Gwiazdy

Kulisy spotkania Meghan i Harry'ego z Kate i Williamem. Eksperci przeanalizowali mowę ciała

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Książę William, książę Harry, Kate Middleton i Meghan Markle

Książę William, Kate Middleton, książę Harry i Meghan Markle spotkali się z tłumem oddającym hołd królowej Elżbiecie przed Zamkiem w Windsorze. To pierwszy raz, kiedy rodzina pojawiła się publicznie w swoim towarzystwie po słynnym wywiadzie udzielonym przez Harry’ego i Meghan dla Oprah Winfrey. Znawcy mowy ciała niemal natychmiast zaczęli analizować zachowanie brytyjskiej rodziny królewskiej. Jakie wyciągnęli wnioski?

Zdjęcia ze spotkania z poddanymi przed Zamkiem w Windsorze w kilka chwil obiegły media. Błyskawicznie pojawiły się setki spekulacji dotyczących pogarszających się stosunków rodzinnych. Wszystko przez widoczny dystans między Williamem i Harrym oraz Kate Middleton i Meghan Markle. 

Analiza mowy ciała brytyjskiej rodziny królewskiej 

Jak donosi "Daily Mail", książę William, Kate Middleton, książę Harry i Meghan Markle pojawili się przed zamkiem w Windsorze z niemal 45-minutowym opóźnieniem. Powodem miała być próba załagodzenia konfliktu między braćmi i ich żonami, o którą poprosił sam król Karol III.

"Książę Walii zaprosił księcia i księżną Sussex, aby dołączyli do niego i księżniczki Walii wcześniej. Książę Walii uważał, że jest to ważny pokaz jedności dla królowej w niezwykle trudnym czasie dla rodziny" - cytuje "The Times", powołując się na wypowiedź jednego ze starszych pracowników Pałacu Buckingham. 

Książę William, książę Harry, Kate Middleton i Meghan Markle
Książę William, książę Harry, Kate Middleton i Meghan Markle spotkali się z poddanymi Książę William, książę Harry, Kate Middleton i Meghan Markle Źródło: Getty Images

Najwięcej emocji i komentarzy wzbudziło zachowanie księżnej Kate podczas spotkania z żałobnikami oddającymi hołd zmarłej królowej Elżbiecie II. Żona księcia Williama widocznie zdystansowała się od reszty rodziny a według specjalistów od mowy ciała - unikała nawet kontaktu z mężem. 

Książę William, Kate Middleton, książę Harry i Meghan Markle spotkali się z poddanymi

Meghan Markle i książę Harry podczas spotkania z poddanymi niemal cały czas darzyli się czułościami. Trzymali się za ręce, obejmowali i wspólnie oglądali morze kwiatów pozostawionych w hołdzie dla królowej Elżbiety. Choć książę William i Kate Middleton mieli podobne zadanie, wiele osób zauważyło między nimi dystans. 

Książę William, książę Harry, Kate Middleton i Meghan Markle
Książę William, książę Harry, Kate Middleton i Meghan Markle zaskoczyli zachowaniem podczas spotkania z poddanymi Książę William, książę Harry, Kate Middleton i Meghan Markle Źródło: Getty Images

Specjaliści zajmujący się analizowaniem mowy ciała największą dysproporcję w zachowaniu małżeństw dostrzegli, gdy książęce pary wchodziły do aut. Książę Harry otworzył bowiem drzwi przed Meghan Markle i pozwolił, by jako pierwsza wsiadła do samochodu. W tym samym czasie książę William i Kate Middleton rozdzielili się i każde z nich wsiadło do pojazdu osobno, samodzielnie otwierając sobie drzwi. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości