Edyta Górniak wynajęła swój dom i rozdaje rzeczy. Teraz jest obywatelką świata?

Edyta Górniak
Edyta Górniak podjęła zaskakującą decyzję
Źródło: MWMEDIA
Edyta Górniak ponownie zaskoczyła wyznaniem. Okazało się bowiem, że postanowiła zrezygnować... ze stałego miejsca pobytu! Diwa wynajęła bowiem swój dom w górach, rozdała majątek i obecnie żyje jako "obywatelka świata" żyjąc w hotelach i zabierając ze sobą jedynie najpotrzebniejsze rzeczy. Zobaczcie, jak motywowała tę decyzję.

Edyta Górniak udzieliła niedawno wywiadu, w którym jasno wyraziła, że niemal całkowicie odmieniła swoje życie. Decyzję podjęła, gdy jej ukochany syn usamodzielni się i nie potrzebował już rodzinnego gniazda. Wokalistka zamierza zwiedzić świat i podróżować z całym dobytkiem, który czasem... mieści się w bagażu podręcznym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

TEATR_SCHIMSCHEINER_PRYWATNOSC
Tomasz Schimscheiner zdradził, czy chroni swoją prywatność

Edyta Górniak wynajęła swój dom w górach. Wyjaśniła dlaczego

Edyta Górniak to od lat niekwestionowana gwiazda polskiej estrady. Wokalistka często i chętnie udziela wywiadów, w których nierzadko szokuje wypowiedziami. Idąc tym tropem, w jednej z ostatnich rozmów dla "Super Expressu" wyznała, że rezygnuje z dóbr materialnych, a nawet, domu. Od teraz bowiem jest obywatelką świata i chce zwiedzić wszelkie jego zakamarki.

"Już nie chcę mieć domu w Polsce. Mieszkam tylko w hotelach. Oddałam mój domek w górach na wynajem. Będę tam wracać, bo to jest najpiękniejsze miejsce w Polsce, jakie poznałam. Ale ja chyba jednak muszę czuć się wolnym ptakiem. Od początku nim byłam. Kiedy Allan był mały, zatrzymałam się. Ale teraz on sobie żyje po swojemu, więc ja wracam do swoich przystosowań, które miałam zawsze, żeby podróżować. To jest na pewno to moje cygańskie serce" - powiedziała.

Edyta Górniak o podróżach i dobytku

W odpowiedzi na słowa Edyty Górniak szybko zrodziło się pytanie, gdzie trzyma i jak podróżuje ze swoim pokaźnym dobytkiem i garderobą. Co ciekawe, piosenkarka zaznaczyła, że nie miała problemu z pozbyciem i rozdaniem wielu rzeczy, które niegdyś stanowiły istotną część jej życia.

"Ostatnio, gdy byłam w Azji, to poleciałam z jednym bagażem podręcznym. Naprawdę, nie miałam niczego więcej. Bardzo dużo rzeczy rozdałam. [...] Chciałabym się nie zatrzymywać nigdy, bo świat jest zbyt piękny. Ja chcę wszystkie możliwe pieniądze wydawać na rozwój i na to, by poznawać świat, odkrywać siebie, ludzi, kultury. Te podróże to jestem ja. To jest moja wielka pasja" - powiedziała.

Jak myślicie, diwa długo będzie praktykowała ten tryb życia?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości