Allan Krupa ujawnił tożsamość dziewczyny. Co na to Edyta Górniak?

Autor:
Dominika
Kowalewska
Edyta Górniak, Allan Krupa

Allan Krupa pokazał dziewczynę. Syn Edyty Górniak dotychczas ukrywał tożsamość wybranki, teraz postanowił zrobić wyjątek. Allan Krupa opublikował zdjęcie, a Edyta Górniak postanowiła na nie zareagować.

Allan Krupa ma 18 lat i na koncie pierwszy debiut muzyczny. Syn Edyty Górniak od urodzenia miał bliski kontakt z muzyką - gdy miał 4 lata, dostał w prezencie od mamy perkusję. Choć przez długi czas skupiał się na tworzeniu muzyki elektronicznej, kilka lat temu zaczął pisać teksty, co popchnęło go w kierunku rapu. W debiucie pomagała mu Edyta Górniak, która zasugerowała, by pierwszy utwór zaśpiewany przez Allana Krupę miał premierę w dniu jego 18. urodzin.

Allan Krupa pokazał dziewczynę

Allan Krupa jest synem słynnej polskiej wokalistki, toteż nieuchronnie wzrastał w blasku fleszy. Chłopak nie chce być jedynie potomkiem Edyty Górniak i rozpoczął pracę nad tym, by zbudować własną markę. Allan Krupa występuje pod pseudonimem "Enso" i jest aktywny w mediach społecznościowych. Odkąd po raz pierwszy pokazał romantyczne zdjęcie z dziewczyną, wszyscy chcieli wiedzieć, jak wygląda i kim jest partnerka 18-latka. Allan Krupa uchylił rąbka tajemnicy i opublikował fotografię, na której wraz z wybranką pozują w lustrze.

Allan Krupa pokazał dziewczynę Źródło: Instagram @ensosynu

Zdjęcie skomentowała również Edyta Górniak, która ograniczyła się do skromnego, acz mogącego zastąpić i tysiąc słów, serduszka.

Jacy rodzice, takie dzieci? 3. Marianna Janczarska
Jacy rodzice, takie dzieci? 3. Marianna Janczarska Jacy rodzice, takie dzieci? 3. Marianna Janczarska

Allan Krupa o relacji z Edytą Górniak

Allan Krupa jest synem Edyty Górniak oraz Dariusza Krupy. Od niedawna potomek słynnej gwiazdy stawia pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej. W rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o relacji z mamą. Jaka prywatnie jest Edyta Górniak?

"Myślę, że nasza relacja tak wygląda. Moja mama jest bardzo emocjonalna. W wielu sytuacjach to wspaniała cecha, w niektórych stanowi ciężar. Myślę jednak, że dopełniamy się w tym naszym duecie. Ja jestem stalową bramą, a ona może być emocjonalna. Nigdy nie poddawałem się ciężkim emocjom. Taki po prostu jestem. Czasami się nią opiekuję. Nie muszę, ale czuję taką potrzebę. Wiem, że powinienem i chcę o nią dbać" - powiedział Allan Krupa.

18-latek dodał, że kontrowersyjne poglądy Edyty Górniak nie odbijają się na nim w żaden sposób.

"Myślę, że każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów. Wiem, że wiele rzeczy, które mówi, są kontrowersyjne, ale ja mam za małą wiedzę, by się na ten temat wypowiadać. Nie spotkałem się jednak z tym, żeby wyrażanie przez nią swojej opinii miało wpływ na mnie" - stwierdził.

Całą rozmowę z Allanem Krupą przeczytacie poniżej:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości