Allan Krupa wspomina pobyt w wojsku. "Wolę zabawiać ludzi muzyką niż ich zabijać"

Allan Krupa, Edyta Górniak
Allan Krupa wspomina pobyt w wojsku
Źródło: MWMEDIA
Allan Krupa w najnowszym wywiadzie wrócił pamięcią do czasów, gdy pobierał naukę w szkole wojskowej. Bycie żołnierzem było jego marzeniem, które z biegiem lat traciło na wartości, by ostatecznie pójść w zapomnienie. Syn Edyty Górniak wyjawił, jakie argumenty brał pod uwagę, gdy wybierał ścieżkę wojskową.

Allan Krupa ma 19 lat i coraz odważniej stawia kroki w branży. Syn Edyty Górniak i jej ekspartnera Dariusza Krupy od urodzenia miał bliski kontakt z muzyką. Mając zaledwie cztery lata, dostał w prezencie od mamy perkusję. Choć przez długi czas skupiał się na tworzeniu muzyki elektronicznej, kilka lat temu zaczął pisać teksty, co popchnęło go w kierunku rapu. W debiucie pomagała mu Edyta Górniak, która zasugerowała, by pierwszy utwór zaśpiewany przez Allana Krupę miał premierę w dniu jego 18. urodzin.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Paulina Krupińska o sławie. "Na pewno bym już się na to nie zdecydowała"

Allan Krupa o pobycie w wojsku

Allan Krupa, zanim podjął decyzję o tym, by zawodową ścieżkę związać z muzyką, chciał zostać żołnierzem. Syn Edyty Górniak ma kilkuletnie doświadczenie w tym temacie, ponieważ jakiś czas spędził w szkole wojskowej. Placówka miała na celu przygotować go do służby w polskim wojsku. Allan Krupa, będąc nastolatkiem, marzył o karierze snajpera. Zmienił jednak zdanie. Ukończył liceum dla kadetów i porzucił wojsko, kierując swe kroki na ścieżkę wcześniej z sukcesem przetartą przez jego mamę.

Przeczytaj też: Allan Krupa skomentował słowa ojca. "Postawiłem mu warunki naszego ewentualnego kontaktu"

Allan Krupa niedawno był gościem w "Dzień Dobry TVN". Zasiadł na kanapie i przez prowadzących w składzie Marcin Prokop i Dorota Wellman został zapytany o życiową drogę. Siłą rzeczy wrócił pamięcią do doświadczeń, z którymi mierzył się w szkole wojskowej.

"Znalazłem w sumie siebie. To moje przejście z wojskiem było może taką wewnętrzną potrzebą. Na obecną chwilę to jest mi już niepotrzebne, bo stwierdziłem, że wolę zabawiać ludzi muzyką niż ich zabijać" - powiedział.

Allan Krupa chciał wytłumaczyć się z młodocianego marzenia zostania żołnierzem.

"Myślę, że miałem taką wewnętrzną potrzebę, bo bycie w wojsku jest bardzo proste. Tam nie trzeba się o nic martwić, dlatego że tam się wykonuje polecenia i to był po prostu łatwy okres w moim życiu, bo nie miałem jakiś tam głębokich przemyśleń i tak dalej. Po prostu robiłem to, co mi kazali. To było proste" - dodał.

Przeczytaj też: Allan Krupa o wojnie i powrocie do wojska. "Skończyłem z tym"

Allan Krupa o relacjach z mamą

Edyta Górniak bardzo wspiera syna zarówno w decyzjach dotyczących życia prywatnego, jak i w karierze. Gdy Allan Krupa pochwalił się partnerką, mama okazała mu wsparcie. W jednym z wywiadów Edyta Górniak przyznała, że poznała wybrankę syna, jednak ta jest przy niej lekko skrępowana. Allan Krupa nie ukrywa natomiast, że z ojcem łączą go raczej kiepskie relacje i musiałoby się dużo zmienić, by ich stosunki uległy zmianie.

Przeczytaj też: Allan Krupa zdobył prawo jazdy. Edyta Górniak nie kryła zaskoczenia. "Nie jestem super szczęśliwa z tego"

Allan Krupa w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o relacji z mamą. Jaka prywatnie jest Edyta Górniak?

- Myślę, że nasza relacja tak wygląda. Moja mama jest bardzo emocjonalna. W wielu sytuacjach to wspaniała cecha, w niektórych stanowi ciężar. Myślę jednak, że dopełniamy się w tym naszym duecie. Ja jestem stalową bramą, a ona może być emocjonalna. Nigdy nie poddawałem się ciężkim emocjom. Taki po prostu jestem. Czasami się nią opiekuję. Nie muszę, ale czuję taką potrzebę. Wiem, że powinienem i chcę o nią dbać - powiedział Allan Krupa.

Allan Krupa dodał, że kontrowersyjne poglądy Edyty Górniak nie odbijają się na nim w żaden sposób.

- Myślę, że każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów. Wiem, że wiele rzeczy, które mówi, są kontrowersyjne, ale ja mam za małą wiedzę, by się na ten temat wypowiadać. Nie spotkałem się jednak z tym, żeby wyrażanie przez nią swojej opinii miało wpływ na mnie - stwierdził.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości