Anita Werner pokazała, jak spędza wieczór z partnerem. Tak wyglądała ich randka

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są parą

Anita Werner pokazała fanom, jak spędza letnie wieczory z ukochanym. Popularna prezenterka od prawie trzech lat jest w związku z Michałem Kołodziejczykiem, z którym dzieli nie tylko zawód dziennikarza, ale także wspólne pasje. To właśnie dlatego ich randki potrafią być nietypowe.

Anita Werner to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich dziennikarek. Gwiazda jeszcze do niedawna mocno oddzielała życie prywatne od zawodowego i nie lubiła opowiadać o swoim wolnym czasie oraz uczuciach. Rok temu prezenterka postanowiła się jednak przełamać i założyła Instagrama. Z miesiąca na miesiąc Anita Werner publikowała coraz więcej postów, pokazywała, jakie ma hobby, a nawet wstawiała zdjęcia z ukochanym.

Anita Werner pochwaliła się wspólnym wieczorem z ukochanym

Anita Werner od 2019 roku jest w związku z dziennikarzem sportowym Michałem Kołodziejczykiem. Para jest bardzo zapracowana i stara się celebrować wszystkie wolne chwile razem. Nie jest tajemnicą, że prowadząca "Fakty" i jej ukochany to zapaleni biegacze, którzy uwielbiają spędzać czas na wolnym powietrzu, oddając się joggingowi. Ostatnie upały dały się jednak im we znaki i zakochani musieli nieco zmienić tradycje wspólnego biegania.

Anita Werner pochwaliła się na InstaStories, że razem z partnerem opracowali nowy, wakacyjny rytuał, który jest idealnym rozwiązaniem na równie gorące dni. Para zamieniła bowiem bieganie rano i po południu na bieganie wieczorową porą, gdy słońce już zachodzi. Dziennikarka TVN24 opublikowała zdjęcie z Michałem Kołodziejczykiem, z którego dowiadujemy się, że zakochani pokonali biegnąc aż 11 kilometrów w nieco ponad godzinę.

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk wieczorami wspólnie biegają
Anita Werner i Michał Kołodziejczyk wieczorami wspólnie biegają Anita Werner i Michał Kołodziejczyk wieczorami wspólnie biegają Źródło: Screen/ InstaStories Anity Werner

Anita Werner nie ukrywała radości i zaprezentowała fanom uśmiech od ucha do ucha. Dodała także znacznik z napisem "randka".

Ela Pruszyńska z "Żon Miami" wyznała dlaczego ciężko znaleźć jej drugą połówkę.
Ela Pruszyńska z "Żon Miami" wyznała dlaczego ciężko znaleźć jej drugą połówkę. "Żony Miami". Ela Pruszyńska wie, dlaczego onieśmiela mężczyzn. Co utrudnia jej poszukiwania drugiej połówki?

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są jedną z najbardziej tajemniczych par

Anita Wener i Michał Kołodziejczyk bardzo rzadko udzielają wywiadów, a jeśli już to robią, raczej nie mówią o sprawach prywatnych. Para dziennikarzy chętnie pokazuje się razem za to w mediach społecznościowych i zdarza się nawet, że chodzą razem na ścianki. Zakochani po raz pierwszy zaprezentowali się razem szerzej publiczności podczas rozdania Telekamer w 2019 roku.

"W związku nie chodzi o rywalizację. Ja całe życie rywalizowałam ze sobą, mam dość. Nie chcę jeszcze w domu napinać mięśni. Lepiej się nawzajem nakręcać. Nawet gdy reprezentujemy różne dyscypliny. Ja mogę jego dyscypliny nie znać, mogę być w niej słaba. Ważne, że widzę, że on jest mistrzem. Wtedy jest podziw, jestem szczęśliwa i dumna" - mówiła Anita Werner w rozmowie z "Twoim Stylem".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości