Anita Werner łączy się z maturzystami. Opublikowała zdjęcie z czasów liceum

Anita Werner życzy powodzenia maturzystom i publikuje zdjęcie z liceum
Anita Werner życzy powodzenia maturzystom i publikuje zdjęcie z liceum
Źródło: MWMEDIA
Anita Werner, dziennikarka znana widzom z "Faktów" TVN, podzieliła się na Instagramie zdjęciem z czasów licealnych. To wszystko po to, by dodać otuchy tegorocznym maturzystom. Zdjęcie zostało zrobione w roku, w którym sama przystąpiła do egzaminu dojrzałości, czyli w 1996.

Prezenterka ukończyła I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi. Następnie studiowała kulturoznawstwo ze specjalnością filmoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim. Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce i na antenie TVN24 przekazuje najważniejsze wiadomości z kraju i świata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Gwiazdy wzięły udział w kampanii Otwarte Klatki. Opowiedziały o poruszającym spocie

Anita Werner wspomina swoją maturę

Stres związany z egzaminem dojrzałości nie jest Anicie Werner obcy, a choć osiągnęła w życiu wiele sukcesów zawodowych, wspomnienia z egzaminu pozostają z nią na zawsze. Dlatego postanowiła wysłać swoje najlepsze życzenia tegorocznym absolwentom, a także ich rodzicom, którzy na pewno odczuwają ciężar zbliżających się egzaminów swoich dzieci. Jako była maturzystka, która sama przeszła przez wymagania egzaminu dojrzałości, Anita Werner wie, jak stresujący może być ten czas zarówno dla uczniów, jak i ich rodzin.

Dzielenie się własnym zdjęciem z czasów licealnych to także sposób Anity Werner, aby połączyć się z tegorocznymi absolwentami na osobistym poziomie i przypomnieć im, że kiedyś sama była na ich miejscu i że oni również mogą osiągnąć wielkie rzeczy w swoich przyszłych przedsięwzięciach.

"Czas matur 1996. Czas, który pamięta się później do końca życia. Powodzenia Maturzyści! I powodzenia Rodzice Maturzystów! Bo pamiętam, że dla całej rodziny to czas wielkich emocji!" - czytamy.

Anita Werner - życie prywatne i zawodowe

Anita Werner urodziła się w Łodzi w 1986 roku. Po ukończeniu kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim zdecydowała się na karierę dziennikarki, pomimo epizodów aktorskich w filmach i serialach. Związana jest ze stacją TVN i TVN 24, gdzie prowadzi różne programy, w tym "Poranek TVN 24", "Fakty po Faktach" i główne wydanie "Faktów". W ciągu swojej kariery zdobyła wiele nagród, w tym kilka Telekamer, włącznie z tą najważniejszą - dla najbardziej lubianej dziennikarki 25-lecia.

"Moja pierwsza myśl, jak patrzę na kategorie, jest taka, że trochę lat popracowałam jako dziennikarka i to doprowadziło do tego, że zdobyłam zaufanie widzów. A to jest skarb. I za ten skarb bardzo dziękuję" - mówiła odbierając nagrodę.

Poza pracą Anita Werner jest zapaloną podróżniczką, a kolejne destynacje, jakie obiera w towarzystwie męża, można śledzić na jej Instagramowym profilu. Od 2018 roku dziennikarka jest w związku małżeńskim z dziennikarzem sportowym Michałem Kołodziejczykiem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości