Angelina Jolie planuje wyprowadzić się z dziećmi z USA. Gdzie chce wyjechać?

Angelina Jolie i dzieci
Angelina Jolie planuje wyprowadzić się z dziećmi z USA
Źródło: Getty Images
Amerykańskie media donoszą, że Angelina Jolie planuje wyprowadzkę z dziećmi z USA. Aktorka ma być zdecydowana na ten krok pomimo zakazu sądowego, o który ubiegał się jej były mąż Brad Pitt.

Brad Pitt i Angelina Jolie, będąc niegdyś w szczęśliwej relacji, wychowywali sześcioro dzieci: Maddoxa, Zaharę, Shiloh, Paxa, Vivienne i Knoxa. Troje z nich: Shiloh oraz bliźniaki Vivienne i Knox są biologicznymi pociechami aktorów. Maddox, Zahara i Pax są adoptowani. Warto dodać, że po rozstaniu Brada Pitta i dzieci zostały z mamą.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BRINGBACKALICE_FITLOVERS_DZIECI
Fit Lovers planują założenie rodziny?
Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz szczerze o założeniu rodziny i pytaniach od internautów. Jak reagują na komentarze dotyczące dzieci?

Angelina Jolie jest zdecydowana na wyprowadzkę z USA

Wojna na linii Angelina Jolie, a Brad Pitt trwa od września 2016 r. kiedy to zdecydowała się złożyć pozew o rozwód z aktorem. Jednym z postulatów gwiazdy było całkowite przejęcie opieki nad dziećmi, na co nie chciał się zgodzić Brad Pitt. Ostatecznie do tej pory na drodze sądowej nie zostały rozstrzygnięte dwie kwestie: prawo opieki nad dziećmi oraz podziału wspólnego majątku, w tym winnicy i zamku Miraval w Correns we Francji, nabytych w 2008 roku za 67 milionów dolarów.

Pomimo to, jak podał amerykański magazyn "Woman’s Day.", Angelina Jolie zdecydowała się na wyprowadzkę z USA wraz z pociechami. Nie jest to z pewnością rękę Bradowi Pittowi, zwłaszcza że kierunek, jaki obrała aktorka, jest daleki jej obecnego miejsca zamieszkania. Gwiazda chce się bowiem wyprowadzić z pociechami aż do Londynu.

Wspomniana informacja wywołała prawdziwe poruszenie w amerykańskich mediach. Dla wszystkich jest jasne, że Angelina Jolie nie ma prawa do opuszczenia Ameryki na stałe bez zgody Brada Pitta.

Angelina Jolie i dzieci
Angelina Jolie z liczną gromadką pociech
Angelina Jolie i dzieci
Źródło: Getty Images

Angelina Jolie wraz z synem Maddoxem odwiedziła Biały Dom

26 kwietnia Joe Biden spotkał się w Białym Domu z prezydentem Korei Południowej, Yoon Suk-yeolem. Na tym wydarzeniu obecna była również Angelina Jolie wraz ze swoim synem Maddoxem, który od 2019 roku studiuje w Korei na trzech różnych kierunkach. - Jak donosi magazyn "People", związki między Azją a Ameryką mają duże znaczenie dla rodziny hollywoodzkiej gwiazdy.

Podczas spotkania na najwyższym szczeblu, Angelina Jolie zadbała, aby wyglądać odpowiednio do okazji. Aktorka wybrała jasny strój, składający się z długiej kremowej sukienki oraz okrycia wierzchniego o podobnym kolorze, dopełnionego złotymi dodatkami. Jej 21-letni syn Maddox zdecydował się na klasyczny look, zestawiając czarny garnitur z białą koszulą.

Stylizacje zarówno matki, jak i syna były idealne na tę okazję i utrzymane w dobrym guście.

Angeliuna Jolie, Maddox
Angelina Jolie wraz z synem Maddoxem w Białym Domu
Angeliuna Jolie, Maddox
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości