Programy

Mariusz Kozak w żałobie. Pożegnał bliską osobę we wzruszającym wpisie

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
 Mariusz Kozak pożegnał babcię

Mariusz Kozak to jeden z najbardziej lubianych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazdor TTV przeżywa właśnie bardzo smutny czas. Zmarła jego ukochana babcia. Pożegnał ją na Instagramie wzruszającym wpisem, który skomentował m.in. Andrzej Piaseczny.

Mariusz Kozak z "Gogglebox. Przed telewizorem" przeżywa żałobę po babci. Na Instagramie zaapelował do swoich fanów, aby spędzali czas z bliskimi, póki są przy nich. Z kondolencjami pospieszył mu m.in. Andrzej "Piasek" Piaseczny.

Mariusz Kozak z "Gogglebox. Przed telewizorem" pożegnał babcię

Mariusz Kozak z "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikował na swoim profilu na Instagramie poruszający wpis, w którym pożegnał babcię. Gwiazdor TTV ma wyrzuty sumienia, że nie spędzał z bliską mu osobą więcej czasu. Zaapelował do fanów, aby nie popełniali jego błędów.

"Dbajcie o relacje z seniorami nie tylko od święta - dzwońcie, odwiedzajcie, pomagajcie. Ja wiem, że brzmi to banalnie i pewnie nie raz już to słyszeliście. Ja przez ostatnich kilka miesięcy odkładałem spotkanie z Babcią. Zawsze znalazłem wymówkę - wyjazd, praca, impreza, kac, pogoda, katar… taki ze mnie wiecznie zabiegany wnuczek…" - wyjaśnił Mariusz Kozak.

Później uczestnik programów TTV opisał swoją relację z babcią w rozczulających słowach.

"Babcia zawsze mówiła, że jestem najgrzeczniejszym wnuczkiem. Jak już zdarzyło mi się narozrabiać, to i tak zawsze była po mojej stronie, mogłem liczyć na jej wsparcie. Kochała mnie miłością bezwarunkową. Akceptowała mnie takiego, jakim jestem. Oczywiście pilnowała, żebym jadł mięsko, ziemniaki mogłem zostawić. Żegnaj moja Królowo!" - napisał Mariusz Kozak.

Kondolencje gwizdorowi programu "Gogglebox. Przed telewizorem" złożył m.in. Andrzej Piaseczny.

"Wyrazy współczucia Mariuszu. Przytulamy Cię bardzo" - napisał znany wokalista.

Agnieszka Kotońska o wykształceniu i pracy w biurze
Agnieszka Kotońska o wykształceniu i pracy w biurze

Mariusz Kozak z "Gogglebox. Przed telewizorem" o dzieciństwie

Mariusz Kozak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych gwiazdorów telewizji TTV. Możemy oglądać go w programach takich jak "Gogglebox. Przed telewizorem", "Pałacowe love" czy niedawno "99 - gra o wszystko. VIP". Na przestrzeni lat na oczach widzów mężczyzna przeszedł ogromną metamorfozę.

Z każdym nowym sezonem "Gogglebox. Przed telewizorem" stawał się bardziej otwarty i czuł się coraz swobodniej. O telewizyjnej terapii i początkach kariery Mariusz Kozak opowiedział w rozmowie z Dagmarą Olszewską. Jak radził sobie z nieśmiałością, stresem i tremą? Przeczytaj koniecznie!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości