wyznanie

Aleksandra Żuraw to była uczestniczka czwartej edycji "Top Model". Gwiazda zaszła daleko i zajęła szóste miejsce w programie. Swoją rozpoznawalność zyskała tuż po emisji modowego show. Każdy z widzów był pod wrażeniem urody, tatuaży oraz charyzmy Oli. Obecnie była modelka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie możemy podglądać dalsze etapy życia i kariery. 

Aleksandra Żuraw – wiek, wzrost i edukacja

Ola Żuraw urodziła się w 1993 roku w Lublinie. Obecnie ma 30 lat. Jej wzrost to ok. 180 centymetrów. Gwiazda swoją edukację kierowała pod kątem zostania asystentką stomatologiczną, jednak udział w programie "Top Model" zmienił dalsze plany. Przed zgłoszeniem pracowała jednak w solarium i sprzedawała kosmetyki.

Szczegóły znajdziemy w bio na oficjalnej stronie tvn.

Aleksandra Żuraw – udział w "Top Model" 

Żuraw zgłosiła się do programu w 2014 roku. Ujęła widzów swoim charakterem, a także… licznymi tatuażami! Każdy z ma wyjątkowe znaczenie nawiązujące do konkretnych wydarzeń z życia gwiazdy. Podczas castingu Marcin Tyszka zwrócił uwagę Aleksandrze, że nie nadaje się na modelkę, jednak Joanna Krupa doceniła determinację dziewczyny.

Bizneswoman co prawda nie wygrała programu, jednak znalazła się na zasłużonym szóstym miejscu. Zwyciężczynią czwartej modowego show została Osi Ugonoh.

Aleksandra Żuraw – obecna kariera

Ola Żuraw w dalszej etapie kariery odeszła od modelingu, jednak nadal prężnie działa w mediach społecznościowych oraz biznesie. Do niedawna posiadała własną markę odzieżową Appola, jednak została ona zamknięta. O powodach poinformowała Aleksandra w 2022 roku na Instastories, o którym pisaliśmy w artykule Aleksandra Żuraw szczerze o swoich biznesach i pieniądzach.

Obecnie była uczestniczka "Top Model" posiada sklep z okularami ojo-lenses.com, gdzie sprzedaje akcesoria oraz oprawki. Profil marki o nazwie @ojo_lenses na Instagramie liczy 16,8 tys. obserwujących. W komentarzach można zauważyć pozytywny odzew od obserwujących, którzy nie mogą doczekać się nowych kolekcji.

Aleksandra Żuraw – rodzina i dzieci

Życie Aleksandry Żuraw nie było proste. Na swoim koncie na TikToku wyznała, że jej rodzice są Świadkami Jehowy, dlatego w swoim życiu doświadczyła wielu przykrych i drastycznych wydarzeń. Podkreślała, że z powodu wiary była wykluczana z wielu środowisk, a przy tym uderzyła ją reakcja nie tylko rówieśników, ale nauczycieli, czy dorosłych.

Była modelka już za czasów “Top Model” mówiła, że jej największym marzeniem jest posiadanie własnej rodziny i dzieci. Swoje marzenie zrealizowała. Obecnie jest szczęśliwą mamą Apolonii, która pochodzi z byłego związku. Ponadto jest żoną Kacpra, z którym spodziewa się kolejnego dziecka. Niedawno bizneswoman zdradziła płeć dziecka i jest to… syn!

Aleksandra Żuraw – Instagram

Aleksandrę Żuraw możemy śledzić na Instagramie, gdzie posiada aż 352 tys. followersów. Na profilu znajdziemy liczne fotografie byłej modelki oraz jej partnera. Każda z nich jest wykonana z należytą estetyką. Dodatkowo gwiazda nagrywa reelsy, gdzie opowiada swoją historię dotyczącą zdrowia psychicznego, przeżyć, a także aktywności fizycznej. 

Autor:Kinga Banasik

Źródło zdjęcia głównego: Top Model