Jennifer Aniston pożegnała ojca. "Odszedłeś do nieba w spokoju i bez bólu"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Jennifer Aniston pożegnała ojca

Jennifer Aniston podzieliła się z internautami smutnym wyznaniem. Okazało się, że w piątek 11 listopada odszedł ojciec aktorki John Anthony Aniston. Gwiazda "Przyjaciół" pożegnała ojca we wzruszającym wpisie.

Jennifer Aniston rzadko dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Gwiazda "Przyjaciół" udostępniła na Instagramie kilka zdjęć ze swoim ojcem sprzed lat i poinformowała o jego śmierci.

Jennifer Aniston pożegnała ojca

Jennifer Aniston na Instagramie napisała:

"Słodki papa... John Anthony Aniston. Byłeś jednym z najpiękniejszych ludzi, jakich kiedykolwiek znałam. Jestem tak wdzięczna, że odszedłeś do nieba w spokoju i bez bólu. I to 11 listopada! Zawsze miałeś idealne wyczucie czasu. Ta liczba na zawsze będzie miała dla mnie jeszcze większe znaczenie. Będę Cię kochać do końca" - czytamy.

Pod postem szybko pojawiło się wiele komentarzy od bliskich i fanów aktorki.

"Trzymaj się kochana", "Dużo miłości dla ciebie", "Kochałam twojego tatę", "Niech spoczywa w pokoju", "Moje kondolencje", "Tak mi przykro" - czytamy.

Kim był ojciec Jennifer Aniston?

Ojciec Jennifer Aniston Janis Anitios Anastasakis urodził się 24 lipca 1933 r. na Krecie. W wieku dwóch lat wraz z rodzicami przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych, gdzie jego ojciec zmienił ich nazwisko na Aniston. Po szkole średniej skończył studia na Stanowym Uniwersytecie Pensylwanii na kierunku sztuki teatralnej.

Niedługo później Johny Anthony Aniston ożenił się z aktorką Nancy Dow, z którą doczekał się córki Jennifer. Ojciec gwiazdy "Przyjaciół" grywał w popularnych operach mydlanych, takich jak "Dni naszego życia", "Search for Tomorrow" czy "Love of Life".

Kiedy Jennifer Aniston była nastolatką, jej rodzice się rozwiedli, co sama bardzo przeżyła. W ostatnim wywiadzie dla "Vogue" aktorka powiedziała, że nie było to rozstanie w przyjaźni, co bardzo się na niej odbiło. Jennifer Aniston przez lata nie utrzymywała kontaktu z mamą.

"Wybaczyłam matce i wybaczyłam ojcu. Nie chcę nosić w sobie żalu" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: GC Images

Pozostałe wiadomości