Ania Dąbrowska nie ochrzciła dzieci. "Wolę, żeby same podjęły decyzję"

Ania Dąbrowska
Ania Dąbrowska nie ochrzciła dzieci
Źródło: MWMEDIA
Ania Dąbrowska w najnowszym wywiadzie zdradziła, że jej dzieci nie są ochrzczone. Gwiazda opowiedziała o powodach podjęcia takiej decyzji. Wokalistka nie ukrywała, co sądzi o osobach wierzących.

Ania Dąbrowska jest polską wokalistką, kompozytorką i autorką teksów, która zadebiutowała w 2004 roku. Wówczas światło dzienne ujrzał album "Samotność po zmierzchu", który spotkał się z ciepłym przyjęciem zarówno publiczności, jak i krytyków. Wydała sześć albumów studyjnych, z których pięć trafiło na pierwsze miejsce listy sprzedaży w Polsce i uzyskało status platynowych.

BEJBIS_ZBOROWSKA_CORKA
Zofia Zborowska o wychowaniu córki. " To nie jest dobry czas dla kobiet"
Gwiazda podkreśliła, że ani ona, ani jej mąż, nie będą narzucać Nadziejce żadnej presji.

Ania Dąbrowska nie ochrzciła dzieci

Ania Dąbrowska gościła niedawno w podcaście Żurnalisty. Prywatnie gwiazda jest mamą dwójki dzieci, których doczekała się z muzykiem Pawłem Jóźwickim. W rozmowie wokalistka otworzyła się i opowiedziała m.in. o dzieciństwie, twórczości oraz pociechach. Okazuje się, że Anią Dąbrowska nie ochrzciła Stanisława i Melanii.

"Ja swoich dzieci nie ochrzciłam, bo wolę, żeby same podjęły decyzję o tym, czego chcą. Jakie one mają wyobrażenie na temat jakiejkolwiek wiary, czegokolwiek, w wieku dziewięciu lat? Wydaje mi się, że znikome" - powiedziała.

Ania Dąbrowska podkreśliła, że choć sama nie chce decydować za dzieci, szanuje osoby wierzące, dla których Kościół jest ważny w życiu.

"Rozumiem też ludzi wierzących, religijnych, że to są rzeczy im potrzebne do życia i do ich tożsamości i już z tym nie walczę. Każdy ma prawo jednak do własnych poglądów i do uważania, że one są słuszne" - dodała.

Wokalistka podsumowała, że sama zna zaledwie garstkę osób, które podchodzą do wiary w sposób całkowicie świadomy i przemyślany.

"Myślę, że ludzi bardzo wierzących, którzy przyjmują sakramenty, bo bardzo długo nad tym myśleli i doszli do wniosku, że to jest coś, czego potrzebują naprawdę, jest garstka. Osobiście znam ze trzy takie osoby" - stwierdziła.

Ania Dąbrowska powróciła z nowym singlem

W październiku Ania Dąbrowska wydała nowy utwór "Ktoś inny". Był to pierwszy od ponad dwóch lat singiel wokalistki. W ramach akcji promocyjnej artystka udzieliła wywiadu dla Radia ZET. W rozmowie z Waldemarem Maniewskim zdradziła, o czym jest utwór.

"Można powiedzieć, że to lekka piosenka. Potraktowany przeze mnie lekko temat nieudanych randek, które kończą się zazwyczaj po jednej. Jestem kobietą, więc miałam różne doświadczenia. Ta piosenka o tym traktuje. Czasami można się tak pomylić. Od razu, na dzień dobry. Poznajesz kogoś w aplikacji randkowej, a potem przychodzisz na tę randkę i to jest ktoś inny" - przyznała.

Tym samym Ania Dąbrowska zapowiedziała, że pracuje nad nowym albumem. Ponadto artystka nie omieszkała wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji na polskim rynku muzycznym. Zauważyła, że w ciągu 6 lat zaszły spore zmiany.

"To jest totalnie na plus. Bardzo się z tego cieszę. Nie wydawałam płyty od sześciu lat i mam wrażenie, że artyści się troszeczkę powymieniali. Jest coraz więcej młodych artystów, którzy mają teraz swoje świetne momenty. Zrobiło się tego więcej. Mam też wrażenie, że do radia przebiła się muzyka bardziej alternatywna niż taka zupełnie popowa. Jest coraz więcej ambitnych artystów" - stwierdziła.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: "Żurnalista - rozmowy bez kompromisów", Radio ZET

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości