Programy

Rafał Szulik z "Hotelu Paradise 5" zaręczył się. Kim jest jego ukochana?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Rafał Szulik z "Hotelu Paradise 5" się zaręczył

Rafała Szulika poznaliśmy w 5. edycji "Hotelu Paradise". Nie udało mu się dotrzeć do finału programu, ale i tak pozostał w pamięci widzów, którzy są ciekawi, co u niego słychać. A dzieje się dużo. Były uczestnik reality show właśnie się zaręczył.

Rafał Szulik z "Hotelu Paradise 5" jest trenerem personalnym i finalistą Mistera Polski 2020. Jego narzeczona także osiągnęła sukces w konkursie Miss Polski. Co jeszcze wiemy o ukochanej byłego mieszkańca panamskiego raju?

Rafał Szulik z "Hotelu Paradise 5" zaręczył się

Rafał Szulik w "Hotelu Paradise" dał się poznać jako ekstrawertyczny i rozrywkowy Ślązak, kochający życie i cieszący się każdą chwilą. 27-latek uwielbia podejmować różne życiowe wyzwania. Jest trenerem personalnym, modelem, fitoterapeutą i agentem ubezpieczeniowym. Pracował w kopalni, ale nie sprawiało mu to satysfakcji. Miał odwagę wyrwać się ze schematu, postawił na to co lubi — zatrudnił się na siłowni i ukończył dwa kierunki studiów oraz założył własną firmę.

Rafał Szulik z "Hotelu Paradise 5" – kim jest?
Rafał Szulik z "Hotelu Paradise 5" – kim jest? Źródło: TVN

Rafał z "HP' przed udziałem w programie był w dwóch poważnych związkach. Zapewniał, że pociągają go inteligentne dziewczyny z charyzmą i dystansem do siebie i tak jak on uprawiające sport i kochające podróże. Wszystko wskazuje na to, że po powrocie z Panamy znalazł swój ideał.

Rafał Szulik opublikował na Instagramie zdjęcia z podróży na Majorkę. Na tych dodanych ostatnio pochwalił się radosną nowiną. Na fotografii widzimy, jak klęczy przed ukochaną z pierścionkiem zaręczynowym w ręku. Dziewczyna jest w pozytywnym szoku. Na kolejnym zdjęciu ma już na palcu pierścionek, zatem wygląda na to, że powiedziała "tak"

"Najpiękniejszy dzień w moim życiu! Nigdy nie byłem niczego bardziej pewny" - zapewnił na Instagramie Rafał Szulik z "HP".

Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Węglarz – kim jest narzeczona Rafała Szulika z "Hotelu Paradise 5"?

Narzeczoną Rafała Szulika z "Hotelu Paradise 5" jest Paulina Węglarz. Dziewczyna ma 25 lat i pochodzi ze Strzelec Krajeńskich, miejscowości położonej w województwie lubuskim. Dziewczyna zawodowo prowadzi własny salon kosmetyczny i wciąż doszkala się z kosmetologii.

Paulina Węglarz nie boi się podejmować nowych wyzwań. Chce spełniać swoje marzenia. Dlatego też startuje z licznych konkursach piękności. Udało jej się nawet dotrzeć do finału konkursu Miss Polski 2021. Zdobyła też tytuł Miss Polski Gracji i Elegancji. Co więcej, zdobyła tytuł I wicemiss w wyborach Miss Ziemi Lubuskiej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości