Anita Werner pokazała zdjęcie z wakacji i zachwyciła internautów. "To bezczelność jest"

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Anita Werner, Fakty

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk wybrali się na wspólny urlop. Na odpoczynek wybrali jedną z najwspanialszych greckich wysp — Kretę. Dziennikarze skrupulatnie relacjonują wyjazd. Zdjęcie prezenterki "Faktów" w stroju kąpielowym podgrzało atmosferę do czerwoności. "Jak można być tak piękną!!! To bezczelność jest" - czytamy w komentarzach.

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Zakochani nie ukrywają się z łączącym ich uczuciem, chętnie pozują do wspólnych zdjęć i relacjonują wspólne życie. A to jest wyjątkowo ciekawe. Para nie tylko dzieli pasję do aktywności fizycznej — a konkretniej do biegania — ale również do podróży i poznawania świata, czego dowodem jest nie tylko książka "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka", ale i profile obojga w mediach społecznościowych. Jedno z opublikowanych ostatnio zdjęć wzbudziło dużo większe zainteresowanie internautów niż reszta. I trudno się dziwić. Zresztą - sami zobaczcie.

Anita Werner pozuje w stroju kąpielowym. Ale forma!

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk wypoczywają na słonecznej Krecie, czym chętnie chwalą się w mediach społecznościowych, przyprawiając fanów o wypieki z zazdrości. Cudowna pogoda, bajeczne widoki, pyszne jedzenie i romantyczne kadry z ukochaną osobą u boku.

Zdjęcie, które wzbudziło największe zainteresowanie fanów dziennikarki, to oczywiście... kadr z plaży. Anita Werner zapozowała w stroju kąpielowym, prezentując szczupłą sylwetkę.

"Drugi efekt #wow na Krecie. Ci, którzy polecali, mieli rację! Plaża Elafonisi jest nieziemsko piękna! Karaibskie kolory absolutnie powalają! No i ten różowy piasek! Nie tak dobrze może widać go na zdjęciach (foto #6), ale potwierdzam, że na żywo prezentuje się pięknie. Dziękuję za rekomendacje! To był fantastyczny dzień" - podpisała zdjęcie.

Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy
Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Fani zachwyceni sylwetką Anity Werner

Pod zdjęciem w mig zaroiło się od komentarzy od internautów, którzy nie mogli wyjść z podziwu. Sylwetka Anity Werner robi wrażenie i trzeba przyznać, że prosto z plaży mogłaby wejść na wybieg i zaprezentować kolekcję jednego z cenionych projektantów.

"Jak można być tak piękną!!! To bezczelność jest", "Kobieta rakieta. Co ja bym dała za takie nogi długie", "Wymiatasz!", "Jesteś nieziemsko piękna", "Zachwycająca" - czytamy w komentarzach.

Też zazdrościcie Anicie Werner rajskich wakacji? Bo my bardzo!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Piotr Wrzecion

Pozostałe wiadomości