Allan Krupa tłumaczy się z wulgaryzmów w tekstach swoich piosenek. "Zostałem wychowany na gentlemana"

Allan Krupa, Edyta Górniak
Allan Krupa wytłumaczył się z wulgaryzmów w tekstach swoich piosenek
Źródło: MWMEDIA
Allan Krupa podczas jednego z ostatnich wywiadów odniósł się do zarzutów o epatowanie wulgaryzmami w tekstach swoich piosenek. Syn Edyty Górniak usprawiedliwił się twierdzeniem, że napisane słowa są fikcją literacką. Przy okazji wyznał, jakie rady ma dla niego jego mama.

Allan Krupa jest postacią coraz bardziej znaną w polskim show-biznesie i branży muzycznej. Pod pseudonimem Enso zdobył popularność poprzez swoje utwory, takie jak "Lambada", "Wow" czy "Dżentelmen". Warto dodać, że Allan Krupa niegdyś marzył o wojskowej karierze, jednak porzucił te plany na rzecz muzyki.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Opozda o karierze
Joanna Opozda o karierze. Jak macierzyństwo odmieniło jej spojrzenie na zawód aktorki?

Allan Krupa na temat tekstów swoich piosenek

Allan Krupa obecnie skupia się na swojej muzycznej pasji. Jego piosenki zdobywają coraz szersze grono fanów, jednak w sieci pojawiają się także krytyczne komentarze dotyczące wulgaryzmów w tekstach jego utworów.

Allan Krupa, będąc gościem programu Onet Wakacje, odniósł się do tych zarzutów. W trakcie rozmowy chłopak podkreślił, że jego mama wychowała go na gentlemana i to jest zasada, którą stara się przestrzegać w stosunku do każdego człowieka.

"Zostałem wychowany na gentlemana. Myślę, że bycie gentlemanem jest bardzo szerokim spektrum w dzisiejszych czasach. Nie tylko w stosunku do kobiet, ale myślę też, że do każdego człowieka można się zachować gentlemeńsko" - powiedział.

Młody artysta wyjaśnił, że wulgaryzmy w jego piosenkach są fikcją literacką i nie są skierowane do konkretnych osób. Allan Krupa wyznał, że nigdy by się tak nie zwrócił do innej osoby, chyba że byłby pod wpływem silnego zdenerwowania. Artysta zauważył także, jak ważne są dla niego rady osób, które osiągnęły więcej w branży muzycznej. Na czele tej listy jest oczywiście jego mama, Edyta Górniak. Według niego najważniejsza rada, jaką otrzymał od mamy, to ta, aby robić to, co sprawia mu największą przyjemność.

"Największa rada od niej — powiedziała mi, żebym robił to, co sprawia mi najbardziej przyjemność. Żebym dążył do tego, żeby zarabiać pieniądze nie z przytłoczenia, tylko z gonienia pasji [...] Moi bliscy wiedzą, że te słowa nie są do nich. Tak jak mówię, jestem gentlemanem wobec osób, które zdecydowanie są mi bliskie i zasługują na bycie traktowanym w taki sposób. Ten tekst to fikcja literacka. Ja nigdy bym się tak nie zwrócił do innej osoby, chyba że byłbym pod wpływem czy bardzo zdenerwowany" - wyznał.

Allan Krupa
Allan Krupa coraz śmielej realizuje się jako raper
Allan Krupa
Źródło: MWMEDIA

Allan Krupa zmienił wizerunek

Allan Krupa zszokował wszystkich swoją najnowszą przemianą. Popularna piosenkarka niejednokrotnie podkreślała, że jej jedyny syn jest najważniejszą osobą w jej życiu. Jest z niego dumna, zwłaszcza że 19-letni chłopak rozpoczyna swoją przygodę ze światem show-biznesu. To dowód na to, że udało jej się przekazać swoją pasję do muzyki. Wspólnie wystąpili już w kilku programach.

Nie powinien więc nikogo dziwić fakt, że każda zmiana w wyglądzie młodego artysty, nie umyka uwadze jego mamy. W tym konkretnym przypadku chodzi jednak o prawdziwie spektakularną metamorfozę.

Okazuje się, że Allan Krupa zdecydował się na dość odważną zmianę swojego wizerunku. Edyta Górniak dowiedziała się o nowej fryzurze syna podczas rozmowy wideo. Zaraz po tym postanowiła podzielić się tą informacją ze swoimi fanami. Gwiazda podzieliła się z internautami aktualnym zdjęciem syna.

Allan Kurpa
Allan Krupa zmienił fryzurę
Allan Kurpa
Źródło: Instagram @edytagorniak

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości