Anita Werner zalała się łzami po ważnym osiągnięciu. Podziękowała partnerowi za wsparcie

Autor:
Kamila
Jamrożek
Jesienna ramówka TVN. Anita Werner

Anita Werner jest zapaloną biegaczką. Dziennikarka TVN i TVN24 osiąga coraz więcej sportowych sukcesów, którymi dzieli się z fanami. Na ostatnich zdjęciach zamieszczonych na Instagramie widać, że gwiazda nie mogła powstrzymać łez.

Anitę Werner znamy z anteny TVN i TVN24 jako dziennikarkę, która zawsze prezentuje się w eleganckich strojach i makijażu. Bardziej prywatne oblicze gwiazda prezentuje w mediach społecznościowych. Anita Werner dzieli z mężem Michałem Kołodziejczykiem nie tylko zawód, ale także pasję do biegania. Para właśnie przebiegła maraton w Oslo.

Anita Werner przebiegła maraton i popłakała się ze szczęścia

Anita Werner nawet w trakcie wakacji nie zrezygnowała z aktywności fizycznej. Na profilu dziennikarki na Instagramie widzimy zdjęcia, które zostały zrobione w trakcie i tuż po zakończeniu maratonu w Oslo. Gwiazda nie mogła powstrzymać łez.

"Przebiegłam maraton! I na mecie ze szczęścia i ze zmęczenia lały mi się z oczu łzy i nie chciały przestać. Chciałam najpierw napisać, że nie wierzę, że to zrobiłam, ale przecież pracowałam na to w sumie dwa i pół roku" - napisała Anita Werner.

Prezenterka "Faktów" TVN przebiegła ponad 42 km. Jest to dla niej wielki sukces, gdyż miała kilka kryzysów i kilka razy przegrywała sama ze sobą. Jednak obiecała sobie, że się nie podda i ukończyła bieg.

Fani i przyjaciele gwiazdy natychmiast pospieszyli z gratulacjami. Komentarze zostawili m.in. Olivier Janiak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Bartłomiej Topa czy Anna Kalczyńska.

Dorota Wellman szczerze o sławie. Wyjaśniła, dlaczego nie chce założyć Instagrama
Dorota Wellman szczerze o sławie. Wyjaśniła, dlaczego nie chce założyć Instagrama

Anita Werner zwróciła się do ukochanego

Anita Werner dodała w swoim wpisie, że jest dumna nie tylko z siebie, ale też ze swojego ukochanego, który jak zwykle towarzyszył jej w biegowych zmaganiach. Od 2018 r. partnerem życiowym prezenterki jest dziennikarz sportowy Michał Kołodziejczyk.

"Byłeś siłaczem i zwycięzcą już na starcie! Zrobiłeś niesamowitą robotę, ucząc mnie od dawna jak trenować i biegać. I sam też dziś pokazałeś swoją siłę. To dzięki tobie dobiegłam dziś do mety! Dziękuję kochanie!" - zwróciła się Anita Werner do ukochanego.

On także pochwalił się swoim sukcesem Na Instagramie, nie zapominając o wyczynie, którego dokonała jego ukochana.

"Jaką siłę ma ta kobieta! Turbo Mysz normalnie!" - napisał Michał Kołodziejczyk.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości