Alicja Bachleda-Curuś w nowej fryzurze. Fani zachwyceni metamorfozą

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Alicja Bachleda-Curuś przeszła metamorfozę

Alicja Bachleda-Curuś pojawiła się na czerwonym dywanie podczas amerykańskiej premiery serialu "The Last of us", stworzonego na bazie gry wideo. Gwiazda zaprezentowała się fanom w odmienionej wersji i nowej fryzurze. "Wyglądasz tak elegancko" - pisali internauci.

Alicja Bachleda-Curuś od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie wychowuje syna. Polska aktorka próbuje swoich sił w zagranicznym show-biznesie i dobrze sobie tam radzi. Mimo wszystko gwiazda nie lubi opowiadać o swoim życiu i bardzo rzadko udziela wywiadów. Teraz pochwaliła się swoim fanom metamorfozą, jaką przeszła w ostatnim czasie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Co za Tydzień: Alicja Bachleda Curuś o filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"
Co za Tydzień: Alicja Bachleda Curuś o filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się metamorfozą

Alicja Bachleda-Curuś była jedną z gwiazd, które wzięły udział w amerykańskiej premierze serialu "The Last of us", który powstał na bazie fabuły gry komputerowej. Polka zaprezentowała się na czerwonym dywanie w stylizacji nawiązującej do charakterystyki produkcji: było mrocznie, tajemniczo, ale jednocześnie też z klasą.

Fani szybko zauważyli też, że Alicja Bachleda-Curuś zmieniła fryzurę. Aktorka pozowała fotoreporterom, dumnie prezentując się w grzywce.

"To serial na bazie ulubionej gry wideo mojego syna, dlatego był niezadowolony, że nie może mi towarzyszyć. Ale cóż... Okazało się, że pokaz przeznaczony jest tylko dla widzów dorosłych, zatem obiecałam zdać mu relację z wrażeń po projekcji" - napisała na Instagramie.

Fani byli zachwyceni tą zmianą.

"Pięknie";

"Przepięknie";

"Wyglądasz tak elegancko" - czytamy w komentarzach.

Alicja Bachleda-Curuś od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych

Alicja Bachleda-Curuś przed laty była związana z Colinem Farrelem, z którym doczekała się syna. Para poznała się na planie jednego z filmów, a potem kontynuowała swoją relację w życiu prywatnym. Wówczas polska aktorka wyjechała z rodzinnego kraju do Stanów Zjednoczonych. Chociaż jej związek z hollywoodzkim amantem w końcu się rozpadł, gwiazda postanowiła zostać za oceanem.

Alicja Bachleda-Curuś i jej syn Henry Tadeusz do dziś mieszkają w USA. Rodzina jeszcze do niedawna zajmowała przestronną willę w Los Angeles, czym Polka często chwila się w mediach społecznościowych. Teraz jednak aktorka i jej pociecha mieli się jednak przeprowadzić do słynnej dzielnicy Mulholland Drive, gdzie mieszka m.in. Jack Nicholson. Według informacji "Super Expressu" willa, w której miała zamieszkać aktorka, warta jest prawie 3 miliony dolarów. Alicja Bachleda-Curuś ma jednak wynajmować ten lokal.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości