Gwiazdy

Alicia Keys dostała płytę Natalii Kukulskiej. Jak zareagowała?

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Alicia Keys dostała płytę Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska pochwaliła się swoim osobistym sukcesem. Wokalistka dwa lata temu wydała płytę, która teraz znalazła się w rękach znanej amerykańskiej piosenkarki, Alicii Keys. Dumna Polka opowiedziała na swoim Instagramie, jak do tego doszło. "Powiedziała, że jak tylko znajdzie odtwarzacz, to posłucha" - napisała uradowana Natalia Kukulska.

Alicia Keys to jedna z najsłynniejszych gwiazd Hollywood. Wokalistka największą sławę zdobyła na przełomie lat 90. i 2000, gdy wydawała najwięcej muzycznych hitów. Potem tylko umacniała swoją pozycję w światowym show-biznesie. Niedawno w ręce Amerykanki trafił najnowszy album jej koleżanki po fachu zza wielkiej wody, Natalii Kukulskiej.

Alicia Keys odsłucha najnowszą płytę Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska na rynku muzycznym jest od dziecka i ma już na swoim koncie aż 15 albumów. Ostatnią z płyt o nazwie "Czułe strony" wydała w 2020 roku. Teraz gwiazda pochwaliła się, że jej krążek trafił w ręce Alicii Keys, która pod koniec czerwca przyjechała do Polski na koncert. Natalia Kukulska pochwaliła się wszystkim na swoim koncie na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie Amerykanki trzymającej jej płytę.

"Czy widzicie, co Alicia Keys trzyma w rękach? Tak - to mój album 'Czułe struny'. Nie muszę wam pisać, jaka to dla mnie radocha i zaskoczenie. Historia tego zdjęcia jest bardzo miła. Alicia dostała ten album w prezencie od jednej z osób, z jej otoczenia – prawdopodobnie polskiej ekipy, która pracowała przy ostatnim koncercie w Krakowie. Osoba ta, wiedząc, że Alicia jest fanką Chopina, podarowała jej tę płytę" - napisała wyraźnie podekscytowana.

Fani pogratulowali Polce sukcesu i przyznali, że jej płyta mogłaby się okazać międzynarodowym hitem.

"Ale super uczucie to musi być, mega";

"To mogłaby być płyta promująca polską kulturę w świecie. I chyba tak jest. Trudno znaleźć lepszy materiał w ostatnim czasie. Ten album bije na głowy wszystkie inne";

"To ona powinna być najszczęśliwsza! Ma twoją płytę, ale ta płyta jest twoja! I taka już zostanie" - czytamy w komentarzach.

 Natalia Kukulska o swojej pierwszej płycie live
Natalia Kukulska o swojej pierwszej płycie live Źródło: "Co Za Tydzień"

Natalia Kukulska jest ogromną fanką Alicii Keys

Natalia Kukulska od dawna jest wielką fanką Alicii Keys i nigdy się z tym nie kryła. Jedna z internautek wyjaśniła polskiej wokalistce, że Amerykanka dostała płytę nie podczas koncertu, a chwilę wcześniej, gdy organizowała zlot polskich fanów. Wówczas jedna z kobiet podarowała gwieździe płytę Natalii Kukulskiej, dodając, że ta uwielbia jej muzykę.

Natalia Kukulska przyznała, że cała sytuacja jest dla niej wielkim zaszczytem i napisała fanom, że Alicia Keys ma zamiar odsłuchać jej album.

"Podobno moja idolka powiedziała, że jak tylko znajdzie odtwarzacz to posłucha - emocjonowała się. A może sięgnie do streamingu...? Powiem szczerze, byłabym przeszczęśliwa, ale sam fakt, że ma ten album w swoim posiadaniu zrobił mi dzień! Dziękuję za tę niespodziankę. Czaaaaaddddd!!!" - pisała Natalia Kukulska.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: John Lamparski/WireImage/Getty Images/ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości